Nádražní 325, Strakonice
Ord.praktického lékaře + akupunktura

Dobrý den, s tímto lékařem jsem byla velmi spokojená,bohužel jen do té doby než změnil sestru. Sestra u pana doktora je nesmírně arogantní a vychování nemá zhola žádné. Při mém objednání ve 30.týdnu těhotenství si spletla datum a přeobjednávala mě s tím, že mohu přijít kdykoli během dne, at zaklepu, že mě vezme přednostně. Výsledek byl, že mi řekla at počkam ve frontě 20 nemocných lidí i když jsem potřebovala jen prodloužit neschopenku a po mé výtce, že jako těhotna mezi tolika nemocnými byt nemůžu mi odpověděla, at si počkam třeba venku...Vzhledem k tomu, že dojíždím, jsem nakonec čekala 3 hodiny před ordinací a po té mi vytrhla neschopenku, z ruky a vrátila mi jí ukončenou, aniž by mě k panu doktorovi vubec pustila a beze slova mi zabouchla dveře před nosem. Výsledek je, že jsem chytla virozu, neschopnost mi ukončila sestra aniž by mě viděl lékař a tak jsem se rozhodla přejít jinam. O lékaři svědčí i výběr sestry a lékař, ke kterému vás sestra ani nepustí není k ničemu.

Panu doktorovi jsem s příchodem do jeho ordinace vložila důvěru. Jsem z lékaře zklamaná a dlouho mě trvalo po odchodu od MUDr. Bazgiera Milana, aby jsem zase mohla důvěřovat lékaři, ke kterému jsem přešla. Jsem teď ráda, že jsem tak udělala. Pan doktor je náladový, arogantní, chamtivý a postrádá slušného chování! Nechápu jak lékař může křičet na pacienta.

Někdo zde píše, že o kvalitě tohoto lékaře hovoří stále plná čekárna. Bohužel plná čekárna není známkou kvality doktora, ale pouze neschopností zorganizovat si ordinační hodiny a objednávání pacientů.
U tohoto lékaře jsem byl i s manželkou asi 7 let. Za celou dobu nic moc přístup. Žena k němu přišla s horečkou a kašlem v těhotenství. Poslal ji domů, že je zdravá a že v těhotenství jí stejně nemůže dát žádné léky (což je nesmysl, ověřeno u jiných lékařů).
Já osobně jsem se v rozmezí dvou měsíců dvakrát objednal na konkrétní hodinu, abych nemusel čekat v čekárně plné kašlajících důchodců. V obou případech jsem v čekárně přesto strávil 3/4 hodiny aniž bych viděl lékaře a poté jsem odešel. Došla trpělivost a odchod k jinému lékaři byl dílem okamžiku...