Foerstrova 1656, Hradec Králové
Sam. ordinace PL pro dospělé

Paní doktorka je velice lidská, příjemná a člověk se může na ni spolehnout. Vyslechne, prohlédne a když si není jistá, pošle k odborníkovi. Před 20 lety nám zachránila syna, který měl v pubertě těžký zápal plic a nikdo z několika přivolaných lékařů to nepoznal. Svědčí to o její poctivosti a odbornosti.

K pani doktorce chodím již dlouhá léta a jsem velice spokojen.Pani doktorka svojí péčí mi pomohla odhalit nebezpečný problém.Velice jí děkuji

K paní doktorce chodím již několik let a nemohu si na nic stěžovat. Vždy milá, ochotná s lidským přístupem!

Ochotná a pečlivá paní doktorka!!!

Paní doktorka je milá a léčba účinná. Problém je že jeden pacient je odbaven za 20-30 minut. To je pro mě jako pro zaměstnance časově dost náročné. Taky začátek ordinační doby, kdy třeba ve čtvrtek se začíná až od 10:00 je dost obtížný. Prostě návštěva tam = ztráta celého dopoledne.

Velice vstřícná paní doktorka,nepodceňuje jakékoliv problémy,perfektní léčba.Vůbec mi nevadí čekací doba i když pracuji,protože se vyplatí počkat na dobrou péči lékaře,než navštěvovat doktora,který ordinuje od dveří za 5 minut.Neměnila bych.

Výborná lékařka, která se o pacienta velmi dobře stará a nepodceňuje žádný problém se kterým pacient přijde. Velmi dobře poradí i nad rámec svých povinností kam se pacient může navíc obrátit. Vždy má čas pacienta vyslechnout se zájmem a její přístup je skutečný, lidově řečeno dobrý člověk na správném místě který má srdíčko pro svou práci. Děkujeme za ni. Anna Rumianová

je to nej lékař!!!!

Vstřícná a milá paní MUDr.Vždy se lidem věnuje s velikou pečlivostí a ochotou.Člověk má u ní pocit jistoty,že nic nezanedbá.

Výborná a velmi příjemná doktorka, která vše prověří a nic nezanedbá... I když si musím v čekárně postát delší dobu, stojí mi to za to.