Poliklinika Chomutov
Edisonova 1185, Chomutov

Umístění: Poliklinika Chomutov Jiný

Nejlepší pan doktor a sestřičky jakého znám. Moc si jich vážím. Opravdu pečlivý lékař, který vše vysvětlí a řeší. Děkuji Vám pane doktore i sestřičkám velké díky

Jsem s panem doktorem spokojeny.Vzdy mi pomohl.Kdybych sel k jinemu doktorovi s bolestma bricha poslal by me na hadici ale doktor ne vzdy mi da nejake prasky a hned mi je lepe.Jsem maximalne spokojen.Vzdy poradi pomuze se vsim.Vrele doporucuji vsem

MUDr. Michal Bábíček je pečlivý a velmi důsledný lékař. Plně mu důvěřuji a děkuji za dosavadní péči. Poděkování patří i sestřičce z obvodu.

Velice milý a schopný lékař,který si poradí s každou nemocí.Vstřícný ke každému pacientovi a se sestrou Evou jsou dokonalý tým.Chtělo by to více takovýchto lékařů v našem zdravotnictví.

Jsem velmi spokojená u pana doktora i když musím dát zapravdu jednomu názoru, že občas má také "své dny", ale je to člověk jako každý jiný a já mám zcela pochopení pro únavu z práce nebo momentální zdravotní potíže. Jsem ráda, že přišel právě on po p.doktorce Čepičkové.

MUDr Bábíček je velmi pečlivý, vstřícný, vždy si najde na pacienta čas, řekla bych ,že je odborník a plně a bez výhrad mu důvěřuji a děkuji za jeho dosavadní péči

Pan doktor Bábíček je mám obvodním lékařem již několik let. Nikdy se mi nestalo, že by byl nepříjemný. Vždy se snažil řešit mé zdravotní problémy odpovědně a pečlivě. Je to schopný lékař. Jsem s ním spokojena a tak i celá rodina.

Jsem docela spokojen. zkušený lékař.

Myslím že pan doktor má taky své dny, stalo se mi že při jedné z mých návštěv byl nevstřícný až protivný a jindy by se samou ochotou rozkrájel, což mne velmi překvapilo , tak jen tak dál , když máme zdravotní problém a už musíme jít k lékaři tak ať víme ,že nám pomůže příjemný a ochotný lékař.

skvely lekar!!!