Mgr.

Michaela Kalašová

Fyzioterapeut

67 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 38 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

• E
    Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapieSlužby: Běžný termín

Mgr. Kalašová je skvělý profesionál v oblasti fyzioterapie, je velmi příjemným a ochotným odborníkem, který přesně zjisti váš problém a maximálně vám pomůže. Srdečně doporučuji.

• M
    Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapieSlužby: Běžný termín

Paní fyzioterapeutka je příjemná,vše se snaží vysvětlit ,odůvodnit a hlavně pomoci od problému. Myslím, že je to člověk na svém místě. Určitě se opět objednám a ostatním vřele doporučuji :-),

• Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapieSlužby: bolest zad

Paní magistra je odborník na svém místě, navíc je moc milá osoba. Všem bych ji rozhodně doporučila. Zatím jsem byla jen jednou, po návštěvě jsem se cítila výborně a těším se, až mi cviky, které mne naučila pomohou, věřím tomu.

• J
    Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapieSlužby: Bolesti v oblasti bederní páteře

Oceňuji pozitivní, energický přístup a jednoduchou komunikaci. Cítil jsem se na terapii příjemně, vyzkoušel jsem si všechny cviky, které teď můžu doma provádět a bojovat tak s bolestmi zad způsobenými sedavým zaměstnáním svépomocí. Díky!

• M
    Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapieSlužby: fyzioterapie v SC YMCA

Byla jsem na masáži zad a šíje u fyzioterapeutky Mgr..Michaely Kalašové a byla jsem velmi spokojena jak s výkonem, tak i jejím přístupem,velice milá a příjemná,skvěle strávený čas,děkuji

• J
    Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapieSlužby: Běžný termín

Spokojenost, příjemné prostředí a velice vstřícný přístup. Zdravotní problém byl odstraněn včetně doporučení následného cvičení.

• Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Byla to moje první návštěva kvůli bolesti trapézového svalu. Paní Kalašová bya velmi vstřícná, vše pečlivě vysvětlila a celou léčbu prováděla velmi citlivě. Do druhého dne nastala výrazná úleva a v dalších dnech už bylo po bolestech.

• K
    Umístění: Sportcentrum YMCASlužby: fyzioterapie v SC YMCA

Vše v pořádku, paní Kalašová je velmi milá a pečlivá. Mohu jedině doporučit. Těším se na další návštěvu :)

• R
    Umístění: Sportcentrum YMCASlužby: fyzioterapie v SC YMCA

Vynikající profesionální přístup a bezvadná diagnostika problému včetně jasného a jednoduchého návrhu cvičení. Vřele doporučuji.

• N
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapieSlužby: malá rotace zad

Paní fyzioterapeutka mi pomohla. Nejdřív nasloucháním mým potížím a vyzkoušením pohyblivosti. Ukázala mi cviky, které mi pomáhají a stav se zlepšuje. Je to milý profesionál.

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut