Michaela Málková, psychiatr Pardubice

MUDr. Michaela Málková

Psychiatr

Bratranců Veverkových 1030, Pardubice
Centrum psychiatrické péče s.r.o.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Paní doktorka je jedna z nejlepších. Jsem s ní velice spokojena a přeji jí vše dobré, hlavně radostné a zdravé děti. Jedině ona mě totiž dokáže povzbudit a postavit do latě. Děkuji Vám.
Vážení , pokud se vám nelíbí poplatky , máte možnost volby, nezappomínejte!

Je velmi příjemná a hlavně normální. Dlouho mi trvalo, než jsem našla lékaře, který není odměřený a často i trochu nepříjemný. Tady se mi to povedlo.

Co se poplatků týče - vážení hodnotitelé, stačí se jen podívat na stránky ministerstva zdravotnictví a mělo by vám všem být jasné, že i když jdete na kontrolu a paní doktorka vám uděla klinické vyšetření - což je rozhovor o tom, jak se cítíte, tím pádem posoudí váš zdravotní stav a vyvodí z toh další postup léčby, regulační poplatek se hradí. A myslím, že při kontrole j x za 3 měsíce to není tak hrozné. Řešila bych třeba regulační poplatky v lékarně a pod. To mi přijde mnohem horší!!!!

Nezapomeňte, že vybírání poplatku 30Kč je stanoveno zákonem, nesouvisí s prascí lékaře !!!!!!!

akav
moc mi pomohla,neznám vstřícnějšího lékaře

Výborná lékařka. Moc mi pomohla. Jirka

U paní doktorky jsem byla se svým hodně starým otcem. Skoro maminkovský přístup. Vřele paní doktorku doporučuji. Je velmi milá a vstřícná.

Dobra lekarka, skoda, ze jsem se prestehovala.

Velice dobrá paní doktorka.

moc mi pomohla a nebýt jí, tak....jsem ráda, že jsem se k ní dostala

Mám ji moc ráda ,hodně mi pomohla.