Nemocniční 20, Ostrava
Městská nemocnice Ostrava

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Nevím přesně jaký je to lékař, protože když jsem rodila svou první dceru, tak mě automaticky nastřih. Ani bych neřekla že to bylo nutné. A když mě zašíval, tak se ani neobtěžoval počkat alespoň minutu, aby injekce zabrala a začal šít. Ta bolest jak do mě furt píchal šitím a tahal kůži. Když jsem ho moc prosila ať chvilku počká, že to moc bolí, tak jen stroze a arogantně odsekl to vás nemůže bolet. Po patnácti hodinách bolestí zvýšené urychlováním to fakt bylo už moc. Víc jak rok jsme kvůli tomu s manželem neměli sex, jak to zprznil a dlouho ještě po porodu jsem si nemohla sednout pořádně. Jenže o čtyři roky později mi nejspíš zachránil život tím že mě před mým druhým porodem včas hospitalizoval. To že se něco špatného děje s miminkem rozpoznal včas a zakročil. Tak nevím,

Pan doktor Mihula je velice nepříjemný a arogantní člověk, který má asi nějaký vnitřní problém, protože nesnese jakýkoliv jiný názor, než ten svůj.Takže rovnocenný vztah lékař-pacient u něho nehledejte,můžete být spokojeni jen pokud jste v podřízené pozici vůči tomuto ješitnému a zakomplexovanému člověku.Co se týče způsobu jeho vyšetření-je opravdu velice nepříjemné,s nepříjemnými pocity a dozvuky.

Bohužel s tímto doktorem dobrou zkušenost nemám. Doporučil mi nebrat vitamíny, a to i přes to, že jsem v 1.trimestru těhotenství měla špatný krevní obraz. Navíc po týdnu v nemocnici, kde jsem se celou dobu obávala potratu, mi nevybíravým způsobem řekl, že když tělo chce potratit, tak potratí a léky to neovivní - naprosto necitlivě! a také shazoval doktory v nemocnici, kteří se o mě starali a skoro jsme se pohádali o nálezu, který on nemohl najít. Nakonec jej našel po 3x opakovaném vnitřním a jednom vnějším UTZ, ale stejně si vedl svou řeč. a taky jeho zavádění např. vnitřního ultrazvuku je velice nepřijemné...skoro až úchylné, mám z něj vždy špatný pocit.