Hotovost, Kreditní karta, Bankovní převod

Běžný termín

Washingtonova 17, Praha

Klinika Laser Esthetic

Lékařské služby na klinice Laser Esthetic jsou plně hrazeny klientem. Klinika ani její lékaři nemají smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, neboť ...

Léčené nemoci

• cévní chirurgie
  • chirurgie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština,
  • Němčina

Umístění: Klinika Laser Esthetic Běžný termín

Byla jsem na operaci horních víček a jsem velmi spokojená. Přístup pana doktora velmi profesionální, lidský. Měla jsem z operace samotné velké obavy a vše proběhlo skvěle.

Po letech odhodlávání jsem se konečně rozhodla podstoupit liposukci a rozhodně toho nelituji! Výsledek je skvělý, pan doktor má zlaté ruce a je to skvělý člověk. Všichni na klinice Laser esthetic, kde pan doktor působí byli moc milí a prostředí bylo moc příjemné. Určitě doporučuji.

Veliká spokojenost s panem doktorem! Byla jsem u něho na klinice Laser esthetic na tumescenční liposukci a výsledek je skvělý, navíc mě moc potěšil jeho přístup a starostlivost. Cítila jsem se tam opravdu dobře.

Ráda bych se podělila o svoje zkušenosti. Trápily mne faldíky na břiše a proto jsem se rozhodla pro liposukci. Vybrala jsem si kliniku Laser Esthetic a pana doktora Entnera. Svého rozhodnutí rozhodně nelituji. Liposukci jsem podstoupila před půl rokem a výsledek je perfektní! Dříve jsem si kupovala konfekční velikost 40 a nyní se pohodlně vejdu do velikosti 38. Nejsem již nejmladší - je mi přes 50 let - proto jsem se obávala, aby po odsátí tuku kůže nevisela. Moje obavy byly zbytečné, kůže se krásně zatáhla. Jsem spokojena jak s výsledkem, tak i také s prostředím kliniky a milým přístupem celého personálu. Pan doktor je velmi milý člověk a má úžasný smysl pro humor. Při operaci na sále jsme se s ním a sestřičkou hodně nasmáli. Kliniku i pana doktora mohu vřele doporučit. Tereza S.

U pana doktora jsem si nechala odsát tuk nad koleny, výsledek je pro mě nepříjemný, jelikož každá noha je odsátá na jiném místě, tudíž každá vypadá i po opravě jinak.

U pana doktora Entnera jsem byla na tumescentní liposukci vnitřních stehen na klinice Laseresthetic a s výsledkem jsem naprosto spokojená. Tlustší nohy mě trápily již od mládí a nemohla jsem se jich zbavit ani pravidelným cvičením, ale teď už mám konečně po problému. Pokud bych na sobě potřebovala ještě něco "upravit", je pro mě volba doktora jasná..