www.michalraszka.cz
Na Poříčí 1190, Frýdek-Místek

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Na Poříčí 1190, Frýdek-Místek

www.michalraszka.cz

Více informací na www.michalraszka.cz

Věřím, že vše, co děláme se záměrem změny a úzdravy, se počítá. Někdy to může vypadat jako nekone...

• psychoterapie
  • psychiatrie

Pan doktor Raszka je velmi příjemný a hodný člověk. Pracuje na oddělení kde podmínky nejsou růžové a za to ho oceňuju, doporučuji.

Jeden z nejlepších doktoru se kterým jsem měla tu čest se setkat. Pomůže, vyslechne poradí. Vážně profesionál a doktor s velkým D

Doporučuji pana doktora Raszku. Na pacientech mu skutečně záleží. Přešla jsem k němu od lékaře, který si rád povídal, ale ne o mně, a i když jsem se necítila líp, tak mi stále předepisoval stejné léky. Pan doktor Raszka mi kromě nových léků doporučil i jiné věci, které by mi mohly pomoci (mj. také kombinovat léčbu i s návštěvami psychologa). Když jsem měla osobní krizi, tak mě zachránil. Dal mi na sebe i soukromou emailovou adresu, abych s ním mohla konzultovat, jak snáším nové léky. Vše vždy pečlivě rozepíše. Je prostě úžasný. Ráda k němu chodím.

Pan doktor Raszka je člověk na svém místě. A navíc velmi pěkný chlap:-)