Milada Dražanová, pediatr Brno

Aplikace náušnic +5 Více

Kojenecká poradna

Návštěva lékaře v domácím prostředí

Očkování

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Vzdělání a Praxe Lékařská fakulta Univerzity J.E. Purkyně (nynější Masarykova univerzita), 1975-1981 obor dětské lékařství promoce 1981 Sekundární lé...

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ambulantní vyšetření a ošetřování dětí a dorostu od narození do 19ti let

Aplikace náušnic

Kojenecká poradna

Návštěva lékaře v domácím prostředí

Očkování

Preventivní prohlídky

Stanovení crp

Svatopluka Čecha 2, Brno

Umístění: Ordinace ambulantní vyšetření a ošetřování dětí a dorostu od narození do 19ti let

Bohužel s paní doktorkou Dražanovou jsme byli velmi nespokojeni. Pokud čekáte, že s Vámi paní doktorka bude ochotná vést plnohodnotnou diskuzi, narazíte. Pokud máte na daný problém jiný názor (podotýkám názor, který jste si jen tak „nevygooglili“ na internetu a daný problém jste zkonzultovali u více lékařů / specialistů), a rádi byste to probrali, není ochotná vést s rodičem diskuzi, pokud si dovolíte slušně nesouhlasit s jejím názorem, je arogantní. Je nepružná, čekací lhůty v čekárně otřesné, konzultace po telefonu skoro nemožné, pokud potřebujete vyřídit jen nějakou maličkost, kterou by zvládla vyřešit sestra, opět narazíte a musíte vystát dlouhou frontu v čekárně, pokud potřebujete vyplnit potřebné formuláře na cokoli, může se stát, že na to budete čekat i několik týdnů.
Shrnu-li to, pokud jste rodič, který nepotřebuje řešit nic zásadnějšího a postačí Vám pouze si s dítětem i bez „odsedět“ dlouhou dobu v čekárně, abyste si odnesli bezmyšlenkovitě recept, OČR apod., pak směle do toho. Pokud jste však rodič, který si dovolí přemýšlet a který očekává poněkud komplexnější a pružnější jednání, tak si dejte tu práci a najděte si někoho, komu můžete plně důvěřovat.

Umístění: Ordinace

Máme bohužel velmi špatnou zkušenost, jednání paní doktorky je velmi arogantní a v případě, ze mate jiný názor než ona, tak přestává komunikovat a naslouchat, děla ze neslyší a jen opakuje svoje názory. Přístup ma nejspíše stejný jako před 30 lety a absolutně není otevřená novým informacím. Dítě chce očkovat i v době nachlazení. Naše dcera měla jako kojenec silnou potravinovou alergii na mléko, masa, soju, vejce. Museli jsme změnit lékaře, protože s touto paní doktorkou se nedalo o ničem bavit a o dane problematice vůbec nic nevěděla. Určitě nedoporucuji.

Umístění: Ordinace

Nějakou dobu jsme u paní doktorky vydžely. Ale, po poslední návštěve už jsem řekla dost! Její arogance nezná mezí. To stejné očkování, malá je dosti nachlazená tak oddaluji přeočkování, a ona na mě vy už jste jak ty matky co nechtějí očkovat, a už mele o úmrtí.
To, že jsem šla s dcerou k doktorce, že jí bolí 4 dny hlava bez dalších příznaků, a ona mi napíšu ATB na dutiny, to mě dostala, poté jsme prorazily vyšetření v dětské nemocnici a s dutinami vůbec nic neměla, takže zbytečná ATB. ATB cpe snad uplně na všechno a to aniž by udělala CRP nebo jiné vyšetření.
Když jsem si byla zažádat o doporučení na fyzioterapii (skrz tu hlavičku, neuroložka nám řekla že to je od krční páteře) arogantně se podívala co tady jako otravuju a nic takovýho, že mi nenapíše, že mi napíše na ortopedii maximálně, ale at si počkám. S bolestí hlavy na ortopedii ? :D směšný opravdu.
Na děti se neusměje, nepochválí. Vřele NEDOPORUČUJI !!!

K pani doktorce jsem chodila se syny od synova 8 mesice, pokud s ni souhlasite ok, kdyz ne tak jste hned matka ktera nicemu neveri. Navic pani doktorka u syna nepoznala rozestup brisnich svalu a nyni v synovych 3 letech musime jezdit cvicit a cviceni bude urcite kolem 1 roku, syn je pravidelne jeden den mimo skolku. Jestli pani doktorka nepozna toto je neco spatne

Jednání paní doktorky je velmi zvláštní. Dávejte pozor, ať jí nenaletíte. Na svých stránkách sice inzeruje, že vykonává návštěvy u novorozenců doma, když ji ale pozvete, aby se na dítě přijela podívat, nejenže odmítne, ale ještě vás udá sociálce, že dítě dosud žádný lékař nevyšetřil.

Pět let jsme u ní vydrželi, ale neprofesionální chování, neochota a arogance nás donutila od ní odejít. Rozhodně nedoporučuji. Známí mají podobnou zkušenost. Nyní jsme u paní Lewandovské a jsme maximálně spokojení. Ani nelze srovnávat. Už nikdy více! Chudobovi

Paní doktorku za sebe rozhodně nedoporučuji. Ze začátku se mi zdála fajn. Je ale arogantní, nepříjemná, na dítě se pořádně neusměje. Já si pediatra představuji jinak. Můj manžel tam byl se synem jednou a prohlásit ,že tam už nikdy nepůjde.. Sestřička je moc fajn,ale to je asi tak vše. Přešla jsem jinam a jsem nadmíru spokojená.

Typická tabulková lékařka, vlastně spíš úřednice. Když dítě nemá správnou váhu, hned radí dokrmovat, žádná podpora co nejdelšího kojení, ale na očkování jsme měli přijít v termínu-vklidu by očkovala sotva čtyřkilového kojence. Při snaze se domluvit na jiném termínu očkování není sdílná, ale umí vyhrožovat úmrtím dítěte na černý kašel. Bez upozornění předepisuje kortikoidy i pro malá miminka - protože výborně zabírají!!! Bodejď by ne, když je to ten největší kalibr pro silné ekzematiky. Nám pomohl na malé ložiško na oušku Bepanten, do týdne to bylo pryč. A od této paní doktorky jsme pryč také. Nedoporučuji.

Paní doktorka je milá jen do doby, kdy s ní ve všem souhlasíte. Jakmile s ní chcete diskutovat je arogantní a váš názor ji absolutně nezajímá. Za mě velká nespokojenost, takhle by se člověk / lékař rozhodně chovat neměl.