Air flow

Piezochirurgie

Preventivní stomatologie

Rentgeny

Praktický zubní lékař

Pacientům poskytujeme pouze dle nám dostupných informací co nejkvalitnější ošetření. Tím, že nespolupracujeme s pojišťovnami, nejsme tlačeni do kompro...

Léčené nemoci

• Záněty
  • Zubní kaz
  • Parodontopathie

• zubní lékař - stomatolog
  • dentální hygiena

Umístění: Praktický zubní lékař Preventivní stomatologie

Pan doktor mi doslova zachránil zuby, vždy ochotný, empatický, přesně ví co dělá a zákroky jsou bezbolestné. Navíc má skvělou, milou a ochotnou sestřičku. V ordinaci je vždy skvělá nálada, člověk odchází s dobrou náladou a opraveným úsměvem :-)

Velice ochotny zubar, ale bohuzel mam pocit, ze mu jde jen o penize. Na pohotovosti mi spatne vycistil kanalky,zalomil tam zubni nastroj a svoji chybu nepriznal. O zub jsem jeho nedbalosti prisla.

pan doktor Hanusek mi vyléčil problémy spojené nejenom s chrupem, ale i se strachem z návštěv dentistů - což byla zásluha jeho kolegů, k nimž jsem dříve chodil. Děkuji. :-)

Hledala jsem, hledala . . . a našla. Skvělého zubaře, bezva odborníka. Komunikace super, přístup profesionální.

Pan doktor se mi zdá velmi neochotný a někdy skoro až arogantní. Myslím si, že by měl přehodnotit přístup k pacientům kteří platí nemalé peníze za jeho služby.

Perfektní přístup a komunikace a ochota. Příjemné prostředí. Umí, a nechá si za to zaplatit. To je do budoucna stejně jediný rozumný přístup. Proč takových není více ?

Stoprocentní v každém směru - přístupem k pacientům, k vykonané práci, zdokonalování se ve svém oboru. Opravdu můžeme vřele doporučit!!

Sice jsem u pana doktora jen krátkou dobu, ale i to stačí na to, abych mohla říct, že je to nejlepší zubní lékař jakého jsem potkala. Opravdu před ním klobouk dolu. Mohu všem vřela doporučit

Kvalitní lékař ale bohužel taky ne nejlevnější

Náš zubní lékař! Nejlepší!