Milada Kudrnová, praktický lékař Zlín

Praktický lékař

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín
Privátní praktický lékař

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Je to velmi špatný lékař. Vyšetření specialistou pokládá za přepych pro pacienta.
Ti co ji zde chválí ať si poslechnou lidi v čekárně jaké mají zkušenosti. Já osobně mám velmi špatné zkušenosti.

Chcete-li poslouchat ječení, co si to dovolujete přijít za ní s kartou, ve které máte napsanou žádost od lékaře specialisty z fakultní nemocnice, aby vám nechala udělat nějaká vyšetření, která se dají udělat i ve vašem městě, že ona není jeho poskok a že ona nebude ze svého tato vyšetření platit, tak vám to možná bude vyhovovat. Ona vám ta vyšetření nakonec nechá udělat, ale musíte si nejdřív to ječení vyslechnout a odkývat, že je to naposled. Nemyslím si, že specialista udělal nějakou chybu, když chtěl, aby vyšetření krve zajistila ona, když on zajistil vyšetření na magnetické rezonanci a mnohá další. A jestli je to špatný postup specialisty, tak mu měla zavolat a domluvit se s ním a ne na mně ječet. Stalo se mi to u ní 2x. A nemyslím si, že ona platí moje krevní vyšetření ze svého. Vyšetření platí zdravotní pojišťovna a zdravotní pojištění, které platím není malé.