Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

"Zdědila" mne po panu doktorovi Kortánovi a jsem moc rád. Poradí, vysvětlí a hlavně UMÍ!! V součinnosti se sestrou jsou milá a schopná dvojka. Dál pokračovat by bylo pochlebování, takže: Děkuju, že tu pro nás jste, milé dámy!!!

Umístění: Olšanská poliklinika Jiný

K paní doktorce chodím již několik let. Nejen ona, ale i sestřička jsou příjemné, pohodové, empatické a plně profesionální. Paní doktorka umí pacientovi postup léčby srozumitelně vysvětlit. Paní doktorka (sestřička) ošetření během ordinačních hodin umí dobře naplánovat, takže pokud jsem objednán, nečekám déle než 5 minut. Když nutně potřebuji malý zákrok, sestřička vždy najde ještě volný termín, i když mě upozorní, že budu muset asi chvilku počkat. Pro tuto ordinaci mám jen slova chvály!

Moc hodná zubařka, vřele a upřímně doporučuji! I když je paní doktorka příjemná, otevřená, všechno vám vysvětlí a zkonzultuje, snad už se tak často (i přes její sympatičnost), setkávat nebudeme.
Mám přeci jen i jiné záliby, než chodit k zubařovi :-)
Přeji jen vše dobré! A děkuji za trpělivost a bezbolestnou nápravu nad mými věcně kazícími se zuby :-(
David Mutl

K paní doktorce Michaele Saberové jsem se dostala na doporučení dentální hygienistky, se kterou úzce spolupracuje. Na první prohlídku jsem šla jako na porážku, protože jsem si - vědoma stavu svého chrupu, který 7 let!!! nikdo neviděl - myslela, že mě otočí už ve dveřích. Ještě v čekárně jsem si zcela jasně vybavovala moje poslední vzpomínky na zubařské křeslo s pusou vyvrácenou z pantu. Moje předsudky byly liché a zcela zbytečně jsem se tolik stresovala. Ordinace je na první a všechny další pohledy útulná, s výhledem z okna, křeslo pohodlné, no skoro jako na kosmetice :-). Paní doktorka je moc hezká a voní a vůbec neodpovídala mojí představě "nehodné zubařky v hábitu až po kotníky". Vyšetření proběhlo aniž bych si toho výrazně všimla, žádné bolestivé rýpání háčkem a roztahování pusy všemi směry. Pak rentgen, plán léčby a bezproblémové dohodnutí termínů. Velmi si vážím komunikace, která proběhla před každým zákrokem - ať už se jednalo o prosté vrtání nebo extrakci dvou zubů kvůli následné léčbě fixními rovnátky. Nevím, jak to paní doktorka dělá, ale musela jsem si nechat vytržený zub ukázat (přestože jsem si řekla, že ho vidět určitě nechci), protože jsem jí nevěřila, že už je venku! Čekala jsem, že ucítím aspoň NĚCO, ale necítila jsem vůbec NIC. Včetně anestezie. Zpětně hodnotím, že strach ze zubařů je opravdu nesmyslný, je kombinací špatné komunikace a přístupu konkrétního lékaře. Není třeba se bát otevřít ústa v lékařském křesle z principu. Vybírejte svého stomatologa s rozmyslem. Děkuji, Lucie.

Paní doktorku jsem našla přes interne, objednala jsem se k ní se synem,paní doktorka je jemna a vždy se ptá zda vše v pořádku udělala rentgen. Dneska jsem u ní byla první den na zákrok a jelikož jsem měla díru v zubu a dlouho u žádného nebyla, dostala jsem injekci a vyndala mi nerv a dala desinfekční vložku, pracovala jemně a vždy říkala, pokud něco ať zakřičim, teď zuby přichazejí k sobě,ale bolest je normál .... řekla mi co mě čeká dál i kolik co bude stát. Já jsem spokojená :-)

K doktorce Saberové chodím pravidelně každý měsíc, mám hodně kazů a je co napravovat. Do doby než jsem začala chodit do její ordinace jsem zubaře navštěvovala nerada a se strachem, což tady nehrozí,zní to divně, ale s jejím přístupem je každá návštěva v zubní ordinaci příjemná,Dr. Saberová je velice pečlivá a šikovná!!!

Díky paní doktorce Saberové jsem se konečně zbavila strachu ze zubařů. Již nemám důvod k odkládání preventivních prohlídek. Při zákrocích jsem necítila žádnou bolest. Anestezie, byla podána profesionálně a bezbolestně. Paní doktorka mě o všech krocích informovala a s příjemnou sestřičkou se staraly se o mé pohodlí. Výsledky práce jsou perfektní a opravený zub mě dále nijak netrápí. Zubní hygiena, kterou jsem v ordinaci paní doktorky podstoupila, byla také na profesionální úrovni, s perfektním výsledkem a za příjemnou cenu Kč 500,- za více jak hodinu práce. Vřele doporučuji!

Pavel Kašša
Osobně můžu říci, že Paní (slečna) doktorka je velice šikovná a můj strach ze zubaře je ta tam. Na to jak je mladá a sympatická, je velice profesionální. Veškeré zákroky, které jsem doposud podstoupil, jsou bez bolestné, např.: čištění kanálků, dělání korunky, dentální hygiena, atd., „vše Ok“. Vždy se mě ptá, zda to bolí a v případě citelnosti nasadí injekci a umrtví danou oblast zákroku, „prostě super“. Prozatím nemám žádné výhrady a můžu jen sám za sebe dát doktorce velkou jedničku s hvězdičkou.

Má přítelkyně u doktorky podstoupila trhání 3 moudrých zubů a plně v pořádku a bez bolesti, jen když to přicházelo k sobě, tak to bolelo, ale to je vždy po zákroku, když odeznívá umrtvení.

My jsme spokojeni :-)

Jsem lice spokojena s péčí paní doktorky Saberové, je šokovná a příjemná.

Paní doktorku jsem si vybrala díky výborným referencím zde, sestřička velmi milá a ochotná, profesionální přístup, téměř bez čekání, paní doktorka také milá, ovšem, že by měla nějak extrémní péči o mé pocity, nebo strach ze zubaře říci nemohu... Při první prohlídce mi nadiktovala kazy snad na půlce zubů, čemuž jsem díky své vysoké kazivosti věřila (navíc mi bylo sděleno, že je třeba kompletně převrtat plomby na předních zubech). Nic mě sice netrápilo, nic nebolelo, ale věřila jsem.. Návštěvy samozřejmě nebyly levnou záležitostí, po první návštěvě - vrtání kazů - mě bolela pusa ještě tři dny.. Paní doktorka mi při druhé návštěvě říkala, že tato bolest byla díky hlubokému kazu normální. Druhá návštěva byla opět nelevnou záležitostí, jakmile po "obyčejném" vrtání přišly zuby k sobě, běžela jsem do lékárny pro prášky a následně si šla domů lehnout... Začala jsem být nedůvěřivá a nechala se přemluvit k návštěvě lékaře, kterého má vyzkoušen přítel (nechtěla jsem k němu poprvé kvůli financím).. pan doktor mi řekl, že mám zuby v pořádku, sice by se našlo co vylepšit, ale vzhledem k tomu, že mě nic nebolí, není třeba, v privátní klinice jsem zaplatila 30kč a šla domů, paní doktorce jsem za registraci a dvě další návštěvy nechala skoro 7tis a díky bolesti po každém kazu nespala tři dny... zajímalo by mě, kde je pravda a kdo píše všechny ty pozitivní reference!!!!