Bc.

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

16 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 229 návštěv profilu během posledních 30 dní

Dobrý den, Vystudovala jsem sociální práci. Mám ukončený psychoterapeutický výcvik. Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi. Dále jako terapeut pro Mateřské Centrum Sedmikráska… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• J

Spolupráce s paní Míšou pro nás byla velmi pozitivní. Paní Míša je nejen sympatická a empatická, dokáže nabídnout rovněž podporu, nezaujatost. Oceňujeme také, že jsme nemuseli na termín dlouho čekat. V případě potřeby se ní opět rádi obrátíme.

• N
    Umístění: Michaela Klímová - psychoterapieSlužby: Hádky s přítelem

S paní Míšou byla úžasná terapie. Po porodu jsme s přítelem nemohli najít společnou řeč bez hádek, vyčitek a navíc jsem se nemohla s rovnat s určitými situacemi, které nastali u nás. Díky pomoci paní Míši jsme s přítelem našli u sebe porozumění a pochopení. Byly to velmi příjemné sezení, které nas posunuli mnohem dal v životě a moc nám pomohli. Děkujeme moc.

• I

Hned první návštěva u Míši předčila mé očekávání a postupem času jsem se stále více utvrzovala v tom, že jsem si při pročítání recenzí na internetu vybrala tu správnou osobu. Už při domlouvání schůzky prostřednictvím e-mailu byla Míša velmi ochotná, milá a flexibilní. Rychle reagovala na zprávy a snažila se mi maximálně vyjít vstříc. Jelikož jsem předtím nikdy žádného psychoterapeuta nenavštívila, měla jsem obavy, jak se budu cítit, jestli mi nebude "divně" apod. Míša ale mé obavy rozptýlila velmi brzy. Pozorně naslouchala a měla jsem z ní vždy dojem, že má upřímný zájem mi pomoci. Byla také pokaždé usměvavá a vyzařoval z ní nesmírný klid, lidskost a pozitivní energie. Jak už bylo zmíněno v předchozích recenzích, uměla mě nasměrovat přesně tak, abych byla sama schopná odpovědět si na otázky, na které jsem si (mylně) myslela, že odpovědi neznám. Míšu rozhodně doporučuji a dostanu-li se v životě znovu do situace, kdy si nebudu vědět rady, ráda se na ni obrátím.

• Každá konzultace s paní Míšou pro mě byla velmi přínosná. Přišla jsem za ní
    s tím, že hledám vnitřní jistotu a tu jsem už po pár sezeních částečně
    našla. Také mi velmi pomohla zvládat paniku, úzkosti a různé obavy, to vše
    velice příj emným a pro mne milým způsobem. Díky ní jsem si na každý problém
    dokázala najít řešení. Děkuji za vše a rozhodně ji doporučuji! :)

Přeji pěkné dny a těším se na setkání!

Z.K.

• J

Paní Míšu rozhodně doporučuji. Její zapálení a chuť pomoci je až neuvěřitelná. Pomohla mi uvědomit si, že všechno nemusí být tak, jak se mi to zdá a že se můžu i plést v tom, co špatného si myslím

• K

Velice šikovná, chytrá, empatická, příjemná, konstruktivní, pozitivní, rozhodně nejlepší ze čtyř, které jsem v životě navštívila. Velice děkuji a doporučuji!

• O

Upřímně doporučuji terapeutku Míšu všem, kteří vyhledávají pomoc v tomto směru. Je nesmírně lidská a empatická. Jak tu již naznačili mnozí, její touha a zapálení skutečně pomoci je neuvěřitelná. Moc mi pomáhá opět o věcech přemýšlet jinak, vštípit postupy a myšlenky jak je řešit formou otázek tak, že si tu vhodnou cestu zodpovím sám. Má mou plnou důvěru a již po prvním sezení jsem byl přesvědčen o tom, že jsem natrefil na správného profesionála s lidskou duší a nadstandardním přístupem... Kéž bych pro svůj život objevil takové zapálení jako právě tato mladá terapeutka Míša pro své činnosti. Nic nemusí být snadné pro nás co vyhledáváme tento druh služeb, ale myslím, že volba této terapeutky posune dál a na ta správná místa opravdu každého... Nenapadá mě lepší investice, kterou jsem za poslední dobu pro sebe a svůj život udělal, velmi si ji vážím!

• K

Na sezení s paní Míšou se vždy těším, je mi lidsky velmi blízká a vyhovuje mi její způsob vedení terapie. Míša mi poskytuje velkou oporu a je pro mě průvodcem na cestě ke klidu, spokojenosti a k tomu, jak být štaštná. Nikdy mi neříká, co mám dělat, vždy mě jen navede a já si na vše přijdu sama. Toho si vážím a funguje to! :-) Vážím si ji také za neustálou snahu se vzdělávat a rozvíjet se ve své profesi i v životě, to je mi velmi blízké. A v neposlední řadě mam na ni také ráda ohromnou míru trpělivosti, klidu a milého přístupu k lidem.
    Katka B.

• P

Na každé setkání se těším a pokaždé odcházím s výbornou náladou. Profesionální a přitom přívětivý přístup, který díky vhodně zvoleným otázkám a poskytnutému prostoru člověku umožní se do věci, problému, myšlenky apod. ponořit, podívat se na něj z jiné perspektivy (ne nutně z pozice terapeuta) a dozvědět se o sobě spoustu věcí, i těch netušených. Umožní to člověku věci pojmenovat a uvědomovat si konkrétní situace zpětně či do budoucna. Díky tomu dokážu rozpoznat proč se v dané chvíli chovám zrovna takto. Je to skvělá terapie, která pomáhá člověku se rozvíjet. Už teď se těším na další setkání s Míšou :)

• M

S Michaelou Klímovou spolupracujeme více než rok v rámci internetového poradenství, které realizujeme. Paní kolegyně zde působí dobrovolně jako poradkyně a pokouší se nabídnout našim klientům nový pohled na jejich partnerské, rodinné a mezilidské vztahy či duševní problémy. Chtěla bych zdůraznit, že tak činí vždy vyčerpávajícím způsobem a v nejkratší možné lhůtě. Její přínos není patrný jen ve zpětných vazbách klientů, ale také já za tým iPoradny oceňuji bezproblémovou komunikaci a příjemný projev paní kolegyně.
    Budu velmi ráda, pokud budeme spolupracovat i nadále,

Mgr. Kateřina Rychlá

Dotazy od pacientů (1)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Dobrý den,
    Vystudovala jsem sociální práci. Mám ukončený psychoterapeutický výcvik. Pracuji v soukromé psychoterapeutické praxi. Dále jako terapeut pro Mateřské Centrum Sedmikráska v Brně a pro organizaci Rozkoš Bez Rizika v Brně. Odpovídám na dotazy psychol. poradenství na i.poradně.
    Nejvíce problémů, které jsem zatím řešila s mými klienty se týkalo vztahů, komunikace, rodinných problémů,různé strachy, práce na sebevědomí, životní ztráty, životní změny, smysl života, deprese, nutkavá jednání a další.

Hezké dny!

Michaela Klímová

• psychoterapie

Nemoci

• Krizové situace, životní ztráty, životní změny
  • Vztahové a rodinné problémy,
  • Úzkosti, deprese, panika, stres, nutkavé jednání, tréma, různé strachy,
  • Osobní naplnění, spokojenost, rozhodování