Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Bory s.r.o.

Tak musim sa pripojit k nazorom na pana doktora. Mala som vyvrtnuty kotnik, bandaz som nosila. Akurat na cestu do ordinacie som si obvaz nedala, mam to 5 minut, nevedela som, ze to bude vadit. Co som sa snazila aj vysvetlit, ale vobec ma nepocuval, bol na mna neprijemny, este do toho nejak zaplietol i moju zakladnu skolu, mal este nejake pripomienky. Sestricka bola ale fakt mila, a celkovo i sestricka predtym i druha pani doktorka. Myslela som si, ze mu vadi, ze som Slovenka, a ja ako osoba, ale pozeram, ze nie som sama, kto ma zle skusenosti, takze ma to ukludnilo.

Pan doktor Dejmek je v pohodě. Vůbec bych neřekl, že je arogantní. Když jsem šel na kontrolu, zapomněl jsem zjistit u obvodní lékařky datum přeočkování tetanu, tak mi pan doktor barvitě popsal jak vypadá (zbytečné) umírání na toto bakteriální onemocnění. Ještě než jsem vyšel z kliniky, už jsem vytáčel číslo obvoďačky :) Věřím, že některé citlivější dámy mohou mít s takovým suverénem typu pana doktora problém, ale já k němu půjdu bez obav znovu.

U pana doktora jsem absolvovala odstranění znaminka u ucha. Vše v pořádku až do doby kdy jsem přišla po 10ti dnech na kontrolu. Pan doktor mě sprdnul na dvě doby jako malé dítě za to, že to stále nemám přelepené tou samou náplastí-ze prý sterilní. Pracuji v pohostinství takže asi každému dojde, že smrdim kouřem a mám dlouhé vlasy, tudíž není možné si deset dní neumyt hlavu. To ale pan doktor prostě nedokázal pochopit a vynadal mi, že "jsem se prostě neměla mýt". Léčbu jsem přerušila a k němu do ordinace už v životě nevkrocim. Po lékařské stránce možná profesionální, ale neumí jednat s lidmi. Arogance neskutečná, nikdy víc.

Já jsem u pana doktora Dejmka byla vyšetřena v klidu,bez emocí a arogance.Je pravda trošku svérázný,ale pomohl mi,poučil a díky němu jsem zdravá a v pořádku.Do ordinace k němu budu chodit i nadále.Nemám pocit,že by byl arogantní nebo že by své pacienty jakkoli komandoval či jim něco přikazoval.

Musím se také podělit se svými zkušenostmi. Pan doktor je tak trochu "svůj". Jde většinou rovnou k věci bez nějakého "zaobalování". Chápu, že s tím někteří citliví lidé mohou mít problémy a jeho jednání vnímat jako neurvalé avšak já s tím problém neměl.

Obrátil jsem se na něj s problémem v intimní oblasti a na přístup si nemohu stěžovat. Vyšetření bylo pokaždé (podstoupil jsem jej několikrát) bezbolestné, citlivé a vždy mi vysvětlil co se chystá udělat, než to udělal. Podle mého názoru se jedná o dobrého lékaře, u kterého si jen musíte zvyknout na jiné chování, než je obvyklé. Mě osobně to nijak nevadilo...

Při hledání nejbližšího chirurga na internetu sem narazil na pana Dejmka, a po přečtení recenzí jsem se pro jistotu objednal do vedlejší ordinace. Bohužel při mé návštěvě,tam pan doktor nebyl a já musel k panovi Dejmkovi. Radím nikdy více, příště raději zemřu!!!!

Neurvalé a nediskrétní chování, je sebestředný a pacient musí jen poslouchat! Obě sestry, které jsem v ordinaci zažila jsou velmi příjemné a situaci zachraňují. Ale to se jim zřejmě nepovede. Léčbu u něj přerušuji a odcházím. Nechoďte tam!!!!!!!

Tento lékař je možná po profesionální stránce kapacita, ale jeho neurvalé chování je nepřijatelné. Zařízení ordinace se od 80tých let nezměnilo a na můj údiv, že nemají ani počítač, mi pan doktor velmi sprostě vynadal at tam nechodím a úmyslně nás nechal čekat v čekárně další hodinu.

Docházela jsem k panu doktorovi s dcerou a byla jsem spokojená. Všechno nám bylo vysvětleno a ani v nejmenším jsme se nesetkaly s nějakým nepříjemným jednáním. A sestřička je moc hodná a milá.

Bohužel také musím přidat negativní hodnocení, chování pana doktora je přímo katastrofální. Hraje si spíše na psychologa a je k tomu velmi arogantní, netaktní,hrubiánský, řeší věci, které mu nepřísluší, zkrátka jen si vylévá vztek na pacientech. S takovým přístupem může svojí ordinaci rovnou zavřít.Už nyní jeho čekárna zeje prázdnotou. Není se čemu divit.