Michal Fišara, gynekolog Třinec

MUDr. Michal Fišara

Gynekolog

Náměstí Svobody 527, Třinec
Praktický lékař gynekolog

Z pana doktora čiší neskutečná pohoda. Je profesionál každým coulem, poradí, uklidní, vyslechne, a má úžasnou sestřičku !! :)

Pan doktor je velice příjemný člověk a perfektní lékař. Hodný, vstřícný a ochotný. I když jsem se přestěhovala do Prahy tak k pánu doktorovi docházím nadále. Neumím si představit lepšího lékaře ani sestřičku!
D. Polaková

Velmi ráda k němu chodím, je to veselý pohodový člověk, který má rád svoje pacientky, umí poradit, je vstřícný, uklidní a vyslechne. Sestřičku m áperfektní takže opravdu vždy to beru jako relax ne jako prohlídku protože odhcázím s dobrou náladou. Syna mi císařem odrodil skvěle, během porodu byl klidný a i mně uklidnil, po porodu šlo vidět že má radost z dalšího přírustku, popřál mi, zastavil se za mnou na oddělení když mně bylo zle, kolik je takových? Za žádnou cenu ho nevyměním, lepší gynekolog není prostě :-) A navíc je s ním sranda a fajn pokec.Renata Supik

spokojená .... Jediné co mě zamrzelo, že mě poslal na vyšetření na které jsem nemusela ani jít ... stačilo říct že tam prostě nic není, hold jak jsem jela domů tak jsem bourali noo ... :/

Velice příjemný a hodný. Přání a pohodlí pacientky je na prvním místě.

Mudr.Michal Fišara je dle mého názoru velký profesionál a nejlepší gynekolog, kterého jsem poznala. Měla jsem tu čest mít jej u porodu dcery a vše perfektní.
I poporodní hojení po sekci bylo OK. Jako lékaře jej mohu 100% doporučit a musím ještě dodat, že jako člověka si jej nesmírně vážím a děkuji mu za skvělý porod a péči během těhotenství. Věra.

Jsem velmi spokojená s panem doktorem i se skvělou sestřičkou.

nejlesi gynekolog ktereho znam!!!!!hodne zen jsou snim velmi spokojeni

Skvělý pan doktor i sestřička, z doktorů mám strach, ale oni mě dokážou uklidnit, jinam bych nešla:)

sem velmi zpokojena..