Milan Čabrádek, zubař Ústí nad Labem

Pařížská 1217/9, Ústí nad Labem
Ord. praktického lékaře stomatologa

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa Jiný

K panu doktorovi chodím od svých 15 let...bude mi 50.. bez zbytečných komentářů... je to jednička v oboru !!!!!

Umístění: Ord. praktického lékaře stomatologa

Pan doktor byl můj druhý stomatolog v životě. Přešla jsem k němu od stomatologa, kterého jsem měla od dětství a po jeho péči mi pan doktor Čabrádek zachraňoval co mohl, než se vše uklidnilo, trvalo to asi 2 roky zánětů, ale vyléčil to tak, že jsem měla dalších více než 10 let naprostý pokoj a na pololetních kontrolách bylo vše na 1+.
On jediný nepodcenil informace o otocích po aplikacích Mesocainu, a díky tomu jsem další zásahy prošla bez velikých zánětů, které mne provázely od dětství, kdy předchozí lékař zasahoval při extrakci osmiček, po kterých jsem přišla o další dva zuby. MUDr. Čabrádek zachránil co mohl a jsem mu vděčná. Recenzi píši v době, kdy musím měnit z důvodu stěhování stomatologa. Přeji jemu i jeho dceři, která dnes pracuje v jeho ordinaci, vše nej.

K panu doktorovi chodím přes deset let, vždy jsem byla s ošetřením spokojená. Rentgeny dělá pravidelně, myslím že jednou ročně. Také velmi oceňuji automatické objednávání na preventivní prohlídky, sama bych zapomněla a včas se neobjednala.

Chodím k němu od přes 20 let a nemohu si stěžovat. Dal mi do kupy zuby po úrazu a chodí k němu i náš malý

Doktor je super. Vážím si ho pro vstříctný přístup s pacientem.. Je vždy v pohodě a chodím tam ráda.To
kdyby bylo u jiných specialistů -ale bohužel.

Pan doktor je naprosto perfektní, stará se o chrup celé moji rodiny a my mu touto cestou moc děkujeme.

Pan doktor se mi stará o zuby od dětství a doufám, že ještě dlouho bude... Nenapadá mě jediná negativní připomínka k jeho péči :)

Ja jezdim k panu dr.uz pres 10 let az z USA, je vynikajici, uz se tesim na dalsi navstevu.

před 18 lety mi dal zuby dopořádku po zákrocích mudr. Brůhové. Dodnes jej s radostí navštěvuji i s rodinou.
Vždy je příjemný a vstřícný, totéž platí i o jeho sestřičkách které u něho pracovaly

Změnil jsem bydliště, ale pana doktora Čabrádka ne. Rád si k němu zajedu přes čtvrt republiky do Ústí. Zachránil mi dva zuby, který bych bez něj měl už vytržený.