Odborný lékař oční
Dlouhá třída 1613/83A, Havířov

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Odborný lékař oční Jiný

K panu doktorovi chodím více jak 10.let a nedám na něj a celý jeho kolektiv dopustit.Perfektní,profesionální práce a že by na někoho řval,slyším poprvé .Pan doktor je také jenom člověk a určitě má v této hnusné době spoustu starostí ,bohužel chování některých ,,hysterických" maminek a jejich poněkud rozmazlených ratolestí vyžadují nervy ze železa a myslím si ,že se ty děti prostě jen více bojí. Takže všem do Nového roku přeji velkou míru trpělivosti a klidu,určitě to bude lepší.

Umístění: Odborný lékař oční Jiný

Od MUDr. Štávy jsem se rozhodla odejít. Poslední dobou je nervozní, vždy má na mne v ordinaci cca 2 min. a pokud se chci na něco doptat, dá mi najevo, že vše již bylo řečeno a končí. Paní přede mnou seřval, že "už jí to přece říkal" - řval na ní tak nahlas, že to bylo slyšet u sestřičky. Na mou dceru taky řval, že ve 4,5 letech nepochopila hned na poprvé jeho povel, jak se usadit na křesle. To už je na mně moc... NEDOPORUČUJI!!!! Změnila jsem očního lékaře, k MUDr. Šťávovi už nikdy!!!

Pan doktor za to asi nemůže, ale dnes 9. 6. 2022 jsem se chtěla objednat a nejen, že sestřičce na recepci očividně vadilo, že jsem u pana doktora byla naposledy v roce 2008, ale při domluvě termínu byla velmi neochotná, až arogantní. To určitě ordinaci pana doktora tedy hezkou vizitku nedělá.

Umístění: Odborný lékař oční Jiný

Organizace oční ambulance a fungování Optomedu je příkladný. Slušný, vstřícný a profesionální přístup všech zaměstnanců, žádné zbytečné časové prodlevy, vynikající organizace a systém práce v ambulanci. MUDr. Šťáva je skvělý. Kéž by to tak fungovalo ve všech službách poskytujících zdravotní péči.

W
Umístění: Odborný lékař oční závažné onemocnění očí

Pan doktor Šťáva je odborník na svém místě. Ochotný, vstřícný. Jsem ráda, že mě před lety přijal do své péče. Má špičkové vybavení, které je nutno použít při kontrole mého závažného onemocnění očí, což velmi vítám - dříve jsem musela jezdit do Ostravy. Páni technici a sestra jsou ochotní a milí. Velké poděkování.

Umístění: Odborný lékař oční Kontrola

Spokojenost z vyšetřením.Pán doktor Šťáva,opravdový speialista,pacienta informuje ,vysvětlí o léčbě .Moc chválím.Moderní přístroje na vyšetření.Hezký přístup k pacientovi.

Pan doktor, je dost hrubý,chování takové nelidské....žádný soucit. Lidskost. A brejle Vám napíše kde kdo.
Vlastně i v optice, Takže nedoporučuji.

..velmi super lékař, nikdy bych k jinému už nikdy nešla. Píšou tady, že se neumí chovat k dětem, ale to vůbec není pravda. Nebýt pana doktora, má dcera by byla ve 3 letech slepá na jedno oko. Jiní lékaři na její šilhání nebrali ohled, pořád jsem slýchala: "To se spraví ", nikdo jí se jí do očí ani nepodíval, on tu trpělivost měl. Dceři posvítil do očí a zjistil šedý zákal, ihned po tomto zjištění zkontroloval i mého syna, bylo mu půl roku a měl s ním velkou trpělivost, aby ho vůbec vyšetřil. Moc jsem mu mu za to vděčná, dcera vidí a teď má v péči i mou vnučku, s ní měl při kontrole taky peklo, z toho křiku málem ohluchl...vzal to s humorem. Děkuji pane doktore, jste jednička [:-bd]

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me

Mám dceru 3roky, která má menší oční vadu a pan doktor i sestřička se k nám chovaly velice pěkně.Nemohu souhlasit s názory, že by byl na děti nepříjemný či řval na ně.

Dnes jsem byl poprvé u pana očního doktora Šťávy.Nechápu reakce něktěrých pacientů,když jsou nespokojení se sestrou.Setra je sympatická,milá a ochotná.Pan doktor je podle mě dobrý odborník a žádnou negativu jsem neviděl a nepocítil.V ordinaci jsem čekal půl hodiny a pak patnáct minut u sestry.Tak čekací doba je v normálu.Mohu jen doporučit,ale pan doktor má pacientů plný počet takže nepřibírá.