Privátní praktický lékař
tř. Tomáše Bati 5135, Zlín

Vždy hodná, ochotná, poradí. A sestřička je taky fajn. Celkově si hlídá a eviduje kartu a zdraví pacienta jí není lhostejné.

Je to velmi špatný lékař. Vyšetření specialistou pokládá za přepych pro pacienta.
Ti co ji zde chválí ať si poslechnou lidi v čekárně jaké mají zkušenosti. Já osobně mám velmi špatné zkušenosti.

Chodil jsem k paní doktorce jak za komunistů, pak jsem bydlel jinde a nyní k ní chodím cca 10 let. Vždy jsem odcházel úplně spokojený. Myslím si, že Astmatička je problémová vždy a ve všem.

K paní doktorce chodím již hodně dlouho a zatím jsem byl vždy spokojen. Pokud jsem potřeboval vyšetření u specialisty vždy jsem doporučení dostal bez problému. Je ochotná, slušná, pozorná a dle mého názoru je zkušený praktický lékař.

Je perfektní diagnostik, klidná, ochotná, přátelská.

Výborná lékařka, zatím nejlepší praktik s kterým jsem měl tu čest.

K paní doktorce chodí moje žena, moje matka i já a vždy se o nám stará pečlivě. Občas si pošťěžuje na pojišťovny ale léky nám píše bez problémů.

Já jsem s ní nikdy problém neměl a na běžné vyšetření jsem byl vždy odeslán. Tlak a cukrovku mi hlídá ,občas mi nadá za cukr. Já jsem spokojen.

Chcete-li poslouchat ječení, co si to dovolujete přijít za ní s kartou, ve které máte napsanou žádost od lékaře specialisty z fakultní nemocnice, aby vám nechala udělat nějaká vyšetření, která se dají udělat i ve vašem městě, že ona není jeho poskok a že ona nebude ze svého tato vyšetření platit, tak vám to možná bude vyhovovat. Ona vám ta vyšetření nakonec nechá udělat, ale musíte si nejdřív to ječení vyslechnout a odkývat, že je to naposled. Nemyslím si, že specialista udělal nějakou chybu, když chtěl, aby vyšetření krve zajistila ona, když on zajistil vyšetření na magnetické rezonanci a mnohá další. A jestli je to špatný postup specialisty, tak mu měla zavolat a domluvit se s ním a ne na mně ječet. Stalo se mi to u ní 2x. A nemyslím si, že ona platí moje krevní vyšetření ze svého. Vyšetření platí zdravotní pojišťovna a zdravotní pojištění, které platím není malé.