Praktický lékař pro děti a dorost
Dolní 101, Ostrava

Chodila jsem k paní doktorce od malička a teď k ní chodi i obě mé děti.Nemenili bychom,naprosta spokojenost.Pani doktorka je ochotna,milá,dá se s ní rozumne na všem domluvit i ohledně očkování což jsem moc ráda.A sestřička je přímo anděl :-)

naše paní doktorka-dobrých 20 let naše dvorní lékařka :-) ví jak pomoci,zbytečně nezatěžuje děti antibiotiky a mé ratolesti ji milují-už je u ní v péči náš 15-ti letý benjamínek

K Pani doktorce a k Pani Sestricce chodim s detmi 10 let a musim rict ze tam je nejlepsi Pani doktorka i Pani Sestricka jake jsem v zivote navstivil kdybych mohl tak bych tam taky chodil ale uz mam 29let SZARKEZI

K paní doktorce jsme přešli v listopadu 2011 od paní doktorky Mackowské, se kterou jsem byla hrubě nespokojena. Paní doktorka Mláděnková syna prohlédla, hned nás poslala na nejrůznější vyšetření a já, když si můžu porovnat péči obou lékařek, tak jednoznačně doporučuji paní doktorku Mláděnkovou! Syn ji má moc rád a vždy nám pomohla s jakýmkoliv problémem, poradí, vysvětlí, prostě lékařka jak má být.Díky ní mám spokojené a zdravé dítě,děkuji moc, paní doktorko :-)

Paní doktorku znám,už 23 let,kdy sem k ní chodila s prvým synem dnes mám 3 dítě a sem s paní doktorkou velice spokojená vždy poradí a je velice milá k dětem a po profesionální stránce rozumí své práci doporučuji všem maminkám tuto lékařku!!!!!!!!!!!

je skvělá, chodila jsem k ní jako malá a nemohla jsem pro svou dceru vybrat nikoho jiného než p. mláděnkovou. I sestra je skvělá, vždycky skvěle pokecáme

..S paní doktorkou Mladěnkovou jsem velmi spokojena,rychlé jednání,přístup velmi dobrý,prostě to umí...:-)

moje milovani pani doktorka a sestricka taky dneska mi rekla ze jse mam na ni usmat!!!!!!!a jesi si to cte pani doktorka tak dekuji za uzdraveni

moje pani doktorka

Má nejlepší lékařka...:-)