Mgr.

Fyzioterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 53 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie Combined ShapeCreated with Sketch.

Ctiradova 4/807, Praha 4

Hodnocení svalových dysbalancí od 700 kč
    Komplexní kineziologické vyšetření od 700 kč
    Baňkování od 700 kč
    Tvarování těla

• Sportcentrum YMCA Combined ShapeCreated with Sketch.

Na Poříčí 12, Praha 1

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

• Dobrý den. Děláte Vojtovu metodu (pro dospělé - nevím, jestli je v tom rozdíl, ale většinou jsem všude četl, že ji fyzioterapeuti provádějí dětem :)

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Michaela Kalašová

Dobrý den, bohužel Votovu metodu neprovádím ani s dětmi. Jinak metodu je možno úspěšně použít i pro dospělé. Využívá se pro vybavení správných pohybových řetězců, pohybových návyků, které dotyčný nezískal… Více

• Dobrý den,
    dcera, 3 roky, trochu šmajdá a byly nám doporučeny rehabilitace. Můžeme se obrátit na Vás?
    Děkuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Michaela Kalašová

Dobry den, jelikoz se jedna o takto male dite, v tomto pripade bych doporucila Centrum pohyboveho vyvoje na Skalce. Pracoviste se primo specialuzuje na deti, coz je myslim lepsi. Pokud byste neuspeli,… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut

• bolest zad
  • poruchy hybnosti
  • chronická únava
  • vadné držení těla
  • přetížení z pracovní činnosti
  • onemocnění lymfatického systému
  • přetížení ze sportovních aktivit

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Byla to moje první návštěva kvůli bolesti trapézového svalu. Paní Kalašová bya velmi vstřícná, vše pečlivě vysvětlila a celou léčbu prováděla velmi citlivě. Do druhého dne nastala výrazná úleva a v dalších dnech už bylo po bolestech.

Umístění: Sportcentrum YMCASlužby: fyzioterapie v SC YMCA

Vše v pořádku, paní Kalašová je velmi milá a pečlivá. Mohu jedině doporučit. Těším se na další návštěvu :)

Umístění: Sportcentrum YMCASlužby: fyzioterapie v SC YMCA

Vynikající profesionální přístup a bezvadná diagnostika problému včetně jasného a jednoduchého návrhu cvičení. Vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapieSlužby: malá rotace zad

Paní fyzioterapeutka mi pomohla. Nejdřív nasloucháním mým potížím a vyzkoušením pohyblivosti. Ukázala mi cviky, které mi pomáhají a stav se zlepšuje. Je to milý profesionál.

• Michaela is very professional and looks at the source of the problem. She helps me with my cervical and elbow pain by trying to adjust posture of the body, alongside other techniques. She is also a very positive and energetic person.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Michaela je opravdu skvělá profesionálka -už delší dobu mi pomáhá při vleklých problémech se zády, radí mi cviky na doma a hledá řešení. Jako bonus z každé návštěvy si odnesete dobrou náladu a energii, která zní neuvěřitelně vyzařuje.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Michaela Kalašová je vstřícná, příjemná a profesionálně zdatná. Pomohla mně nejen nabídnutými cviky, ale i srozumitelným vysvětlením jejích účinků v širších souvislostech.

• D

Má první návštěva dopadla na výbornou, příjemné prostředí, vstřícné jednání, profesionální přístup. Paní Kalašová mi všeběhem terapie vysvětlila, ukázala a doporučila cviky domů. Za měsíc přijdu určitě znovu. Díky.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní je velmi příjemná, poradí, vyslechne a snaží se pomoct. Určitě se plánuji vrátit, mohu doporučit.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

První zkušenost výborná. Odbornost, trpělivost a laskavost. Takže jsem se rozhodl k pravidelným návštěvám.
    S opakovanými návštěvami je moje zkušenost jen a jen lepší. Michaela umí pacientovi naslouchat, vybízí ho ke spolupráci, což je nejlepší vztah mezi oběma stranami. Ne "lékařská" nadřazenost, ale vcítění se do stavu pacienta, maximální nasazení během terapie - to všechno přispívá k tomu, že se můj stav zlepšuje.
    Díky.