Milada Dražanová, pediatr Brno

Aplikace náušnic +5 Více

Kojenecká poradna

Návštěva lékaře v domácím prostředí

Očkování

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Vzdělání a Praxe Lékařská fakulta Univerzity J.E. Purkyně (nynější Masarykova univerzita), 1975-1981 obor dětské lékařství promoce 1981 Sekundární lé...

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ambulantní vyšetření a ošetřování dětí a dorostu od narození do 19ti let

Aplikace náušnic

Kojenecká poradna

Návštěva lékaře v domácím prostředí

Očkování

Preventivní prohlídky

Stanovení crp

Umístění: Ordinace

Paní doktorka i sestřička jsou velice ochotné a milé, nikdy jsem si nevšimla žádné arogance zmiňované v některých níže uvedených názorech.
Chápu že po letech praxe má své zásady a neriskuje mít v evidenci neočkované děti. Já sama bych například taky nerada chytla spalničky když čekám s dcerou v čekárně nebo kvůli tomu byla 3 týdny v karanténě.
Vždy když bylo třeba, odeslala nás ke specialistovi (ortopedie, neurologie, dermatologie) a ATB dává výjimečně.
Jsem sama lékařka a chápu že dennodenní práce s dětmi (a internetem vzdělanými rodiči) musí být psychicky náročná a paní doktorku za to obdivuji.

Paní doktorka je milá, vstřícná. Snaží se dělat maximum pro mé děti a pro jejich zdraví. Mohu jen doporučit. Pokud je problém, snaží se jej paní doktorka vyřešit či poradit, případně doporučit k jinému odborníkovi. Sama jsem byla této ordinace pacientem, jako dítě u paní MUDr. Segeťové a momentálně jsem docházím se svými 2 dětmi už také jako letitý klient. Jsem max. spokojená a mohu jen vřele doporučit tuto ordinaci vč. paní doktorky i sestry.

Paní doktorka je profesionální, zajímá jí mé dítě a dělá pro zdraví mé dcerky maximum. Malá ji má ráda a vyšetření bere vždy jako hru. Očkování všeobecně je nutnost, existují případy problému, ale v tak malém počtu dětí, že prostě nemohu pochopit matky, které si vezmou na triko život svého dítěte a nechcou ho očkovat. To že na očkování paní doktorka trvá je jen dobře. Když se malá narodila byla jsem v nemocnici deset dnů s preeklapsií, po příjezdu domů přišla okamžitě bez problému 30.12.2014. Ona jediná z 6 pediatrů mne neodmýtla. Ti co paní doktorku špiní si mají uvědomit, že asi není v pořádku volat pediatra 3 týdny po porodu matky, která nerodila v porodnici..., ale doma....ta sociálka byla na místě.Rodič je povinen do tří dnů co je dítě doma informovat lékaře. S antibiotiky to nepřehání...Veškeré její doporučení v případě horeček, nevolnosti....vždy pomohly a uspíšily uzdravení. Na víc je tojemná lékařka, chápavá, sestřička i pomocná asistentka...všechny jsou skvělé a spolehlivé...

Je to skvělá paní doktorka a má také příjemnou sestřičku. S každým problémem mi poradí, nikdy mě neodmítla. Děti se ji nebojí, nepláčou v ordinaci jako jinde. Petra 7 let, Matyášek 18 měsíců

Paní doktorka je velmi milá a sestra také. Kdykoliv jsem potřebovala poradit, tak se mi sestra po telefonu věnovala a vše srozumitelně vysvětlila. I když jsme se přestěhovaly a máme to daleko k paní doktorce,tak jí budeme navštěvovat i nadále a budeme dojíždět.

Pani doktorka je pečlivá s velmi dobrým přistupem k dětem. Pokud očkování nespadá pod povinné, nepřesvědčuje rodiče k očkování. Co se týče povinného očkování, netuším zda je svolná k diskuzím, své dítě jsem vždy nechala "povinně" naočkovat. Dojíždime k ní přes 20km a nešla bych se synem jinam. Sestřička je také velmi milá a ochotná. Určitě doporučuji!

Je to skvělá paní doktorka a má i velmi příjemnou sestru..Cokoliv potřebuji vědět tak nám poradí.Nikdy se mi nestalo,že by nás odbyla a nebo byla neochotná.Jsme s ní velmi spokojeni.Dcera má 10 let a kdykoliv jdeme do této ordinace tak se nebojí a je v klidu.Dokonce jsme se přestěhovali až do Slatiny a nechtěli jsme lékaře měnit z důvodu velké spokojenosti.Raději pojedu k lékaři delší dobu...Takže já mohu jen doporučit!!!Monika a Nikol

Před šesti lety jsme začali k paní doktorce chodit s dcerou a nyní i se synem a jsme velmi spokojeni. Velice příjemná paní doktorka i sestřička.

Jestli je paní doktorka aspoň z poloviny tak dobrá jako její manžel,tak mě mrzí,že nejsem ještě dítě!!Skuteční pacienti(maminky) ji moc chválí!

Paní doktorka je milá a ochotná poradit, nic nenechá náhodě a když se ji nějaké vyšetření nelíbí, tak přepošle k odborníkovi, aby se nic nezameškalo. Jsem velmi spokojená jak s paní doktorkou, tak i její sestřickou.