Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Názory

Umístění: Dentální centrum Rosmarin vstupní vyšetření

Z návštevy dentálnej hygieny som mal výborný pocit. Slečna Šilhanová podrobne vysvetlila každý krok a perfektne odviedla svoju prácu. Som maximálne spokojný a určite odporúčam.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin vstupní vyšetření

Moje první návštěva u zubního hygienisty a jsem naprosto spokojená! Před návštěvou jsem měla trochu strach, ale ten po pár minutách opadl a mě se ulevilo, že se mým zubům dá pomoct a navíc mi bylo vše podrobně vysvětleno, slečna je moc milá a empatická. Moc doporučuji (i pokud se bojíte) a do Rosmarinu přeji jen to dobré!

Umístění: Dentální centrum Rosmarin odstranění zubního kamene

Byla jsem poprvé na dentální hygieně a nevěděla co čekat, přístup slečny Šilhanové byl skvělý, byla velice milá, vstřícná a vždy všechno perfektně vysvětlila. Za mě maximální spokojenost a jinam už nechci.

Umístění: Dentální centrum Rosmarin odstranění zubního kamene

Byl jsem maximálně spokojen. Dentalní hygienu nemám moc rád, ale nyní jsem byl naprosto spokojen, vše mi bylo vysvětleno předem, velmi pečlivá, šetrná a moc šikovná, velmi příjemná návštěva...Nejlepší co jsem kdy zažil ! Mohu jen doporučit :)

Umístění: Dentální centrum Rosmarin instruktáž domácí dentální hygieny

Se slečnou Šilhanovou jsem byla z hlediska provedené dentální hygieny velmi spokojena. Vše mi podrobně předem popsala, vysvětlila a poskytla mi cenné rady pro domácí péči o zuby. Rozhodně doporučuji!

Umístění: Dentální centrum Rosmarin vstupní vyšetření

Příjemné prostředí v centru Holešovic. Profesionální a férový přístup. Přijímají nové pacienty. Za mě spokojenost.

• dentální hygiena