V Hliníkách 1172, Chrudim
Sam. ordinace PL pro dospělé

Pohodový, klídek, než by něco zanedbal, raději vás pošle na odb. vyšetření.

Vždy mě pomohl

Vynikající lékař, velice zodpovědný a komunikativní. Jsem velice spokojena s jeho léčbou i přístupem k pacientovi.

Velmi dobrý praktický lékař

velice schopný a důsledný, nic nezanedbá děkuji

Po dvaceti letech jako pacientka, mám velmi dobré zkušenosti. Pokud si je jistý onemocněním snaží se najít co nejvhodnější lék, a pokud si není jistý, raději mne pošle na odborné vyšetření, než aby něco zanedbal.

Mojí matce zachránil pan doktor život, děkuji.

Velmi dobrý lékař, zkušený diagnostik, poradí.

Š

Snaží se vyhovět pacientovi. Na přání co by jste na to chtěl? Vám dá zpravidla žádaný lék. Někteří pacienti to hodnotí tak, že si jej mohli naordinovat sami. Dr. Michal však v případě, že to není možné, se zamyslí, obvykle se zahledí ke stropu. Pak řekne. Ne to vám opravdu nemohu dát a vysvětluje proč. Já to hodnotím pozitivně proto, že jsme měli nemocnou babičku. Ta si neřekla své přání a když ji lékařka dala lék, tak doma pravila: "To si brát nebudu, to mi stejně nepomůže." A opraqvdu léky nebrala. V postupu lékaře Dr. Michala hodnotím i ofekt PLACEBA. Nevím, zda se tento výraz tak píše. Proto hodnotím tohoto lékaře dobře.

K panu doktorovi chodím už dvacet let a jsem spokojená.