Milan Anton, gynekolog Brno

MUDr. Milan Anton

Gynekolog

Zámečnická 182/ 5, Brno
Ženský lékař

Moc děkuji panu doktorovi je vynikající jak v ordinaci tak na operačním sále výborný onkolog a gynekolog.děkuji pane doktore.Semotanova

Zdravím,myslím si, že pro pana doktora zde není bohužel tolik hvězdiček, kolik by si zasloužil.Též mne operoval. Je velmi důsledný a věřím mu, což je pro pacienta dost důležité.Popovídási a když může , tak Vám po lékařské stránce vyjde vždy vsříct.
Prostě jak skončí s praxí gynekologa, končím já s gynekologií.
Pane doktore, přejí krásné svátky a to obé v přžíjemném kruhu rodinny a ve zdraví.
S pozdravem Vaše již 20 let věrná pacientka.
Ondrášková Ivana

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý. Sám mě i operoval vše bylo naprosto v pořádku. Ochotně vše vysvětlí a volí vždy co nejšetrnější postup. Doporučil mi ho můj tehdejší gynekolog jako odborníka a už jsem u něj zůstala.

Pan doktor je velice příjemný a pečlivý, sám mě i operoval a vše proběhlo v naprostém pořádku. Chodím k němu už 15 let a vždy mi vše ochotně vysvětlil a zvolil ten nejšetrnější postup. Doporučil mi ho můj tehdejší gynekolog jako odborníka na děložní čípky a už jsem u něho zůstala.

K panu doktorovi chodím už 16 let a neměnila bych. Profesionální i lidský lékař.

Já jsem s panem doktorem velice spokojená, sice jsem neměla zatím vážný důvod, ale na cokoliv jsem se optala mi vysvětlil a poradil.

Maximálně mi vyhovuje. Má mou absolutní důvěru jako profesionál i jako člověk.

Pan doktor Anton je velice pečlivý,citlivý a zodpovědný gynekolog. Chodím k němu již 16 let a mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti.

Jiného gynekologa bych nikdy nevolila, naprostá spokojenost !!! Ochotný, profesionál ...

Pan doktor je naprosto výborný..kdyz jsem k nemu poprve prisla, hned odhalil problem...je profesional i v oblasti onkologie..kdyz ma pacientka problem..snazi se jej vyresit rozumne a prirozene a neprovadet hned razantni zakroky..ve srovnani s jinymi gynekology je pan doktor spickomvy!!