Mgr.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 41 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím ní... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie Combined ShapeCreated with Sketch.

Ctiradova 4/807, Praha 4

Hodnocení svalových dysbalancí od 700 kč
    Komplexní kineziologické vyšetření od 700 kč
    Baňkování od 700 kč
    Tvarování těla

• Sportcentrum YMCA Combined ShapeCreated with Sketch.

Na Poříčí 12, Praha 1

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

• zablokovaná záda

Dobrý den,
    v sobotu jsem se ohnula k pejskovi a už jsem se nenarovnala - velká bolest a pálení - teď ve středu je to již o něco lepší, ale záda mám pořád blokované v kříži a bedrech. Jak jsem ztuhlá, tak cítím páteř samozřejmě i mezi lopatkami a krční. Můžete mi pomoci ? Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Michaela Kalašová

Dobrý den, pokud je to stále akutní, bylo by nejlépe, kdybyste nejprve navštívila neurologa. Jinak v principu ano, potíže, o kterých píšete, řešívám.

• Dotaz na těhotenskou masaz

Dobrý den, prosim delate tehotenske masaze? Mam hrozne bolesti od Kříže a uz to mam v celych zadech a od lopatky me jde bolest do prave ruky :(
    Děkuji za odpoved

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Michaela Kalašová

dobrý den, těhotenské masáže provádím a uvedené potíže můžeme zkusit řešit (samozřejmě s ohledem na Vaše těhotenství).

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Michaela is very professional and looks at the source of the problem. She helps me with my cervical and elbow pain by trying to adjust posture of the body, alongside other techniques. She is also a very positive and energetic person.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Michaela je opravdu skvělá profesionálka -už delší dobu mi pomáhá při vleklých problémech se zády, radí mi cviky na doma a hledá řešení. Jako bonus z každé návštěvy si odnesete dobrou náladu a energii, která zní neuvěřitelně vyzařuje.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Michaela Kalašová je vstřícná, příjemná a profesionálně zdatná. Pomohla mně nejen nabídnutými cviky, ale i srozumitelným vysvětlením jejích účinků v širších souvislostech.

• D

Má první návštěva dopadla na výbornou, příjemné prostředí, vstřícné jednání, profesionální přístup. Paní Kalašová mi všeběhem terapie vysvětlila, ukázala a doporučila cviky domů. Za měsíc přijdu určitě znovu. Díky.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní je velmi příjemná, poradí, vyslechne a snaží se pomoct. Určitě se plánuji vrátit, mohu doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

První zkušenost výborná. Odbornost, trpělivost a laskavost. Takže jsem se rozhodl k pravidelným návštěvám.
    S opakovanými návštěvami je moje zkušenost jen a jen lepší. Michaela umí pacientovi naslouchat, vybízí ho ke spolupráci, což je nejlepší vztah mezi oběma stranami. Ne "lékařská" nadřazenost, ale vcítění se do stavu pacienta, maximální nasazení během terapie - to všechno přispívá k tomu, že se můj stav zlepšuje.
    Díky.

• Michaela působí velmi profesionálně a zároveň přátelsky. Během prvních pár minut jsem se jí poddala s naprostou důvěrou. Po celou dobu vysvětluje co dělá a proč, a neustále hlídá jestli to není příliš bolestivé. Pokud budu potřebovat, tak se na ní určitě obrátím znovu. Klára K.

• 5

Velmi přijemná a professionalní, moc doporučuju! Byl jsem 1 krat, a po první navštěve ihned jsem se objednal znovu, protože ukazala mi problemy, ktere jsem neviděl.

• M

Velmi příjemná a milá. Perfektní přístup ke klientovi a díky ní mě přestává bolet zápěstí a bolesti zad téměř zmizely. Děkuji!

• M

Michaela mě velmi pomohla nejen s fyzickými, ale i psychickými problémy, jelikož tyhle dvě věci jdou ruku v ruce a moc jí za to děkuji a všem moc doporučuji:)

Marie Jenková