Kafkova 10, Praha 6, Praha

Kafkova 10, Praha

Kafkova 10, Praha

800 Kč

Psychoterapeutické centrum Lávka

Psychoterapeut, pracuji v psychoterapeutickém centru Lávka a ve své praxi v Emauzích. Nabízím individuální dlouhodobou i krátkodobou psychoterapii. ...

Léčené nemoci

• Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy
  • Ztráta životního smyslu
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Lávka psychoterapie

Skvělý psychoterapeut, empatický, trpělivý, lidský. Jeho profesionální způsob vedení sezení mi pomohl s mými problémy. Mohla jsem se na něj vždy spolehnout a tento přístup velmi oceňuji, opravdu mi pomohl. Prostě odborník na správném místě. Sice mě čeká ještě dlouhá cesta, přišla jsem s úzkostmi, ale zvládám to teď lépe, děkuji a doporučuji.

Umístění: Soukromá praxe Individuální psychoterapie

Psychoterapeut, který se opravdu snaží pomoci, empatický, spolehlivý a vstřícný. Terapie probíhají v krásném prostředí.

Velmi inspirativní prostředí a citlivá práce s prožíváním řízené imaginace, aha u Sandspile techniky, krásná práce se sny a kresbami.Dávám 5* za pravou mužsko-přátelskou podporu ženského sebevědomí. Díky potkání :-)

Excellent thérapeute. Parle très bien français, bonne connaissance de la culture française, sensible aux problématiques de l'expatriation. A l'écoute, intuitif.