Michal Fišara, gynekolog Třinec

Gynekolog

Náměstí Svobody 527, Třinec
Praktický lékař gynekolog

X

Pokud je vše v normálu je super, první těhotenství a porod byl v pohodě, pan doktor byl vždy příjemný, u druhého porodu pan doktor nepoznal zánět močových cest, díky němuž mi zkolabovala ledvina a já jsem rodila ve vysokých horečkách, porod byl komplikovaný - to by mi ani tak nevadilo jako následný přístup pana doktora, choval se ke mně velice odměřeně a o problematickém porodu se se mnou nechtěl vubec bavit

Nejsem spokojená, když mám problém tak mu to přijde k smíchu, nebo je všechno normální. Ženská není těhotná každý týden, ale ve směs jednou dvakrát za život. Cítím se u něj, jak bych ho otravovala. Vím určitě, že po ukončení těhotenství si budu hledat jiného gynekologa.

Nejen,že poprvé jak jsem mu řekla,že nemůžu otěhotnět,tak jsem se místo podrobnějšího vyšetření dočkala výsměchu. Když jsem byla těhotná,tak špatně odhadl týden těhotenství a ani nepoznal,že plod se nevyvíjí. :( Moje zkušenosti jsou špatné.

První dojem příznivý, doktor milý. Sestřička perfektní. Druhý dojem, pan doktor předepisuje pouze 3 druhy antikoncepce. Nerada se mu svěřuji s problémy, protože mi přijde, že je mu to k smíchu, ale je to jen můj osobní pocit no....