Dlouhá třída 1613/83A, Havířov
Odborný lékař oční

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

W
Umístění: Odborný lékař oční závažné onemocnění očí

Pan doktor Šťáva je odborník na svém místě. Ochotný, vstřícný. Jsem ráda, že mě před lety přijal do své péče. Má špičkové vybavení, které je nutno použít při kontrole mého závažného onemocnění očí, což velmi vítám - dříve jsem musela jezdit do Ostravy. Páni technici a sestra jsou ochotní a milí. Velké poděkování.

Umístění: Odborný lékař oční Kontrola

Spokojenost z vyšetřením.Pán doktor Šťáva,opravdový speialista,pacienta informuje ,vysvětlí o léčbě .Moc chválím.Moderní přístroje na vyšetření.Hezký přístup k pacientovi.

..velmi super lékař, nikdy bych k jinému už nikdy nešla. Píšou tady, že se neumí chovat k dětem, ale to vůbec není pravda. Nebýt pana doktora, má dcera by byla ve 3 letech slepá na jedno oko. Jiní lékaři na její šilhání nebrali ohled, pořád jsem slýchala: "To se spraví ", nikdo jí se jí do očí ani nepodíval, on tu trpělivost měl. Dceři posvítil do očí a zjistil šedý zákal, ihned po tomto zjištění zkontroloval i mého syna, bylo mu půl roku a měl s ním velkou trpělivost, aby ho vůbec vyšetřil. Moc jsem mu mu za to vděčná, dcera vidí a teď má v péči i mou vnučku, s ní měl při kontrole taky peklo, z toho křiku málem ohluchl...vzal to s humorem. Děkuji pane doktore, jste jednička [:-bd]

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Mám dceru 3roky, která má menší oční vadu a pan doktor i sestřička se k nám chovaly velice pěkně.Nemohu souhlasit s názory, že by byl na děti nepříjemný či řval na ně.

Dnes jsem byl poprvé u pana očního doktora Šťávy.Nechápu reakce něktěrých pacientů,když jsou nespokojení se sestrou.Setra je sympatická,milá a ochotná.Pan doktor je podle mě dobrý odborník a žádnou negativu jsem neviděl a nepocítil.V ordinaci jsem čekal půl hodiny a pak patnáct minut u sestry.Tak čekací doba je v normálu.Mohu jen doporučit,ale pan doktor má pacientů plný počet takže nepřibírá.

MUDr. Michal Šťáva, je mezi pacienty hodnocen jako nejlepší oční lékař v Havířově a okolí,má velmi dobré jednání s pacienty, pro své vynikající odborné znalosti má ve veřejnosti, velkou popularitu a uznání,sám se u něho léčím,takže mohu jen potvrdit,všeobecnou oblíbenost pana doktora. J.Linhart.

J.Linhart

výborný, a ještě k tomu krásně vždy voní... Jen v čekárně bývá někdy víc než přeplněno...

Pan doktor je velmi trpělivý, má skvěle vybavenou ordinaci moderními přístroji,dovede vysvětlit,poradit.Přestože jsem byla u něj poprvé,přijal mne a jsem ráda,že u něj mohu zůstat.Je skvělý odborník.DI když má v evidenci hodně lidí,práce mu jde od ruky.Stejně tak obdivuji i sestřičku,která se během směny ani nezastaví.

Dr.Šťáva je velmi dobrý odborník,svědčí o tom i zájem pacientů.Vstřícný a přívětivý.

Velmi dobrý doktor!!!!!