Krajská nemocnice Tomáše Bati, a.s. - Onkologické centrum
Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín

Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Umístění: Krajská nemocnice Tomáše Bati, a.s. - Onkologické centrum Kontrola mého stavu

Byla jsem k tomuto lékaři objednána na 12. února 2019 na deset hodin dopoledne (místo po roce už po půlroce od minulé kontroly) z důvodu bolesti v rameni a odoperovaném prsu. Měla jsem ten den přijít dřív a nejprve si dojít na rentgen ramene. Protože nevím, jak dlouho se u rentgenu čeká, přijela jsem do Baťovy nemocnice už v 8 hodin ráno. Po rentgenu jsem šla do čekárny Onkologie, byla plná pacientů. Čekala jsem tam do jedenácti hodin, všichni pacienti už přišli na řadu a čekárna se naplnila dalšími, kteří byli postupně voláni do ordinace. Zeptala jsem se proto sestřičky, kdy už přijdu na řadu já a ona mě ubezpečila, že hned. Čekala jsem tam až do odpoledne do patnácti hodin, dvakrát jsem se znovu zeptala, jestli na mě nezapomněli, všichni pacienti, co přišli až po mně už byli dávno pryč a pan doktor mě stále nevolal. Po sedmi hodinách čekání už jsem musela odejít a chtěla jsem se tedy přeobjednat. Sestry v registraci mi řekly, že mě přeobjednat nemohou, to prý dělá lékař. Zdálo se mi to neuvěřitelné! Odešla jsem tedy bez objednání a až do dneška jsem se s tím nevyrovnala, teprve nyní jsem schopna uvažovat o novém objednání, ale jak? Přímo na lékaře nemám kontakt.
Přitom při předchozí návštěvě jsem byla s přístupem tohoto lékaře velmi spokojená, nebyl žádný důvod si na cokoliv stěžovat, čekala jsem tehdy na vyšetření taky hodně dlouho, ale uznávám, že pořadí pacientů určuje lékař a jsou i akutní případy, ač jsem tam žádné neviděla.
Jen mi není jasný smysl objednání na určitou hodinu. Čekat dvě tři hodiny, dobrá, ale sedm hodin???
V podstatě jsem vyřazena ze zdravotní péče. Co mám dělat?

K lekarske odbornosti se mi neprislusi vyjadrovat. Bezcharakterni clovek, ke kteremu sedi, ze se chova "jako kohout na smetisti".Charakteru odpovida zvoleny personal, kteremu vladne. Pacieti jsou pouze material, personal onkologickeho centra KNTB Zlin zapomina, ze kazdy clovek je jedinecny, a potrebuje osobity pristup. Tak toho se tady nikdy nedockate,pouze ponizovani pacientu, a nezajem o cloveka.
Pokud Vas potka onkologicke onemocneni, radeji se tomuto centru velkym obloukem vyhnete...,nebot tady lekari neveri svym vlastnim lecebnym postupum, ze by se pacienti mohli uzdravit...
Dobre zvazte, kde se zacnete lecit!!!

Jestli mohu od tohoto člověka něco očekávat, tak podraz. Onkolog sice schopný, ale též schopný všeho. Mám pocit, že si udržuje personál nezkušený a to proto, aby mohl sám vyniknout, něco ve stylu "mezi slepými jednooký králem". V oblasti radioterapie se projevuje závažnými chybami, u kterých ani nemá odvahu nést odpovědnost (skandál s přezařováním pacientů, který vyšel najevo až po třech letech, jak o tom informoval tisk a televize). Svoje chyby neumí přiznat a rád je svaluje na jiné.

komunikativní , empatický jen tak dále

byla jsem velmi spokojena, jen tak dále

moje maminka se zde léčila a chodí stále na kontroly,skvělý doktor,sympatický
vlídný přístup k pacientům a jejich rodině

Je dobrý,ale nepřístupný člověk,těžko se s ním dá komunikovat,má svou klientelu a ta mu asi stačí.To jeho oddělení pro takové pacienty jako ti,co mají rakoviny hrůza a děs,neměli tam ani wc a nebo všechno po zemi počurané a naházené špačky po zemi.Doufám,že už te,d tam budou mít v tom novém pohodlí,když už se léčí s takovým těžkým onemocněním.Je jako odborník výborný,ale trochu lidského přístupu k pacientovi.Přeji hodně zdaru.