Nádražní 325, Strakonice
Ord.praktického lékaře + akupunktura

Lékař, který léčí danou nemoc se nedá až tak nazvat kvalitním lékařem. Z vlastní praxe vím, že Mudr. Milan Bazgier hledá příčinu dané nemoci a za to je právem titulován doktorem. Názor pacientů, že je arogantní, náladovej atd ani v nejmenším nesdílím...vždy mě přijal s úsměvem a naprostým klidem. Plná čekárna problémem opravdu občas bývá, ale to opravdu asi lékař ovlivnit nemůže, zkuste nařídit kolik pacientů může v danný den přijít :-) Já osobně jsem ráda, že jsem před lety měla možnost k němu přejít ( přála bych Vám narazit na úplně jiné doktory! ) a již dnes vím, že až moje děti dovrší dospělosti k jinému lékaři je nevemu :-)

Pan doktor je velice příjemný a milý pán.Mé dceři pomohl vyléčit bradavici po drastickém a neúčinném zákroku z kožní ambulance..Má výborné výsledky s homeopatií,která nenásilným způsobem dokáže tento problém řešit..
Bohužel k analýze pacienta je třeba více času,aby byl zvolen správný preparát..,každý musí být posuzován jako jedinec ze všech stran.To možná vysvětluje,proč je stále tak plná čekárna. Pan doktor léčí nejen z pohledu na pacienta,ale zároveň z pohledu na celého člověka.Tím pádem vyšetření trvá déle... Přeji mu hodně úspěchů a přála bych si,aby se homeopatii mohl více věnovat i přesto,že je tak časově náročná...

F

Jsem u p. MuDr. Bazgiera 25 let a jsem s jeho přístupem naprosto spokojen. Souhlasím s názorem, že mě občas vyléčí už plná čekárna :), ale jinak bez výhrad. Beru ho jako rodinného lékaře.

Doporučuji, výborný lékař, skvělý přístup k lidem.

své práci rozumí

Jeden z nejlepších lékařů které znám.Profesionální a velmi dobrý přístup k pacientům

Kvalitní, profesionální a velmi dobrý přístup k pacientům

Jeden z nejlepších lékařů které znám!
Svědčí o tom i stále plná čekárna!

Velmi dobrý a rozumný lékař s kladným vztahem k pacientovi. Umí pohladit na duši.

velmi dobrý lékař doporučuji všem .