Dolní 101, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Paní doktorku určitě nedoporučuji maminkám s dětmi !!!Nenutím nikoho at k ní nechodí,ale má zkušenost říká ne. Našeho 4 měsíčního syna i po návštěvě v její ordinaci by nechala trápit další 4 dny s odůvodněním že si myslí že se vykaká.Měl 4 dny zácpu,šla jsem k ní pro cokoliv co by mu pomohlo protože plakal celou noc a přes den před každým pitím i po něm.Následující den po probdělé a proplakané noci jsem se už nemohla dívat na jeho trápení,v lékárně jsme zakoupili dětské čípky,do 3 hodin po zavedení čipku se malý vykakal a byl rázem klid.Pokakal všechno co se dalo a spal celou noc bez plakání,budil se jen na pití.Proto rozhodně nedoporučuji tuto doktorku.Neporadí,řekne jen to může být z toho nebo z toho a neudělá s tím vůbec nic ikdyž ji barvitě líčím jak se syn trápí a pláče.
ROZHODNE PROTO NE,V blízkosti jsme si našli mnohem lepší i odbornejsi co se znalosti týče doktorku Mackowskou a u ní je to bez problému.

Tak paní doktorku bych nedoporučila. Nejen, že když jsem k ní chodila, že bere pacientům sama krev, a pokaždé jsem byla rozpíchaná jak jehelníček, a tvrdila mi, že jsem divná,že mi v žilách neteče krev, ale také mě zaráží její laxní přístup k pacientům. Místo řečí typu - ty jsi zase zhubla, nebo ty vůbec nejíš viď, by bylo dobré semtam taky vypsat žádanku třeba k psychologovi, nebo psychiatrovi a snažit se pomoci. Takže své děti bych k ní určitě nedávala. Howk

Paní doktorka uměla vždy jen napsat pořád dokola, mucosolvan, stoptusin, modré kapky do nosu, sem tam někdy antibiotika, ale vždy zastávala názor, že jsou velmi škodlivé, i v době, kdy opravdu antibiotika u nemoci bylyy opravdu jako jediná poslední možnost potřeba,šumivé calcium do vody a to je vše. Celých 18 let mě tak léčila. Navíc nemluvím o otm, že jsem několikrát měla vážné záněty středního ucha načež mamce řekla, že to nic není, že ani zánět středního ucha, doporučila jen kapičky a tablety od bolesti a jak jsem dopadla? Doktor na příjmu na ORL, se tehdy zhrozil, museli mi píchat uši a na to jedno jsem zůstala hluchá. Vinou paní doktorky!!! Na ORL ucho špatně nepíchli, mě tehdy praskl bubínek, aby mohl vytéct hnis. Proto tuto lékařku zásadně nedoporučuji.