Milan Klečka, veterinář Postoloprty

MVDr. Milan Klečka

Veterinář

5. května 128, Postoloprty
Veterinární zařízení

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

G
Umístění: Veterinární zařízení Jiný

VETERINA POSTOLOPRTY
VŘELE DOPORUČUJI PRO DLOUHÝ ŽIVOT NAŠICH MILÁČKŮ
jsou nejlepší, nejochotnější, mají styl a super přístup k našim mazlíčkům, pochopení pro histerii nás páníčků, a cenově velmi přízniví. Dlouholetá zkušenoust s těmi nejlepšími výsledky. Ať už šlo o problém nemoci, handicapu či úrazu. A že našich miláčků není málo. Komu velmi záleží na příteli ocení tuto veterinu.

G
Umístění: Veterinární zařízení

Ordinaci navštěvujeme s kočičími miláčky a nikdy jsem neměla s lékaři problém. Vše v pořádku, skvělý přístup, i když jsem nedávno přijela s "kravinou" a vlastně zbytečně, nepřipadala jsem si, že otravuji. Přístup byl super, jen bych zvětšila čekárnu, ale to technicky bohužel nejde.

Můžu vřele doporučit. Profesionální přístup a ochota pomoci v jakoukoliv hodinu. Nikde jinde jsem nebyl tolik spokojen. Není to zkušenost pouze z jedním psem, ale již s 6 generací psů v rodině.

Lidičky, buďte v klidu, Nikde to není jiné, Jako doktor když chce je fakt dobrý,Jiní chtějí ale zase jim chybí praxe a někdo to dělá jen pro prachy a na zvířatech mu vlastně nezáleží,Je to jako u lidí nedáš nedostaneš. Je to smutné,ale je to tak.Po mé zkušenosti už raději žádné zvíře nechci, Pes mi zašel po 2 dnech na obyčejné čištění kanálků z důvodu hygieny u jiného doktora. Do 2 dnů sepse a nashle. Ani se neomluvil což u pana Klečky není, Má svůj přístup,ale nikdo nevíte kolik lidí mu tam dojde a jak se chovají. Kdo není ekonomicky silný,nesmí počítat nikde se srdeční záležitostí,Dnes už to vím,Dnes už tím veterináři nežijí.vše pro zvířata ale pro prachy,Jednou na to jako společnost chcípneme. Ale hlavně se už nikam dál neposuneme.

Opravdu profesionální tým. Stav mého psa, který jiná veterinářka naprosto ignorovala (odebrala krev a sdělila, že mám naprosto zdravého psa) diagnostikovali během 10ti minut. Jednalo se o tumor slinivky poměrně velkých rozměrů. Termín operace jsme dostali do dvou dnů, proběhla bez komplikací a pejsek je díky ní zase plný života. Jak to bude dále sice nikdo nedokáže na 100% určit, ale určitě jsem s výkonem této kliniky spokojena.