U Malvazinky 7, Praha
Fyzioterapie (mapa)

Hotovost
777 82.....

Fyzioterapie - 60min. - cena dle dohody

Pracuji jako fyzioterapeut na Rehabilitační Klinice Zámeček Malvazinky v Praze. Na stejné adrese mám i soukromou ordinaci. Dlouhodobě spolupracuji ...

• Poúrazová a pooperační rehabilitace
  • Funkční a chronické poruchy pohybového aparátu
  • Asymetrie těla a svalové disbalance

Ukončené školy

• Magistr fyzioterapie, registrovaný MZČR
  • Akreditovaný kurz pro osobní a kondiční trenéry
  • Kompletní vzdělávací program výuky metody Kinesio Taping® (Anglie), včetně absolvování závěrečné zkoušky a získání titulu CKTP
Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

Fyzioterapie - 60min. - cena dle dohody

U Malvazinky 7, Praha

Fyzioterapie

Cena není uvedená

10 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• da se rici ze nebyl lecen tou konzervativni formou tech 8 mesicu ale diagnosa se kterou sem sel na operaci byla operace menisku jsem po artroskopii a podle ni byl meniskus v poradku i po tzv konzervatini lecbe meho menisku byli obtize porad stejne a vyklad meho ortopeda byl neco na tom dolnim rohu jemenisku je??ale co to uz rici nedokazal.dekuji za odpovedi bohuzel jsem ihned po operaci musel zmenit ortopeda pri prvni navsteve po 7 od operace mi dal ihned vizitku stim ze pristi tyden me propusti ze si je jisty ze budu zdrav a do 4 tydnu schopen bezne zateze a ja si nemohu dovolit aby se znovu spletl ja sem byl totiz puvodne prijat jen na operaci menisku a revizi zbytku kolena a to co jsem pokladal za otazku pani Petro Krtickova asi sem se spatne vyjadril byla vysledna hospitalizacni diagnoza kterou mi rekli

Mgr. Michal Peroutka, CKTI

• question to Boris Ljubčenko
    I attended a visit with you at the end of December, you gave me some great tips as I have scoliosis and swimming is good but now in the winter I do really struggle with getting cold and flu all the time. You suggested to use rino horn and instead putting it through my nose just breathe in the hot air from water mixed with salt and soda?
    Thank you,

• Magistr fyzioterapie, registrovaný MZČR
  • Akreditovaný kurz pro osobní a kondiční trenéry
Zobrazit více

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • tělovýchovné lékařství

Stáže

• Dlouhodobá stáž na klinicice sportovní rehabilitace - Kemi (Finsko)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina