Konzultace online • 800 Kč

Přijímám: dospělí

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit své lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Přijímám: dospělí

Individuální terapie • 800 Kč

Konzultace • 800 Kč

Online tarepie • 800 Kč +2 Více

Psychologické konzultace • 800 Kč

Párová terapie a rodinná terapie • 800 Kč

Dobrý den, Vystudovala jsem sociální práci. Mám ukončený psychoterapeutický výcvik. Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi. Dále jako terapeut ...

• Krizové situace, životní ztráty, životní změny

Konzultace

Online tarepie

Psychologické konzultace

Michaela Klímová - psychoterapie

Párová terapie a rodinná terapie

Michaela Klímová - psychoterapie

Umístění: Michaela Klímová - psychoterapie Nejistota v partnerském vztahu.

K paní Míše je radost chodit. Je velmi milá, hodná, empatická. Díky Míše jsem našla řešení pro svůj problém. Moc jí za to děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Michaela Klímová - psychoterapie Psychologické konzultace

Návštěva paní Klímové pro mě byla velmi pozitivní zkušeností, jsem ráda, že jsem vyhledala právě její pomoc. Po celou dobu terapie jevila zájem o pochopení všech aspektů mého problému, dávala najevo porozumění a snažila se najít co nejefektivnější cesty k jeho řešení. Díky jejímu přístupu mi nebylo zatěžko ze sebe všechno dostat a i projevit emoce, z čehož jsem měla původně největší obavy. Rozhodně mohu paní Klímovou doporučit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Michaela Klímová - psychoterapie

Díky Míše bylo mé první setkání s psychoterapií velmi příjemné a naše tři schůzky jsem vnímal jako přátelský rozhovor. Bez váhání mohu potvrdit ostatní komentáře - oceňuji Míšin přátelský přístup, empatii, zájem, snahu pomoci a v neposlední řadě i snadnou domluvu na dalším termínu terapie. Velmi si cením toho, že se Míša podělila i o související zkušenosti ze svého soukromí, čímž prohloubila důvěru mezi námi a přesvědčila mě, že nabízené rady nejsou jen teorie, ale že "ví, o čem mluví". Rád v budoucnu přijdu znovu, když to bude potřeba. Děkuji!

Spolupráce s paní Míšou pro nás byla velmi pozitivní. Paní Míša je nejen sympatická a empatická, dokáže nabídnout rovněž podporu, nezaujatost. Oceňujeme také, že jsme nemuseli na termín dlouho čekat. V případě potřeby se ní opět rádi obrátíme.

Umístění: Michaela Klímová - psychoterapie Hádky s přítelem

S paní Míšou byla úžasná terapie. Po porodu jsme s přítelem nemohli najít společnou řeč bez hádek, vyčitek a navíc jsem se nemohla s rovnat s určitými situacemi, které nastali u nás. Díky pomoci paní Míši jsme s přítelem našli u sebe porozumění a pochopení. Byly to velmi příjemné sezení, které nas posunuli mnohem dal v životě a moc nám pomohli. Děkujeme moc.

Hned první návštěva u Míši předčila mé očekávání a postupem času jsem se stále více utvrzovala v tom, že jsem si při pročítání recenzí na internetu vybrala tu správnou osobu. Už při domlouvání schůzky prostřednictvím e-mailu byla Míša velmi ochotná, milá a flexibilní. Rychle reagovala na zprávy a snažila se mi maximálně vyjít vstříc. Jelikož jsem předtím nikdy žádného psychoterapeuta nenavštívila, měla jsem obavy, jak se budu cítit, jestli mi nebude "divně" apod. Míša ale mé obavy rozptýlila velmi brzy. Pozorně naslouchala a měla jsem z ní vždy dojem, že má upřímný zájem mi pomoci. Byla také pokaždé usměvavá a vyzařoval z ní nesmírný klid, lidskost a pozitivní energie. Jak už bylo zmíněno v předchozích recenzích, uměla mě nasměrovat přesně tak, abych byla sama schopná odpovědět si na otázky, na které jsem si (mylně) myslela, že odpovědi neznám. Míšu rozhodně doporučuji a dostanu-li se v životě znovu do situace, kdy si nebudu vědět rady, ráda se na ni obrátím.

Každá konzultace s paní Míšou pro mě byla velmi přínosná. Přišla jsem za ní
s tím, že hledám vnitřní jistotu a tu jsem už po pár sezeních částečně
našla. Také mi velmi pomohla zvládat paniku, úzkosti a různé obavy, to vše
velice příj emným a pro mne milým způsobem. Díky ní jsem si na každý problém
dokázala najít řešení. Děkuji za vše a rozhodně ji doporučuji! :)

Přeji pěkné dny a těším se na setkání!

Z.K.

Paní Míšu rozhodně doporučuji. Její zapálení a chuť pomoci je až neuvěřitelná. Pomohla mi uvědomit si, že všechno nemusí být tak, jak se mi to zdá a že se můžu i plést v tom, co špatného si myslím

Velice šikovná, chytrá, empatická, příjemná, konstruktivní, pozitivní, rozhodně nejlepší ze čtyř, které jsem v životě navštívila. Velice děkuji a doporučuji!

O

Upřímně doporučuji terapeutku Míšu všem, kteří vyhledávají pomoc v tomto směru. Je nesmírně lidská a empatická. Jak tu již naznačili mnozí, její touha a zapálení skutečně pomoci je neuvěřitelná. Moc mi pomáhá opět o věcech přemýšlet jinak, vštípit postupy a myšlenky jak je řešit formou otázek tak, že si tu vhodnou cestu zodpovím sám. Má mou plnou důvěru a již po prvním sezení jsem byl přesvědčen o tom, že jsem natrefil na správného profesionála s lidskou duší a nadstandardním přístupem... Kéž bych pro svůj život objevil takové zapálení jako právě tato mladá terapeutka Míša pro své činnosti. Nic nemusí být snadné pro nás co vyhledáváme tento druh služeb, ale myslím, že volba této terapeutky posune dál a na ta správná místa opravdu každého... Nenapadá mě lepší investice, kterou jsem za poslední dobu pro sebe a svůj život udělal, velmi si ji vážím!

• Krizové situace, životní ztráty, životní změny
  • Vztahové a rodinné problémy,