MUDr.

Michal Koukola

Zubař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

 • Sam. ordinace PL - stomatologa

  Dimitrovova 4
  56802 Svitavy, pardubický

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

Hodnocení pacientů:

 • Tak k panu doktorovi asi tak. Souhlasím že je precizní a o zubech asi ví co je třeba. Hodně mi vadí jeho praktiky ohledně poplatkování své práce.
  Vždy mi něco udělá, neřekne co a kolik to bude stát. Na vše se musíte vyptávat a stejně se nic nedozvíte. Až potom částku, která je vážně šokující.

 • Chodím k panu doktorovi 20 let, za tu dobu si nemůžu stěžovat na jeho profesionalitu. Shoduji se v názorech v tom, že je náladový, umí být milý, vstřícný, ale také neomalený (což nevadí mému manželovi, který ho chválí, kde může - " no jo chlapi"), ale my s dětmi k němu vždy jdeme s jistými obavami z jeho nálady. Ale neměnila bych a jsem ráda, že je to NÁŠ DOKTOR.

 • Velmi mi pomohl, když jsem si dvakrát vyrazila zuby, za to mu musim dát velký dík :-)
  Ale osobně mi vadí, že je někdy poněkud hrubí a mé přátelé naprosto šokovalo, že nenosí roužku a rukavice. Což mne často odpuzuje také.

 • Přiznám se,že když jsem k tomuto lékaři přešla, od Dr. Vévody /neměl chybu/byla jsem trochu rozpačitá z jeho "chlapského" chování.Ale už jsme našli společnou notu a to je : MOJE ZUBY,o které se mi stará dobře,nemohu si stěžovat.Trochu mě štve delší čekání,ale pokud lékař stojí za to,ráda počkám.Vždy je ochotný a sestra také.Jinak je mi jedno jestli na mě někdo dělá ťu ťu,ňu ňu, hlavně ohodnotím,jak se stará. A to Koukola,i když je to asi občas zvíře,umí fakt dobře.Poradí normálně,a netlačí to na prachy.Je lepší se nechat seřvat ,ale mít dobrou péči.Než se nechat hladit po hlavě a pak ZUBY FUĆ.Doufám,že než odejde do důchodu,ještě mi vyrobí klapačky.

 • Vynikající lékař. Zuby mi dal do pořádku, jako nikdo... Kdykoliv jsem měl problém, řešil ho okamžitě. Všem vřele doporučuji.

 • Je to výborný zubař, protože odvede svou práci na jedničku. Pan doktor jedná s pacienty klidně, vše vysvětlí a celkově pusobí příjemně. Už se nebojím chodit k zubaři, i moje děti k němu rády chodí, proto hodnotím pana doktora za odborníka své profese

 • Nemám žádné problémy, zuby mi dal do pořádku, nemůžu si na nic stěžovat .

 • S léčebnými metodami pana doktora jsem velmi spokojená.Je odborníkem ve svém oboru,ale jeho odtažitý přístup mi přináší někdy tíseň.Doktora každopádně ostatním pacientům doporučuji.