Mgr.

Michaela Kalašová

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

64 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 41 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kalašová je fyzioterapeut s velice citlivým přístupem k tělu i osobnosti pacienta. Práci přizpůsobuje aktuálnímu stavu pacienta i okamžitým fyzickým změnám, které lze při její práci pocítit. Můžu doporučit.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Míša Kalašová mě velice překvapila. Jsem zprvu poměrně nedůvěřivý pacient, zvláště po spoustě zkušeností s doktory, kteří se vás snaží co nejrychleji zbavit a vlastně neléčí. Přišel jsem bez lékařských zpráv, předchozích výsledků a prostě jsem jen doufal, že se dostaneme k nějakému výsledku. Přístup Míši byl vynikající - poslechla si vše, hledala příčinu všech problémů a navrhla řešení. Kromě toho neztrácela čas a rovnou se pustila do řešení těch nejpalčivějších problémů. Už dlouho jsem neodcházel ze žádné ordinace s takovým úsměvem na tváři a nadějí, že pokud opravdu budu chtít, můžu něco změnit. Nejenom profesionální přístup, ale hlavně neustále pozitivní nálada a chuť pomoci, to je to, co jsem našel a co mě nadchlo. Naprosto chápu, proč všichni na Míšu pějí jenom chválu - je to naprosto zasloužená odměna za její přístup k pacientům. Kéž by takhle pracoval každý lékař...

• Mám na těle několik bolestivých míst s trvalými následky po úrazech (páteř, operované rameno), Mgr.Kalašová vše citlivě a odborně prohnětla a rozpohybovala, moc mně to pomohlo. Mám zkušenosti s několika fyzioterapeuty a musím říci, že Mgr.Kalašová svým osobním přístupem k pacientovi, volbou i provedením léčby patří ke špičce ve svém oboru, proto ji všem doporučuji.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Svoji práci vykonává nadstandardně. Ve své fyzioterapeutické péči nevynechává důležitou komunikaci, celistvého vysvětlení příčin a důsledků, správnou motivaci a podporu k dosažení našich cílů. Bez sebemenší pochybnosti můžu Míšu označit za profesionálku. Taktéž doporučuji. Jana Herz.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní práce po všech stránkách,objednávka,přístup,léčba,prostě výborné. Vřele doporučujiPetr Lacina

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá zkušenost. Paní Kalašová je jak odbornicí, tak velmi příjemným člověkem. Návštěvu rozhodně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Již něco pamatuji a tak musím poděkovat za péči, která se mi dostala od pí. Mgr. Kalašové,
    tohle jsem ještě nezažil.
    Její pomoc spočíva v tom, že nejen masíruje a uvolňuje, ale zjišťuje a vysvětlí příčinu obtíží,
    což jiný chiropraktici a fyzioterapeuti nedělají (namasíruji, uvolní a bež domů), ale ukáže, jak
    odstranit, nebo zmírnit obtíže pomocí vhodných cviků.

I touto cestou děkuji a přeji hodně spokojeních pacientů.

Vždy s úsměvem, Pavel Pálka st.

• J

Osobní, citlivý a profesionální přístup. Zajímá ji člověk jako celek, nikoli jako "bolavá ruka či noha" - díky tomu jsme zatím vždycky dokázaly najít řešení mých zdravotních potíží. Pokud patříte ty, kdo se chtějí aktivně na svém uzdravování podílet (především cvičit, rehabilitovat podle doporučení), pak je Míša Kalašová přesně to, co hledáte. Já jsem maximálně spokojená.

• A

Chválím paní doktorku za její přístup, práci i výsledky. Pokaždé od ní odcházím v lepším stavu, než jsem přišla. Doporučuji. Díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lékaře upřímně doporučuji. Děkuji za profesionální a lidský přístup paní doktorky, která je člověkem na správném místě.

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut