Městská nemocnice Ostrava
Nemocniční 20, Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Souhlasím s ostatními, skvělý přístup a odvádění pozornosti během zákroku bezkonkurenční. Děkuji.

Profesiální přístup. Pan doktor i sestřička velmi příjemní empatičtí. Podstoupila jsem konizaci čípku. Za 15 minut bylo po všem. Naprosto bez bolestí. Vzali mne dle objednání. Děkuji

Super pan doktor. Byla jsem 21.3. na konizaci, pan doktor i sestřička byli moc hodní a příjemní. Za 15 minut jsem odcházela domů. Takových lékařů kdyby bylo více! Moc mu děkuji i sestřičce.

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Pan doktor je pečlivý, přímý a otevřený. Vše vysvětlí a chová se maximálně profesionálně. Byla jsem ošetřena panem dokorem i v Městské nemicnici a tam to bylo stejné. Nejenom pan doktor, ale i sestřičky byly velice pečlivé, přátelské a trpělivé. Je tam příjemné prostředí. Mám veliké štěstí, že jsem natrefila na celou tuto skvělou partu. Děkuji moc.

Neuvěřitelně příjemný personál!!! měla jsem obrovský strach a již při objednávání se na zákrok - jsem zjistila, že budu v nejlepších rukou. Velice děkuji za přístup sestřičky a pana doktora, neuvěřitelná profesionalita !!! Moc děkuji

Umístění: Městská nemocnice Ostrava Jiný

Výborný pan doktor. Vyléčil to co jiní doktoři nezvládli. Klobouk dolů před takovou kapacitou ve svém oboru. Člověk se i zasměje v ordinaci a nemusí jak u jiných chodit do ordinace ze strachem .

Umístění: Městská nemocnice Ostrava gyn. operace

Děkuji MUDr. Michalu Mihulovi, za skvěle zvládnutou operaci i pooperační péči. Skvělý lékař. Komunikativní, vstřícný a laskavý. Rovněž děkuji milým a ochotným sestrám. Všem ženám pana doktora vřele doporučuji. Fialová Šárka

Vynikající lékař. Připravil mne k prvnímu porodu který pro nás s manželem nebyl zrovna snadný. Vše vysvětlil a byl velmi citlivý. Po tomto porodu jsem již u něj zůstala. Pote byl přítomen i při dalších 2 naších porodech. Mohu jen a jen doporučit.

Skvělý lékař, úžasný porodník! Vedl mi vyvolávany porod a vše proběhlo na 1*. Byla jsem s manželem maximálně spokojena úplně ve všem a mohu jen a jen chválit! Jeho práce je jedna velká krása! Péče po porodu je u něj také samozřejmostí.

Jak čtu ty negatívní názory,tak se musím jenom smát.Já na p.doktora nemůžu,ale musím pět jen samou chválu.Do péče k němu jsem se dostala po negativních zkušenostech mého bývalého gynekologa a před panem doktorem Mihulou jen smekám.Je to člověk na svém místě, Svým profesionálním,milým,a slušným přístupem je mistrem ve svém oboru.Nikdy bych už neměnila. halina