Ambulantní vyšetření a ošetřování dětí a dorostu od narození do 19ti let

Aplikace náušnic +5 Více

Kojenecká poradna

Návštěva lékaře v domácím prostředí

Očkování

Vzdělání a Praxe
Lékařská fakulta Univerzity J.E. Purkyně (nynější Masarykova univerzita), 1975-1981
obor dětské lékařství
promoce ...

Umístění: Ordinace ambulantní vyšetření a ošetřování dětí a dorostu od narození do 19ti let

Doktorka, co mimo fasování antibiotik a "prodej" antibiotik neléčí. Objednáte se na čas, abyste v čekárně čekali na očkování, prohlídku s kojencem s dalšími nemocnými. Vyžaduje autodiagnostiku na covid přes antigen předtím, než Vás milostivě přijme do ordinace. Umí napsat antibiotika, ale jakákoli další konzultace je "vy odmítáte navrženou léčbu". Používá argumentační fauly. (Na argument "Já nechci umřít" lze napsat jen, že má tedy dělat popeláře, když jako lékař nechce přijít do kontaktu s nemocí.) Sestřička je super, ta jediná mi bude z ordinace chybět. Vřele nedoporučuji.

Umístění: Ordinace kojenecká poradna

Úžasná paní doktorka, vždy poradi i po telefonu, má k dispozici veškerá očkováni, k dceři je vždy milá a sestřička též. Velké doporučení, je vidět, že má paní doktorka mnoho zkušeností.

Paní doktorka vůbec neumí léčit, pořád bezdůvodně nasazuje antibiotika, aniž by vyšetřila, udělala crp a zabývala se hlouběji příčinou. A to, že po nás neustále chce covid test je už opravdu trapné!

Chodime k pani doktorke s 2 detmi, sme spokojni. Ma vela skusenosti a je ustretova. Obcas je citit, ze "nema svoj den", ale aj ona je len clovek - ma vela pacientov a vela pripadov riesi aj telefonicky. Nikdy vas neodmietne

Paní doktorka má opravdový zájem o mou dceru. Byla vždy velice obezřetná, kdy zvolit jaký druh léčiv. ATB dává minimálně, jen když je to nezbytně nutné i s odstupem několika let. Moje, v této chvíli sedmiletá, dcerka ji a sestřičku zbožňuje. Vyžaduje spolupráci rodiče, ví o čem hovoří. Dcerce pomohla nespočetněkrát, od zúžených močovodů, po náběh na astma, alergie..vše po mě,..genetika je mocná..,ale paní doktorka nezavřela dveře ordinace a neordinuje přes telefon, jako mnoho jiných. Je to solidní, kvalifikovaný odborník. Obrovský dříč i sestřička. Jsme rádi, že je máme a v tak závažné době by měly být placeny zlatem. Pomáhá....má dcera je v bezpečí. Co víc si může matka přát.

Bohužel s paní doktorkou Dražanovou jsme byli velmi nespokojeni. Pokud čekáte, že s Vámi paní doktorka bude ochotná vést plnohodnotnou diskuzi, narazíte. Pokud máte na daný problém jiný názor (podotýkám názor, který jste si jen tak „nevygooglili“ na internetu a daný problém jste zkonzultovali u více lékařů / specialistů), a rádi byste to probrali, není ochotná vést s rodičem diskuzi, pokud si dovolíte slušně nesouhlasit s jejím názorem, je arogantní. Je nepružná, čekací lhůty v čekárně otřesné, konzultace po telefonu skoro nemožné, pokud potřebujete vyřídit jen nějakou maličkost, kterou by zvládla vyřešit sestra, opět narazíte a musíte vystát dlouhou frontu v čekárně, pokud potřebujete vyplnit potřebné formuláře na cokoli, může se stát, že na to budete čekat i několik týdnů.
Shrnu-li to, pokud jste rodič, který nepotřebuje řešit nic zásadnějšího a postačí Vám pouze si s dítětem i bez „odsedět“ dlouhou dobu v čekárně, abyste si odnesli bezmyšlenkovitě recept, OČR apod., pak směle do toho. Pokud jste však rodič, který si dovolí přemýšlet a který očekává poněkud komplexnější a pružnější jednání, tak si dejte tu práci a najděte si někoho, komu můžete plně důvěřovat.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka i sestřička jsou velice ochotné a milé, nikdy jsem si nevšimla žádné arogance zmiňované v některých níže uvedených názorech.
Chápu že po letech praxe má své zásady a neriskuje mít v evidenci neočkované děti. Já sama bych například taky nerada chytla spalničky když čekám s dcerou v čekárně nebo kvůli tomu byla 3 týdny v karanténě.
Vždy když bylo třeba, odeslala nás ke specialistovi (ortopedie, neurologie, dermatologie) a ATB dává výjimečně.
Jsem sama lékařka a chápu že dennodenní práce s dětmi (a internetem vzdělanými rodiči) musí být psychicky náročná a paní doktorku za to obdivuji.

Umístění: Ordinace

Máme bohužel velmi špatnou zkušenost, jednání paní doktorky je velmi arogantní a v případě, ze mate jiný názor než ona, tak přestává komunikovat a naslouchat, děla ze neslyší a jen opakuje svoje názory. Přístup ma nejspíše stejný jako před 30 lety a absolutně není otevřená novým informacím. Dítě chce očkovat i v době nachlazení. Naše dcera měla jako kojenec silnou potravinovou alergii na mléko, masa, soju, vejce. Museli jsme změnit lékaře, protože s touto paní doktorkou se nedalo o ničem bavit a o dane problematice vůbec nic nevěděla. Určitě nedoporucuji.

Umístění: Ordinace

Nějakou dobu jsme u paní doktorky vydžely. Ale, po poslední návštěve už jsem řekla dost! Její arogance nezná mezí. To stejné očkování, malá je dosti nachlazená tak oddaluji přeočkování, a ona na mě vy už jste jak ty matky co nechtějí očkovat, a už mele o úmrtí.
To, že jsem šla s dcerou k doktorce, že jí bolí 4 dny hlava bez dalších příznaků, a ona mi napíšu ATB na dutiny, to mě dostala, poté jsme prorazily vyšetření v dětské nemocnici a s dutinami vůbec nic neměla, takže zbytečná ATB. ATB cpe snad uplně na všechno a to aniž by udělala CRP nebo jiné vyšetření.
Když jsem si byla zažádat o doporučení na fyzioterapii (skrz tu hlavičku, neuroložka nám řekla že to je od krční páteře) arogantně se podívala co tady jako otravuju a nic takovýho, že mi nenapíše, že mi napíše na ortopedii maximálně, ale at si počkám. S bolestí hlavy na ortopedii ? :D směšný opravdu.
Na děti se neusměje, nepochválí. Vřele NEDOPORUČUJI !!!

Paní doktorka je milá, vstřícná. Snaží se dělat maximum pro mé děti a pro jejich zdraví. Mohu jen doporučit. Pokud je problém, snaží se jej paní doktorka vyřešit či poradit, případně doporučit k jinému odborníkovi. Sama jsem byla této ordinace pacientem, jako dítě u paní MUDr. Segeťové a momentálně jsem docházím se svými 2 dětmi už také jako letitý klient. Jsem max. spokojená a mohu jen vřele doporučit tuto ordinaci vč. paní doktorky i sestry.