Milan Klečka, veterinář Postoloprty

MVDr. Milan Klečka

Veterinář

5. května 128, Postoloprty
Veterinární zařízení

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární zařízení Nemocný pes

Zdravím,

Stala se nám taková příhoda s p. doktorem, popravdě jsem nic takového ještě nezažil a i když jsem zde kliniku navštěvoval pravidelně tak jsem nyní radši zvolil jinou co je trochu dál. Možná pro p. doktora život pejsků neznamená tolik, ale jako člen rodiny je pro nás důležitý. Vše se dá vyřešit nějakým způsobem, ale pokud je člověk se svým pejskem v tísni a zažije akorát arogantní chování od někoho kdo potřebuje jeho pomoc je smutné. Myslím si že i veterináři by měli skládat nějakou přísahu, protože pokud jim jde jen o peníze tak by se na to měli ..... Věřím že je výborný chirurg, ale pokud má pejsek na mále a zánět žaludku není tolik důležitý a výnosný tak děkujeme jinému p. doktorovi, který nám pejska za 5 dvanáct zachránil. Bohužel na kliniku p. Klečky už radši nepůjdeme.

Bohužel jsem minulý týden na teto klinice zažil veliké zklamání. Jednání pana doktora Klečky nebylo dle mého profesionální, vyšetření probíhalo několik vteřin, velmi nepříjemný přístup k psovi, který se poprvé bál na veterině. Dostali jsme mast, zaplatily nemalou částku (samozřejmě bez dokladu, to jsem si v tom šoku uvědomil až po cestě domu) a bylo nám řečeno, že na kontrolu chodit ani nemáme.
Při předchozích návštěvách u paní doktorky a mladého pana doktora jsem byl maximálně spokojen s péčí o naše tři mazlíky, chování je nesrovnatelné s panem Klečkou, zvířata jsem si odvážel v klidu a bez stresu.
Na tuto veterinu už jen mimo službu pana Klečky !!!

a Dobrý den,rád bych vyjádřil velikou nespokojenost s arogantním a neprofesionálním přístupem doktora Klečky,který na pohotovosti dne 2.9.2012 ošetřoval našeho králíčka beránka.Vysloveně bylo vidět,že jej obtěžujeme,protože musel především vyšetřit psíky svých známých.Vyšetřoval najednou jedno zvířátko v ordinaci,dalšího pejska na ulici a my ač jsme přišli první jsme čekali bez povšimnutí.Potom nám řekl, "tak ho rychle vyndejte z klece!Po prohlídce nám bylo řečeno,že se zřejmě jedná o nachlazení a podal mu venozně antibiotika.Zaplatili jsme 520 Kč bez dokladu a cestou domů nám králíček v křečích v autě uhynul,načež jsem mu volal, to už věděl,najednou ,že byl úhyn v důsledku KVS a a další den jsme poštou rychle obdrželi platební výměr.
Myslím si,že by jste si měli dát na přístup tohoto doktora pozor,ale to nechám lidi na vás.Má rád pouze své dlouhodobě platící klienty.Zřejmě neví nic o vztahu člověka k dalšímu členu rodiny ,kterým může být kromě psa i králíček,kterého bere bere podřadně.
Mgr.Koštýř