Mgr.

Michaela Kalašová

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

68 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 34 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

• W
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem zde u pani Kalasove ve ctvrtek, jelikoz jsem mela silnou bolest v krizi, take diky vyhrezle plotynce a navsteva mi moc pomohla. Pani Kalsova manualne ulevila mym zadum, doporucila mi radu cviku, ktere mi opravdu pomahaji a vse mi perfektne vysvetlila. Navic me nadchnul jeji mily osobni pristup a ochota. Urcite mohu jen doporucit, Petra W. :-)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní Mgr. Kalašovou jsem byla velmi spokojena jak po profesní stránce, tak i po lidské. Doporučuji všem!!

• B

profesionální přístup,
    detailní popis prováděné rehabilitace,
    doporučení cviků a jejich názorné ukázání jak pokračovat doma s rehab. cviky,

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Mgr. Míša Kalašová je naprostá profesionálka a vždy dokáže pomoct klientům s jejich problémem. Navíc její přístup je velice lidský a moc příjemný. Vždy mi pomůže s mým problémem a doporučí také subjektivní řešení pro každodenní odbourání mých bolestí. Jsem opravdu moc ráda, že jsem se dostala k tak milé a profesionální fyzioterapeutičce a vzácnému člověku. Moc Vám, Míšo, děkuji ... ohromně mi pomáháte!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kalašová je fyzioterapeut s velice citlivým přístupem k tělu i osobnosti pacienta. Práci přizpůsobuje aktuálnímu stavu pacienta i okamžitým fyzickým změnám, které lze při její práci pocítit. Můžu doporučit.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Míša Kalašová mě velice překvapila. Jsem zprvu poměrně nedůvěřivý pacient, zvláště po spoustě zkušeností s doktory, kteří se vás snaží co nejrychleji zbavit a vlastně neléčí. Přišel jsem bez lékařských zpráv, předchozích výsledků a prostě jsem jen doufal, že se dostaneme k nějakému výsledku. Přístup Míši byl vynikající - poslechla si vše, hledala příčinu všech problémů a navrhla řešení. Kromě toho neztrácela čas a rovnou se pustila do řešení těch nejpalčivějších problémů. Už dlouho jsem neodcházel ze žádné ordinace s takovým úsměvem na tváři a nadějí, že pokud opravdu budu chtít, můžu něco změnit. Nejenom profesionální přístup, ale hlavně neustále pozitivní nálada a chuť pomoci, to je to, co jsem našel a co mě nadchlo. Naprosto chápu, proč všichni na Míšu pějí jenom chválu - je to naprosto zasloužená odměna za její přístup k pacientům. Kéž by takhle pracoval každý lékař...

• Mám na těle několik bolestivých míst s trvalými následky po úrazech (páteř, operované rameno), Mgr.Kalašová vše citlivě a odborně prohnětla a rozpohybovala, moc mně to pomohlo. Mám zkušenosti s několika fyzioterapeuty a musím říci, že Mgr.Kalašová svým osobním přístupem k pacientovi, volbou i provedením léčby patří ke špičce ve svém oboru, proto ji všem doporučuji.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Svoji práci vykonává nadstandardně. Ve své fyzioterapeutické péči nevynechává důležitou komunikaci, celistvého vysvětlení příčin a důsledků, správnou motivaci a podporu k dosažení našich cílů. Bez sebemenší pochybnosti můžu Míšu označit za profesionálku. Taktéž doporučuji. Jana Herz.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní práce po všech stránkách,objednávka,přístup,léčba,prostě výborné. Vřele doporučujiPetr Lacina

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá zkušenost. Paní Kalašová je jak odbornicí, tak velmi příjemným člověkem. Návštěvu rozhodně doporučuji.

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut