Veterinární zařízení
5. května 128, Postoloprty

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Veterinární zařízení Jiný

Na kliniku jsem volal v neděli ráno po střetu mých psů s divokými prasaty. Jeden pes s proraženým hrudníkem, druhý se zraněním nohy. Přes telefon mi byla poskytnuta asistence s první pomocí, po příjezdu do Postoloprt byly psi úspěšně operováni. I následná péče byla provedena s velkou profesionalitou a pohodou.
Oceňuji vstřícný přístup lékařů.

Umístění: Veterinární zařízení Jiný

VETERINA POSTOLOPRTY
VŘELE DOPORUČUJI PRO DLOUHÝ ŽIVOT NAŠICH MILÁČKŮ
jsou nejlepší, nejochotnější, mají styl a super přístup k našim mazlíčkům, pochopení pro histerii nás páníčků, a cenově velmi přízniví. Dlouholetá zkušenoust s těmi nejlepšími výsledky. Ať už šlo o problém nemoci, handicapu či úrazu. A že našich miláčků není málo. Komu velmi záleží na příteli ocení tuto veterinu.

Umístění: Veterinární zařízení Nemocný pes

Zdravím,

Stala se nám taková příhoda s p. doktorem, popravdě jsem nic takového ještě nezažil a i když jsem zde kliniku navštěvoval pravidelně tak jsem nyní radši zvolil jinou co je trochu dál. Možná pro p. doktora život pejsků neznamená tolik, ale jako člen rodiny je pro nás důležitý. Vše se dá vyřešit nějakým způsobem, ale pokud je člověk se svým pejskem v tísni a zažije akorát arogantní chování od někoho kdo potřebuje jeho pomoc je smutné. Myslím si že i veterináři by měli skládat nějakou přísahu, protože pokud jim jde jen o peníze tak by se na to měli ..... Věřím že je výborný chirurg, ale pokud má pejsek na mále a zánět žaludku není tolik důležitý a výnosný tak děkujeme jinému p. doktorovi, který nám pejska za 5 dvanáct zachránil. Bohužel na kliniku p. Klečky už radši nepůjdeme.

Umístění: Veterinární zařízení

Ordinaci navštěvujeme s kočičími miláčky a nikdy jsem neměla s lékaři problém. Vše v pořádku, skvělý přístup, i když jsem nedávno přijela s "kravinou" a vlastně zbytečně, nepřipadala jsem si, že otravuji. Přístup byl super, jen bych zvětšila čekárnu, ale to technicky bohužel nejde.

Můžu vřele doporučit. Profesionální přístup a ochota pomoci v jakoukoliv hodinu. Nikde jinde jsem nebyl tolik spokojen. Není to zkušenost pouze z jedním psem, ale již s 6 generací psů v rodině.

Lidičky, buďte v klidu, Nikde to není jiné, Jako doktor když chce je fakt dobrý,Jiní chtějí ale zase jim chybí praxe a někdo to dělá jen pro prachy a na zvířatech mu vlastně nezáleží,Je to jako u lidí nedáš nedostaneš. Je to smutné,ale je to tak.Po mé zkušenosti už raději žádné zvíře nechci, Pes mi zašel po 2 dnech na obyčejné čištění kanálků z důvodu hygieny u jiného doktora. Do 2 dnů sepse a nashle. Ani se neomluvil což u pana Klečky není, Má svůj přístup,ale nikdo nevíte kolik lidí mu tam dojde a jak se chovají. Kdo není ekonomicky silný,nesmí počítat nikde se srdeční záležitostí,Dnes už to vím,Dnes už tím veterináři nežijí.vše pro zvířata ale pro prachy,Jednou na to jako společnost chcípneme. Ale hlavně se už nikam dál neposuneme.

Bohužel jsem minulý týden na teto klinice zažil veliké zklamání. Jednání pana doktora Klečky nebylo dle mého profesionální, vyšetření probíhalo několik vteřin, velmi nepříjemný přístup k psovi, který se poprvé bál na veterině. Dostali jsme mast, zaplatily nemalou částku (samozřejmě bez dokladu, to jsem si v tom šoku uvědomil až po cestě domu) a bylo nám řečeno, že na kontrolu chodit ani nemáme.
Při předchozích návštěvách u paní doktorky a mladého pana doktora jsem byl maximálně spokojen s péčí o naše tři mazlíky, chování je nesrovnatelné s panem Klečkou, zvířata jsem si odvážel v klidu a bez stresu.
Na tuto veterinu už jen mimo službu pana Klečky !!!

Opravdu profesionální tým. Stav mého psa, který jiná veterinářka naprosto ignorovala (odebrala krev a sdělila, že mám naprosto zdravého psa) diagnostikovali během 10ti minut. Jednalo se o tumor slinivky poměrně velkých rozměrů. Termín operace jsme dostali do dvou dnů, proběhla bez komplikací a pejsek je díky ní zase plný života. Jak to bude dále sice nikdo nedokáže na 100% určit, ale určitě jsem s výkonem této kliniky spokojena.

a Dobrý den,rád bych vyjádřil velikou nespokojenost s arogantním a neprofesionálním přístupem doktora Klečky,který na pohotovosti dne 2.9.2012 ošetřoval našeho králíčka beránka.Vysloveně bylo vidět,že jej obtěžujeme,protože musel především vyšetřit psíky svých známých.Vyšetřoval najednou jedno zvířátko v ordinaci,dalšího pejska na ulici a my ač jsme přišli první jsme čekali bez povšimnutí.Potom nám řekl, "tak ho rychle vyndejte z klece!Po prohlídce nám bylo řečeno,že se zřejmě jedná o nachlazení a podal mu venozně antibiotika.Zaplatili jsme 520 Kč bez dokladu a cestou domů nám králíček v křečích v autě uhynul,načež jsem mu volal, to už věděl,najednou ,že byl úhyn v důsledku KVS a a další den jsme poštou rychle obdrželi platební výměr.
Myslím si,že by jste si měli dát na přístup tohoto doktora pozor,ale to nechám lidi na vás.Má rád pouze své dlouhodobě platící klienty.Zřejmě neví nic o vztahu člověka k dalšímu členu rodiny ,kterým může být kromě psa i králíček,kterého bere bere podřadně.
Mgr.Koštýř