Kosmická 537, Praha 11
INTERGA spol. s r.o. (mapa)

S tímto lékařem jsem nebyla moc spokojena. Arogantni, nevysvetli. Objednaci doba nekolik mesicu. Přičemž problém zůstal nevyresen.

Asi nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkal. Příjemný, vstřícný, profesionální, informace podává automaticky bez toho, abych se musel na vše ptát. Velmi doporučuji.

Na kolonoskopickém vyšetření jsem byla tento týden. Mohu jen chválit, pan doktor je velice milý, vstřícný a bere ohledy na pacienta, nemluvě o tom, že je i velký odborník. I přes to, že vyšetření nemělo jednoduchý průběh, s přístupem pana doktora a sestřiček se stalo snesitelné.Co se týká sestřiček, mohu být také pozitivní za jejich lidský a milý přístup k pacientům. V porovnání s vyšetřením stejného druhu v Thomayerově nemocnici konkr. u MUDr. Antoše - nesrovnatelné, ani v nejmenším. Přístup k pacientovi příšerný, nešetrný a ihned po vyšetření vyhazov s ordinace, bez ohledu na subjektivní pocity pacienta. Pana doktora Pintéra mohu jen a jen doporučit.

Pan doktor je skutecny odbornik, ktery umi vse perfektne vysvetlit a ma velice lidsky a mily pristup. Jsem velice spokojena jemu davam za 1 s *. Profesional, venuje se pacientovi na 100%:-)
NEDOPORUCUJI ALE SESTERNU o patro nize ... a to - KONKRETNE SESTRICKU S DREDY NA HLAVE, ktera me donutila cekat na zaplaceni poplatku a orazeni lekarske zpravy temer 30minut!!, pres me prosby, ze chci pouze predat penize ... ABSOLUTNI NEUCTA K CASU DRUHEHO CLOVEKA - A DRZOST. Namisto toho se s kolegyni bavila o koncerte, coz bylo slyset az ven a pak si klidne sedela u PC a nereagovala ani na ostatni pacienty. PREDESILAM, ZE UVNITR NIKDO CELOU DOBU NEBYL A VIDELA ME HNED JAK JSEM JESTE S JEDNIM PANEM PRISLA. Kdyz jsem nevydrzela a vesla po zaklepani dovnitr,dovolila si byt jeste drza... Myslim, ze je nutne ZVAZIT, CO S TIM - NEJPRVE poslat ji co nejdrive skoleni "Jak se chovat k pacientum", nebo rovnou nahradit jinou, ochotnejsi sestrickou. Byla jsem vazne znechucena, cekani trvalo 2x dele nez vysetreni pana doktora. Je mi lito, ze nema kvalitni cely tym a tato nevychovana sestra mu to takto kazi. S. Soukupova

Bohužel nemám dobré zkušenosti. Po 3 měsíčních bolestech břicha nade mnou zlomil hůl.

Výborný přístup k pacientovi.Jemný při vyšetření.Vše v\světlí.

Výborný pan doktor,příjemný a skvělým přístupem získá důvěru a tím i spokojenost s vyšetřením.

Velice sympatický ;-) pan doktor s lidským věcným přístupem, vše názorně (na obrázcích) vysvětlí, záludné dotazy zodpoví. Děkuji za empatický přístup, který činí hrůzostrašné gastro vyšetření snesitelným.

Pan doktor je uzasny jak po lidske tak profesni strance. Vubec neni potreba se stydet, vse bere zcela normalne, uvolnene a nestresuje. Zachovava maximalni ohled na Vase soukromi ... vrele doporucuji.

Pan doktor je výborný, nestresuje, vše vysvětlí a je moc příjemný.

Výborný přístup k pacientovi.Jemný při vyšetření.Vše v\světlí.

Pan doktor je výborný, nestresuje, vše vysvětlí a je moc příjemný.

• gastroenterologie
  • vnitřní lékařství - interna