U Pošty 410, Chrast
Sam. ordinace PL - stomatologa

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Prvni zubař u kterého se nebojím. Jsem u něho přes 20 let a neměnila bych. Všechny plomby mám bílé už od roku 1996, on jediný se toho tenkrát nebál a mně tím moc pomohl od bolestí. Vždy je vstřícný, ochotný, trpělivý. Na volný termin téměř nečekám. Jezdím k němu 140 km a stojí mi to za to. Jsem rada, že mám tak skvělého zubaře
Sima

Pan doktor je odborník perfektní zubař a má lidské jednání jsem velice spokojený. Takový přístup k pacientovi jako má on klobouk dolů. Je to prostě jednička.

Úžasný lidský přístup, vyjde vstříc.Neřeší pouze akutní problém, ale upozorní i na to, jak předcházet dalším problémům.

Měla jsem vždy špatnou zkušenost se zubařem. Co jsem přešla do Chrasti tak je vše jiné. Vřele doporučuji. I s dětmi to umí perfektně. Jeho zákroky jsou bezbolestné a je to velmi citlivý a pečlivý doktor. Neměnila bych....

Jsem velice spokojená chodíme k němu celá rodina pan doktor je nejlepší zubař široko daleko kdyby takových bylo více....jsem moc ráda že mám tu čest navštěvovat jeho ordinaci...

Doporučuji, zubař je to perfektní. Parádní jednání. Kéž by takových bylo více. Ani trhání zubu u něj nebolí a je to bezbolestné.

Pan zubař je perfektní, s jakýmkoliv problémem rád pomůže, poradí a ošetří a někdy i názorně ukáže na modelech. Zákroky provádí bezcitně (někdy tedy bolí, když píchá umrtvovací injekci) jinak je šetrný a popřípadě doporučí i další léčbu. Velmi mi pomohl se zuby. Je to profesionál na svém místě.

Pan doktor je šikovný,sympatický,hodný a má lidský přístup.Je nej,určitě bychom ho neměnili.

Pro mě jr pan doktor Kramář lékař na svém místě , u mě je jednička Světlana Uličná Trojovice

tak k zubaři neradi chodíme,ale já byla zatím tak nějak spokojená