Nemocniční 20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Nevím přesně jaký je to lékař, protože když jsem rodila svou první dceru, tak mě automaticky nastřih. Ani bych neřekla že to bylo nutné. A když mě zašíval, tak se ani neobtěžoval počkat alespoň minutu, aby injekce zabrala a začal šít. Ta bolest jak do mě furt píchal šitím a tahal kůži. Když jsem ho moc prosila ať chvilku počká, že to moc bolí, tak jen stroze a arogantně odsekl to vás nemůže bolet. Po patnácti hodinách bolestí zvýšené urychlováním to fakt bylo už moc. Víc jak rok jsme kvůli tomu s manželem neměli sex, jak to zprznil a dlouho ještě po porodu jsem si nemohla sednout pořádně. Jenže o čtyři roky později mi nejspíš zachránil život tím že mě před mým druhým porodem včas hospitalizoval. To že se něco špatného děje s miminkem rozpoznal včas a zakročil. Tak nevím,

Pan doktor Mihula je velice nepříjemný a arogantní člověk, který má asi nějaký vnitřní problém, protože nesnese jakýkoliv jiný názor, než ten svůj.Takže rovnocenný vztah lékař-pacient u něho nehledejte,můžete být spokojeni jen pokud jste v podřízené pozici vůči tomuto ješitnému a zakomplexovanému člověku.Co se týče způsobu jeho vyšetření-je opravdu velice nepříjemné,s nepříjemnými pocity a dozvuky.

Bohužel s tímto doktorem dobrou zkušenost nemám. Doporučil mi nebrat vitamíny, a to i přes to, že jsem v 1.trimestru těhotenství měla špatný krevní obraz. Navíc po týdnu v nemocnici, kde jsem se celou dobu obávala potratu, mi nevybíravým způsobem řekl, že když tělo chce potratit, tak potratí a léky to neovivní - naprosto necitlivě! a také shazoval doktory v nemocnici, kteří se o mě starali a skoro jsme se pohádali o nálezu, který on nemohl najít. Nakonec jej našel po 3x opakovaném vnitřním a jednom vnějším UTZ, ale stejně si vedl svou řeč. a taky jeho zavádění např. vnitřního ultrazvuku je velice nepřijemné...skoro až úchylné, mám z něj vždy špatný pocit.