Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
7 názorů

I
Ověřeny pacient
Umístění: POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE gynekologické vyšetření

Paní doktorku bohužel nemohu doporučit. Zřejmě mě mělo varovat už to, když jsem přišla na první návštěvu s pozitivním těhotenským testem a paní doktorka se mě během této návštěvy 3x zeptala jestli so "to" opravdu chci nechat. Nyní jsem těhotná a dosud (19tt) mi paní doktorka udělala pouze 1 UTZ při úplně první návštěvě. Chová se povýšeně a když jsem nesouhlasila s provedením Tripple testu, vzhledem k dobrému výsledku prvotimestrálního screeningu, tak dokonce začala vyhrožovat, že pokud test nepodstoupím, tak mě nedostane na screening ve 20tt. Nakonec mi stejně vystavila žádanku na toto vyšetření pro samoplátce. Informace, které mi podává jsou (velmi mírně řečeno) nepřesné.. Za mě tato paní doktorka rozhodně ne.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem už přestala chodit a raději jsem přešla jinam. Starší ženy si na ni nestěžují, k nim se chová jinak než k nám mladším. Vždy je nepříjemná, povýšená a arogantní. Vnucuje nám své názory, několikrát mě neprávem obvinila a vždy jsem se s ní pohádala. Tuhle paní doktorku už nikdy více

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K pani doktorce jsem chodivala asi tak pred 15ti lety, ale pak zmenila kvuli ordinacni dobe. Nikdy jsem s ni problemy nemela, byla jsem docela spokojena. Dokonce si jednou vsimla pri vysetreni zvlastniho znamenka na moji ruce a poslala me na dalsi vysetreni a odstraneni. Myslim si, ze mnoho doktoru by takto nejednalo, a pokud by se v te dobe jednalo o zhoubne znamenko, diky pani dokorce bych na to prisla o hodne driv.


Paní doktorka Kostková je velmi pečlivá, vždy mi poradí a snaží se vyjít vstříc. Jsem s ní naprosto spokojená.
Pavla


Ověřeny pacient

Všem doporučuji. Paní doktorka je příjemná a ochotná. Vstřícně odpoví na všechny dotazy. Při vyšetření laicky popisuje, co právě provádí. Takže každý pochopí proč a co mu dělá a může být bez starosti.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka klade velký důraz na prevenci proti nádorům a v případě podezření na onkologický nález se osobně velmi angažuje, abyz zařídila přednostní onkologické vyšetření na specializovaném pracovišti. Dozvěděla jsem se, že několik let pracovala na onkologii na Žlutém Kopci v Brně.


R

Jsem sní moc spokojena ještě sem sní neměla žádný problém.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti