Gynekologická operativa v rámci jednodenní chirurgie nebo za hospitalizace

Gynekologické vyšetření

Léčba neplodnosti +4 Více

Brno

Jsem lékař s dlouholetou praxí v oboru gynekologie a porodnictví. Kromě gynekologické péče a péče o těhotné ženy se specializuji na léčbu neplodných p...

Umístění: Jiný

Jsem velmi spokojená s péčí pana doktora, je velmi citlivý, při vyšetření opatrný a pečlivý. Zodpoví veškeré otázky a snaží se maximálně vyhovět a vše vysvětlit. Slyšela jsem od něj s ohledem na můj zdravotní stav i špatné zprávy, ale sdělené velmi empaticky a s vysvětlením možností postupu léčby. Během těhotenských prohlídek nebyl problém přijít častěji než je běžné nebo například sdělit pohlaví, udělat odhad váhy miminka, poskytnout laboratorní výsledky atd. Ordinace je příjemná, perfektně vybavená, čekala jsem vždy maximálně 15 minut oproti objednanému času.

Umístění: Jiný

S takovým přístupem, jaký měl pan doktor, jsem se opravdu v životě nesetkala. Naprosto arogantní a neempatické chování, nezájem. Plus kdybych se např. nezeptala, jak dopadly mé výsledky, kvůli kterým jsem osobně měla přijít, tak by mi to sám ani neřekl. Zrovna v tomto oboru bych čekala maximálně lidský a milý přístup, ale toto byl opravdu vrchol. Zde se mají partneři cítit v klidu a pohodě, toto byl ale naprostý opak. K tomuto doktorovi už opravdu nikdy.

MUDr. Milan Kafka

Hezký den, vážená paní. Dnes jsme se spolu setkali poprvé. Respektoval jsem vaši psanou domluvu a indikci s předchozím lékařem a tak také v plánu léčby postupoval. Sama jste jeho zápis viděla. Po vyšetření a naplánování léčby, jste názor změnila ( partnerova časová vytíženost, zaměstnání atd.) Vaše přání jsem opět respektoval a postup tedy změnil. Změnit názor je Vaše právo a já ho respektuji. Nikoli prospěch, ale přání pacienta by mělo být naší nejvyšší prioritou. Jako lékař Vám mohu dát pouze doporučení podle svého nejlepšího profesního svědomí. Ale stále platí, že lékař by neměl dělat takové postupy, které z odborného hlediska nedávají žádný smysl nebo naopak uškodí ( jen proto, že se to píše v diskusích na různých fórech) . Přeji Vám, ať se Vám daří a najdete lékaře, který Vám bude lépe vyhovovat. Na to, co byste ráda není potřeba žádný specializovaný lékař tohoto oboru. Jsem si jistý, že trpělivosti, lidského přístupu i empatie jsem použil opravdu hodně. A že mi tyto vlastnosti rozhodně nechybí. Bez těchto vlastností by obor jaký děláme, dělat nešel. Věřte mi, že komunikace je vždy o obou zúčastněných. Chápu také, že toto období je pro Vás nelehlé. Hezký den a držím Vám pěsti.

Po přečtení všech kladných recenzí jsem byla návštěvou u pana doktora dost zklamaná. Profesionál ve svém oboru jistě je, ale dvakrát jsem nebyla nadšená z jeho osobního chladného přístupu, který ve mě akorát tak vystupňoval nervozitu a vůbec jsem se v ordinaci necítila dobře...

Jsem nadšena hlavně z přístupu jak pana doktora, tak jeho sestřičky. Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem. Vše v lidu vysvětlí a je opravdu citlivý. Pro nás "hrdinky", které každou návštěvu lékaře prožívají značka ideál :).

Pan doktor je skvělý lékař, empatický a výborný psycholog. Byl můj lékař na Sanus. Nemohla jsem otěhotnět a byla jsem uzlíček nervů. Pan doktor mě vždy uklidnil a podržel. Nakonec se to podařilo. Jsem Vám vděčná.

Pan doktor je velmi šikovný a jsem s ním moc spokojená. Ve všem.

Pan doktor je skvělý lékař jak po odborné tak lidské stránce. Je milý, příjemný, hodný, vše vysvětlí. Staral se o mě na konci mého těhotenství a poté i dělal císařský řez, vše proběhlo bez jediné komplikace. Díky němu jsem nemusela trávit poslední týdny těhotenství v nemocnici, vyšetření a prohlídky probíhaly ambulantně. Je opravdu úžasný, všem ho doporučuji, neznám lepšího lékaře. Za všechno Vám děkuji!!!

Pan doktor je citlivý, sympatický a má přehled v moderní medicíně. Pomohl mi od problémů, se kterými si můj předchozí gynekolog nevěděl rady.

Pan doktor je úžasný. Staral se o mě v Polné po celé těhotenství a ještě mě rodil v Jihlavě. Jsem s ním velmi spokojená. Moji kamarádku operoval. Vše dopadlo na výbornou.

U pana doktora jsem krátkou dobu, ale protože jsem těhotná již mě několikrát vyšetřoval, vyšetření od něj nebolí, je jemný, vše mi vysvětlí upozorní něž cokoliv udělá. Velmi milý. Neměnila bych.