Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost

• praktické lékařství pro děti a dorost

Pan doktor Pukovec je borec, vždy jde u něj v ordinaci cítit pohodová atmosféra a děti se ho nebojí a sestřička je milá.
Doporučuji

Jste prostě nejlepší :) A ta nová sestřička v Novém Jičíně taky jste prostě oba nejlepším :) vůbec se netěším až mi bude 19 a já budu muset od Vás odejít :'( Moc děkuji jak se o nás staráte Vám pane doktore a paní sestřičko z Nového Jičína. Taky Paní sestřičce z Kunína :) Moc si toho vážím :)

MUDr. Michal Pukovec

Díky Milenko a jsem rád, že jsi spokojena

spokojenost, byl jsem u něj asi do 24 let než jsem vysudoval VŠ a kdybych mu nepřerost tak zůstanu :)

Je to nejlepší doktor :) Jsem moc ráda, že u něj ještě můžu být rok, i když to rychle uteče :) Kdykoliv poradí, když mě něco trápí nebo mám jen obavy. Prostě je skvělý :)

Pan doktor má velmi příjemný a lidský přístup .Chodím k němu už patnáct let tolik je právě mému synovi, na jeho diagnozu se můžu vždy spolehnout . Vážím si také snahy a ochoty vyjít mi vždy vstříct. Plně mu důvěřuji.

Absolutně nedostižný, excelentní lékař mé dcery,...pragmatik,absolutně dokonalý diaginostik a praktik,s hluboce lidským,vlídným přístupem ....neuvěřitelné v českých luzích a hájích.Pro mne zjevení v lékařských službách v Česku....Velmi si ho vážím jako profesionála i jako člověka.Pane Doktore děkujeme.Petr Žemlička

Pan doktor je příjemný člověk, ochotný kdykoliv, souhlasím s většinou hodnocení uvedených níže. Je hlavně odborník, zkrátka člověk na svém místě. Naše tři děti ošetřuje (nebo ošetřoval) mnoho let, máme jen ty nejlepší zkušenosti!

Dnes jsem volala panu doktorovi ohledně teplot u syna,i když má dovolenou,byl ochotný mě vyslechnout,poradit mi :-) pana doktora můžu jen doporučit,je to hrozně milý člověk a sestřičky taky chválím :-)

Pan doktor je ten nejlepší, skvělý a úžasný člověk , pomůže kdykoliv ve dne v noci , prostě ten nejlepší na světě! Juroškovi

Naprostá spokojenost. Je ošetřujícím lékařem mých 2 dětí několik let. Před nedávnem jsem se v čekárně setkal s mladou slečnou, která od něho odcházela s pláčem. Když jsem se jí zeptal jestli nemůžu pomoci - řekla že ne ,protože už k němu nemůže chodit - musí si najít lékaře pro dospělé. Pokud to nepůjde jinak myslím, že já i moje děti budeme minimálně smutní taky jako ta slečna.
Prostě jsme spokojeni.

Petr

9 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mám syna 10,5 měsíce, kterého stále kojím.
Před těhotenstvím jsem měla 60 kg, rodit jsem šla s 83. (mám 154 cm). Shodila jsem na 64, ale nyní už mám skoro 69. Podepisuje se to na mé psychice a jsem vážně rozhodnutá radikálně zhubnout ( v minulosti se mi to již dvakrát podařilo, v tom problém nevidím) ale teď řeším dilema, zda ukončit kojení ze dne na den, nebo syna stále kojit třeba večer a ráno? Nemohou mu keto látky v mléce ublížit? Co by podle Vás bylo nejlepší? Moc děkuji za odpověď

Plně souhlasím s paní doktor Michnovou

MUDr. Michal Pukovec

Dobrý den, najdu zde dětského pediatra,který je vstřícný k neočkovaným dětem Děkuji

K neočkovaným dětem jsem vstřícný, ale nikoliv k jejich nezodpovědným rodičům. Vážení rodiče neočkovaných dětí! Vaše děti děti vám to jednou vyčtou!!