Michaela Pavelková, psycholog Praha

Psycholog, Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Markova 3, Praha 5, Praha
Klinická psychologie Daria

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

• Deprese
  • Krize
  • Obavy

• klinická psychologie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 800 kč

Ostatní služby

od 800 kč

Umístění: Klinická psychologie Daria psychoterapie

Pozitivní zkušenost. Paní terapeutka je trpělivým průvodcem po hlubinách Vaší duše. Přirozene rozkrýváte pozadí vašich problémů a postupně je zpracováváte. Vede vás k práci se sebou samým, záleží pak na každém, co z toho získá. Já jsem se zde naučila naslouchat hlavně sama sobě a přijmout se. Jsem celkově klidnější a vyrovnanější. Děkuji.

Umístění: Klinická psychologie Daria psychoterapie

Terapie měla negativni efekt. Muj stav se zhorsil. Jsem v dosti zátěžové situaci ale nedostalo se mi podpory. U jiné terapeutka ve stejném zařízení mám dobrou zkušenost.

Mgr. Michaela Pavelková

Dobrý den Markéto, mrzí mě, že to vnímáte takhle a dovolím si k tomu delší komentář. Já jsem závěr naší spolupráce vnímala tak, že jste po mně chtěla podporu, která nebyla v mých možnostech a ani to nebylo v souladu s cíli psychoterapie. Z toho důvodu jsem Vám opakovaně vysvětlovala limity psychoterapie a nabízela možnosti toho, čemu se naopak můžeme věnovat. Stojím si za tím, že terapie je tu nejen od toho, aby podporovala a ujišťovala, ale také, aby citlivě pomáhala rozvíjet větší porozumění sobě samému tak, abychom se nedostávali stále do stejných zátěžových situací. A to může být obtížné, bolavé a někdy i přechodně zhoršit to, jak se člověk cítí. Přeji Vám, ať najdete někoho, s kým se budete cítit dobře a s kým se zároveň můžete posouvat dál.

Umístění: Klinická psychologie Daria psychoterapie

Pomohla mi dát hlavu dokupy. Je velmi milá, empatická a trpělivá. Nemusíte se před ní bát mluvit o kontroverzních tématech, nebo že se ztrapníte.
Doporučuji

Mgr. Michaela Pavelková

Milá L., moc děkuji za zpětnou vazbu a jsem ráda, že jste se na setkáních cítila bezpečně. Přeji, ať Vám vydrží hlava uspořádaná a máte se dobře.

Umístění: Klinická psychologie Daria psychoterapie

Paní Pavelková je velmi empatická a příjemná terapeutka. Její nedirektivní terapie mi velmi pomohla. Vřele doporučuji. Vytváří armosféru důvěry.

Mgr. Michaela Pavelková

Jakube, mockrát děkuji za milé zhodnocení a jsem ráda, že Vám naše setkání byla ku prospěchu. Přeji, ať se Vám v životě daří a ať Vám slouží to, co jste se o sobě zejména díky svému úsilí naučil.

Umístění: Klinická psychologie Daria psychoterapie

Vzhledem k prvním zkušenosti s terapií jsem byla velmi vděčná za milé vysvětlení a provedení celým procesem.
Přišla jsem s (pro mě těžkou) životní situací a trpělivost, porozumění a empatie paní doktorky mi neskutečně pomohly. Nikdy jsem se nebála říct co mě trápí, vždy se cítila v bezpečí a odcházela s příjemně vyčištěnou hlavou.

Mgr. Michaela Pavelková

Milá L., mockrát děkuji za pěkná slova. Jsem ráda, že jsem s Vámi kousek té Vaší cesty mohla jít a přeji, ať se daří i nadále. A kdyby bylo někdy třeba, máte tu dveře otevřené. M. P.

• Deprese
  • Krize