Odhadovaná doba odpovědi:

Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

Doslova a do písmene potvrzuji poslední názor předchozí pacientky.
MUDr.Pořický je skvělý odborník na lidskou duši, citlivý a empatický vždy se snahou pomoci.Obdivuji jeho sílu při množství lidí, co k němu dochází.Veliký dík, pane doktore, za nás za všechny!

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

S panem doktorem nemám sebemenší špatné zkušenosti, vždy má pochopení a vychází maximálně vstříc, dlouho jsem se u lékaře nesetkala s tak velkou ochotou pomoci. Naprosto skvěle pracoval s medikací, upravoval dle mých potřeb jak mi léky seděly či neseděly, až jsme se dostali ke kýženému výsledku, žádná jednorázová pomoc ale skutečně dlouhodobý zájem o to, jak se mi daří po všech stránkách. Křičím do světa doporučení pana doktora a kdybych mohla, nesu ho na zlatém křesle. DĚKUJI!

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Pan doktor mi velice pomohl . Bez nej bych už asi vůbec nebyla . Skvělý lékař .

Umístění: Psychiatrie farmakoterapie

K panu doktorovi docházím již téměř 20 let, nebudu přehánět, když napíšu, že mi dokázal zásadně pomoci ve chvílích, kdy jsem na tom byl opravdu špatně. Naprosto mu důvěřuji a po těch mnoha letech už ho vnímám i jako známého. Každá návštěva se nese v přátelském, neformálním duchu a má terapeutický účinek i sama o sobě. Patří mu můj vřelý dík.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Pan doktor mě ohromil svým přístupem, empatii, jeho snaha pomoci je neuvěřitelná, chodím k panu doktorovi přes 2 roky, a měnit určitě nebudu. Děkuji moc pane doktore

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

K panu doktorovi chodím dva roky a vše bez problémů. Pomohl mi a pomáhá dál.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Roky jsem se trápil a navštívil 5 dalších specialistů kteří nebyli schopni určit správně mojí diagnozu. Až p. doktor Pořický mi opravdu pomohl, určil správnou diagnozu, předepsal efektivní medikamenty a opravdu mi pomohl. Je to naprostý profesionál, umí pracovat s pacienty, a cením si jeho konzultací. Je to špičkový doktor, člověk na svém místě. Moc děkuji.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Pan doktor na mě od první návštěvy udělal obrovský dojem a to zejména pro svůj lidský přístup, otevřenost a snahu pomoci. Jedná se skutečně o profíka ve svém oboru, který opravdu pomůže.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické konzultace

Pořický exceluje v oblasti profesionálního přístupu a hloubky znalostí v psychiatrii, což nesmírně pozitivně ovlivnilo mé pocity jistoty a důvěry v průběhu léčby. Jeho fundovanost a schopnost vysvětlit léčebné postupy srozumitelným způsobem nejenže zvyšuje mé porozumění mému psychiatrickému stavu, ale také vytváří prostředí důvěry, které považuji za klíčové při hledání optimálních řešení pro mé psychické blaho.

Z této zkušenosti mohu jednoznačně doporučit doktora Pořického všem, kteří hledají nejen výjimečného odborníka v oblasti psychiatrie, ale také jedinečného léčitele, který spojuje odbornost s lidským přístupem. Jeho angažovanost a schopnost poskytnout komplexní péči vytváří prostředí důvěryhodné péče, které mohu s klidem doporučit jako výjimečnou oporu v oblasti psychického zdraví.

Umístění: Psychiatrie psychiatrické vyšetření

Jedním slovem bezkonkurenční. Dostal jsem se do styku již s vícero lékaři, avšak pana doktora Pořického si nemohu vynachválit a doposud jsem podobně fundovaného odborníka nepotkal. Jedná se jak po odborné tak i po lidské stránce o zcela výjimečného psychiatra. Je s ním skvělá domluva, je ochotný, empatický, vlídný a jde vidět, že se o pacienta a jeho stav skutečně zajímá, naslouchá a snaží se opravdu pomoci. Již jeho přístup k pacientovi v ordinaci dokáže mnohé vyřešit. Při vyšetření působí uklidňujícím a příjemným dojmem. Při vyšetření je velmi pečlivý, o vše se zajímá, dává pacientovi prostor. A hlavně, jím zvolený způsob léčby mi skutečně pomohl a nyní se cítím skvěle. Pokud se nechcete jen léčit, ale se i vyléčit, pak mohu pana doktora jednoznačně doporučit.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den je mi 19 let všiml jsem si že mám někdy deprese jsem kluk a chtěl bych se poradit s nějakým lékařem jestli by mi nedoporučil nějaké antidepresiva vážím 60kg a měřím 175cm mám mírnou aritmii už od narození ..
Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

Dobrý den.Váš problém je řešitelný, je třena se objednat k vyšetření. MUDr.POŘICKÝ

MUDr. Michal Pořický

již 3 roky beru prášky, 1x denně tabletku zoloftu (100 mg) a při akutní úzkosti tabletku ataraxu. Občas dělám takovou věc, že když chci pít alkohol, den před a den po všechny prášky vynechám, abych na prášky nepila. Chci se zeptat na následky, jak moc mi to škodí, nebo jestli existuje jiný způsob, jak si na akcích alkohol dát. Děkuji

Nepít.

MUDr. Michal Pořický