U Malvazinky 7, Praha
Fyzioterapie

Hotovost
777 82.....

Fyzioterapie - 60min. - cena dle dohody

Pracuji jako fyzioterapeut na Rehabilitační Klinice Zámeček Malvazinky v Praze. Na stejné adrese mám i soukromou ordinaci. Dlouhodobě spolupracuji ...

• Poúrazová a pooperační rehabilitace
  • Funkční a chronické poruchy pohybového aparátu
  • Asymetrie těla a svalové disbalance

Ukončené školy

• Magistr fyzioterapie, registrovaný MZČR
  • Akreditovaný kurz pro osobní a kondiční trenéry
  • Kompletní vzdělávací program výuky metody Kinesio Taping® (Anglie), včetně absolvování závěrečné zkoušky a získání titulu CKTP
Zobrazit více

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Fyzioterapie - 60min. - cena dle dohody

U Malvazinky 7, Praha

Cena není uvedená

Fyzioterapie

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,

asi před rokem a půl mne začala bolet ruka, nejdříve v předloktí na vnitřní straně, pak se ale bolest posunovala směrem k rameni a nyní mne bolí celé rameno. Ne však permanentně, pouze při určitém pohybu (např. při asi polovičním zdvihu ruky nebo při zapažení apod.). Hybnost jako taková omezena není, jen ta bolest. Byl jsem na vyšetření na ortopedii a na nějakém elektroimpulsivním měření (jehličky), údajně vše OK. Od září bolest zmizela, ale nyní se opět vrátila. Prosím o zhodnocení, zda by bylo možné mi pomoci vaší terapií.
    Děkuji

Dobrý den,
    děkuji za dotaz. Podle toho co popisujete by mohl být problém někde v obasti měkkých tkání - svaly a nebo fascie (svalový obal). Je dobře, že máte udělané zmiňované vyšetření a vše je ok. Určitě by jsme se na to mohli podívat. Naište mi prosím rovnou na můj mail mi.peroutka zavináč seznam.cz
    Momentálně čerpám dovolenou, v ordinaci budu po Novém roce.

Pěkný den,

M. Peroutka

Mgr. Michal Peroutka, CKTI

• dobry den lekar mi lecil meniskus ktery sem nemel zraneny cca 8 mesicu stim ze mi regenerace zabere 6 az 9 uplne vyleceni nakonec to nebyl meniskus :( diagnosa nakonec parc. leze anteromedialni porce LCA L kolene plica infrapatellaris gen. 1. sin. dale viz OA dohuzel noha celou dobu nemela byt pretezovana stale bolestiva malo namahana a je po tech skoro 10 mesicich v dosti ubohem stavu plus tyden po operaci dotor mi rekl ze pry rehabilitace maximalne 4 tydny a vse bude ok no me by zajimala realna doba kdy lze uvest nohu do pouzitelneho stavu ubytek svalstva cca 40 az 50 procent plus snizena hibnost bolesti jiz pred operaci a ted jeste vice po operaci dekuji za odpoved

Dobrý den,
    dekuji za zprávu a za dotaz. Nejreálnejsi možnost jak vám odpovědět bude, abych vás osobně viděl a vyšetřil. To o čem píšete je v celku dost věci najednou. Potřebuji znát vás věk, pohybové aktivity, koleno vidět, znát přesně datumy operaci a pod. Zavolejte mi prosím na mobil uvedeny v profilu a nebo napište přímo mail na mi.peroutka zavináč seznam.cz

Mgr. Michal Peroutka, CKTI

• Magistr fyzioterapie, registrovaný MZČR
  • Akreditovaný kurz pro osobní a kondiční trenéry
Zobrazit více

• fyzioterapeut
  • rehabilitační a fyzikální medicína
  • tělovýchovné lékařství

Stáže

• Dlouhodobá stáž na klinicice sportovní rehabilitace - Kemi (Finsko)

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina