Umístění: GENNET, s.r.o. Neplodnost

Skvělá paní doktorka. Milá, empatická, pečlivá. Po mnoha letech snažení a IVF v jiném centru, jsme přešli k ní. Udělala všechna vyšetření, které v předchozím centru odmítali udělat. Plus další navíc. Přišla jsem k ní ve špatném psychickém stavu, ale po pár návštěvách jsem byla v pohodě a na druhý pokus se nám konečně splnil náš sen a doma máme krásného kluka

S lékařkou jsem byla velmi spokojená. Vzala mě na poslední chvíli, protože mě bylo málem 40 let a já se najednou rozhodla, když se nám nedaří, že tohle zkusím..Sice se to na poprvé nepovedlo ,ale to se často stává, pak už jsem umělé otěhotnění nemohla absolvovat díky zjištěné závažné nemoci. Byla velmi laskavá a profesionální, udělala i jiné další vyšetření (trombofilii), protože měla podezření díky mojí mamince, že bych jí mohla mít, čímž mě možná uchránila před zdravotními problémy, protože jsem později měla závažné onemocnění a díky tomu, že jsem to věděla, tak jsem nedostávala určitý druh léku, který by mi mnohonásobně zvýšil šanci na trombotickou příhodu a případnou smrt. Děkuji za ostražitost v mém případě. Jinak ze spoluráce s ní jsem zjistila, že je velmi oddaná svému oboru, moc mi chtěla pomoci a rovněž uměla odpovědět na každý můj dotaz (měla jsem jich opravdu hodně a do hloubky) bylo znát, že svůj obor zná více než dobře. Rozhodně doporučuji.

skvělá lékařka.l

Paní doktorka není bohužel můj ošetřují lékař, ale 3x mě vyšetřovala a byla jsem nadmíru spokojena.
Velice milá, ochotná, trpělivá a hlavně lidská. Vysvětlí vše potřebné a má osobní přístup. Je mi velice líto, že nejsem její pacientka.

K paní doktorce jsem chodila 7 let ještě do Motola. Je velmi milá a přátelská, bohužel, po odborné stránce si nejsem její kvalitou tak jistá. Hned při první návštěvě jsem se jí ptala, jestli nemůže být můj problém v alergii na manžela. To hned zamítla a cpala do mě hromadu hormonů, absolvovala jsem desítky inseminací a mnoho cyklů IVF. Po 6 letech se přišlo na to, že jsem skutečně alergická na manžela. Velké překvapení. Alergie se začala léčit, ale to už jsem, přestože jsem odolná, na tom byla s psychikou tak, že už jsem opravdu otěhotnět nemohla. Chování některých sester už vypadalo, jako bych jim to snad dělala naschvál. Odešla jsem do Pronatalu a okamžitě po IVF otěhotněla. Nejsou neplodné páry, jsou jen páry špatně léčené.

Paní doktorka je velice báječná já k ní taky chodím když jsem něco nepochopila ráda mi to vysvětlila do písmene přímo a těším se na další návštěvu v pondělí tam budu volat protože s manželem toužíme moc po miminku.

Mohu jenom doporučit! Je to velmi erudovaná lékařka. Díky její péči jsem otěhotněla po opakovaných nezdarech IVF.

Dekujeme moooooc krat za dvojčatka, mame Dominika a Kristýnku, jste nejlepši.....z pozdravem Valentyna+Viktor Halytskyy....

Z naší první návštěvy v Gennetu jsme oba s partnerem byli nadšení - velice milý a profesionální přístup od všech.
Paní doktorka má smysl pro humor, coz nam hodne pomohlo po psychicke strance. Pokud jde o odbornost, vse srozumitelne vysvetlila i nekolikrat, protoze informaci bylo hodne a za co ji obdivuji, je, ze nas vubec nenutila ihned do umeleho oplodneni, ale velmi podporuje cestu od nejjednodusich metod po slozitejsi.
Dokonce se tam tesim na dalsi navstevu, ikdyz duvod je smutny. :-)

paní doktorka je skvělý odborník a velmi lidská, vše vysvětlí a probere.