Zámečnická 182/ 5, Brno
Ženský lékař

Jak už bylo zde řečeno, dokud byly pouze preventivní prohlídky, bylo to fajn, velmi příjemný pan doktor, samý úsměv, pak přišlo rizikové těhu a tam už nám to trošku vázlo, ale vše se podařilo. Jenže půl roku po porodu mi začaly bolesti v podbříšku a to už přestala být sranda, po pár ultrazvucích mi sdělil dg. ruplá děloha a že se musí dát pryč, protože se mi s tím nikdo šít nebude (děloha je velmi křehká). Bylo mi 28 let, takže pro mě šok, ještě k tomu jsem zdravotník - naštěstí v tomto případě, proto jsem se nechala vyšetřit jinde a zjistilo se, že to co mělo být ruplé, byla pouze zjizvená tkáň po císařském řezu a tudíž naprosto normální a zdravý nález na děloze po operaci. Jak to mohlo dopadnout nad tím nechci ani přemýšlet... Obrázek si jistě uděláte sami... Monika

Horsiho gynekologa asi budete jen tezko hledat. Neni schopen rozpoznat endometriozu a mysli si, ze je clovek simulant - coz tedy ja podle nej byla skoro ctyri roky. Pokud vam nic neni, na predepsani antikoncepce dobry, ale jinak pryc.

Chodila jsem k panu doktorovi dlouho na preventivni prohlidky, resili jsme spis mensi problemy. Postupne jsem nabyla pocit, ze od nej bez receptu neodejdu. At jsem mela problem nebo ne, vzdycky mi nakonec neco predepsal. Kdyz jsem otehotnela, radeji jsem hned presla k jinemu lekari. Trpela jsem nedostatkem duvery.

Dokud jsem k panu doktorovi chodila jen na preventivní prohlídky a pro antikoncepci, bylo to OK. Když ale nastal problém, pan doktor si s ním nevěděl rady a neustále mi předepisoval různá antibiotika a čípky, po kterých ale žádné zlepšení nepřišlo. Navíc mi ani nikdy pořádně neřekl, co mi je. Asi po roce jsem konečně vyměnila gynekologa a ten hned při první návštěvě zjistil, kde je problém a během pár týdnů jsem byla vyléčená. Kdybych nezměnila gynekologa, asi bych se nikdy nevyléčila, protože pan doktor Anton zřejmě nemá ani páru o nemocech obrovsky rozšířených v posledních deseti letech. Opravdu nedoporučuji.

Dokud mi nic nebylo, byla jsem bez potíží, bylo to dobré. Když pak začaly bolesti v podbřišku a já za ním přišla, tvrdil, že to jsou zkrácené vazy a dával mi antibiotika, Ibuprofen a Voltaren. Bolesti nepřestávaly a já za nim chodila téměř každý cyklus, ale on stále jen ordinoval Voltaren. Po roce jsem už zoufalá navštívila jiného lékaře (v nemocnici), chtěla jsem mít děti a bála se, že je něco opravdu už v nepořádku. Toho hned napadla jako diagnóza endometrióza a následná laparoskopie to také potvrdila. Hned jsem opustila MUDr. Antona a přešla k druhému gynekologovi. On mi také následně pomohl, takže jsem se endometriózy opravdu zbavila a teď už čekám druhé dítě. Vše v pořádku. Na MUDr. Antona a jeho "léčení" raději nechci vzpomínat. A na to, jak to mohlo dopadnout v budoucnosti také ne.