Denisova 10, Olomouc
Odborný lékař oftalmologie

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Velice milá paní doktorka. Skvělý přístup k mé 7mi leté dceři. Vše vysvětlila, k dceři přistupovala jako k rovnocennému partnerovi. Byly jsme u ní poprvé a já i dcera jsme odcházely s příjemným pocitem. Děkuji.

Úžasný člověk a lékař. Mám 7-týdenní miminko a nikde nás nechtěli vzít - prý nejsou zařízení na děti, nebo mají svých akutních pacientů dost.Paní doktorka nás vzala, syna vyšetřila, udělala mu z očka stěr, než nasadí léky. Vše mi vysvětlila, nikam nespěchala, k synovi se moc krásně chovala... Díky za takové lékaře!!!

Š

S paní doktorkou jsem velice spokojená, více jsem se však setkávala se slečnou /paní Mgr. optometristkou a nemůžu si ji vynachválit. Úžasný přístup, hledání řešení s problémy, řešení správných kontaktních čoček a navíc nikdy jsem dlouho nečekala včetně zkušebních čoček zdarma. Končím studium v Olomouci a je mi líto, že budu muset opustit tak skvělý odborný tým. Moc děkuji paní/slečně magistře za velkou pomoc. Všem doporučuji.

Vždy ochota a profesionalita !

Paní doktorka je velmi příjemná, důkladná, vše ráda vysvětlí - komunikace je výborná. Objednací lhůty jsou adekvátní, při akutních potížích pomůže ihned. Nechápu názor uvedený níže na "sestřičku", žádné vražedné pohledy jsem také nezaznamenala, naopak je velmi příjemná, milá a ochotná. Navíc to není "sestřička", ale Mgr. v oboru optometrie. I s ní mám jen samé dobré zkušenosti.

Paní doktorka je milá a vše vysvětlí. S vražednými pohledy u "sestřičky" jsem se nikdy nesetkala a stejně jako paní doktorka je velmi ochotná.

Paní doktorka je profesionálkou, umí pomoct, akorát si neustále nevím rady se "sestřičkou", která je podle mě opakem doktorky, často je v mém případě neochotná a vrhá na mě vražedné pohledy. Netuším ale proč...

Pokud je lékař hodně dobrý a žádaný, tak mi dlouhá objednací (někdy i čekací doba) přijde normální...u paní doktorky jsem osobně nikdy něměla problém. Chodím k ní já, moje dcera (jsou jí teprve 2x5let) a začal k ní chodit i můj manžel a všichni si ji moc pochvalujeme, vše perfektně a srozumitelně vysvětlí a i k dětem je moc příjemná.Jsem s ní moc spokojená.A pokud je takto výborný odborný lékař tak mi přijde ale úplně zbytečné posuzovat čekárnu a další podobné věci... Čekací doba možná bývá problém, ale o tom bych mohla psát spíš ohledně jiného lékaře..a to už by byla diskuze o něčem jiném. Takže fakt super doktorka, své profesi dělá reklamu (pokaždé mě přivítá s jinými šmrncovními brýlemi) :-)

milá se znalostmi na té nejvyšší úrovni

Paní doktorku znám, a s prostředím, ve kterém ordinuje, se hned tak nesetkáte. Čistá, upravená čekárnička s čitelnými reklamními plakáty po stěnách, klidné rádio z místnůstky sekretářky, takže slyší, co jí kdo povídá ... Naprosto útulné. Paní doktorka má zjevně pacientů dost a kultura a civilizovanost hrají roli.