CIRRACENTRUM, fyzioterapie (mapa)

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč)

Platba od pravidelných klientů (od 700 kč) + 18 Více

Lymfodrenáž přístrojová / manuální 50/60min (od 300 kč)

Masáž 30min (od 450 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Sportcentrum YMCA (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč) + 13 Více

Masáž 30min (od 500 kč)

Lymfodrenáž manuální 60min (od 800 kč)

Cvičení 30min (od 450 kč)

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete...

• poúrazové stavy
  • bolesti kloubů
  • poškození šlach

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Chcela by som sa pridať k veľmi pozitívnemu hodnoteniu Mgr. Kalašovej. Prišla som za ňou s bolesťou ľavého rebra, lopatky a ramena, ktorá sa zhoršovala pri nádychu a robilo mi veľký problém s tým sa v noci vyspať. Paní Kalašová mi neskutočne pomohla aj vzhľadom na to, že som v 9. mesiaci tehotenstva a teda bola obmedzená v možnostiach liečby. Po týždni som sa v noci vyspala bez akýchkoľvek bolestí. V prípade ďalšieho problému by som určite volila ju. Na záver by som jej touto cestou chcela poďakovať. Bol to totiž jediný človek, ktorý ma ako tehotnú neposlal domov s tým, že s tým nemôže teraz nič urobiť. Ďakujem!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Příjemný a profesionální přístup. Celostní pohled na léčbu pacoenta. Vždy bez čekání. Vřele doporučuji. Dagmar Tichá

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup, komplexní posouzení, příjemné prostředí, rozumná cena. Výsledek léčby zatím nelze posoudit, snad časem, nicméně paní magistra má moji důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moja diagnóza: plastika krížneho vazu . Výsledok : skvelý profesionál, individuálny prístup, široký záber. Max. spokojnosť . Aj pol roka po operácii a zanedbanej starostlivosti vidím už po 4 návšteve 100% zlepšenie stavu . Som p. Kalašovej nesmierne vďačná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem minulý týden poprvé a už po první návštěvě jsem se cítila mnohem lépe, paní Kalašová je moc příjemná a má zlaté ruce :o)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ráda bych také přidala velice pozitivní hodnocení paní Mgr. Kalašové. Přišla jsem za ní s urgentní bolavou zablokovanou lopatkou, s kterou mi dělalo potíže i dýchat. Dvakrát jsme spolu cvičily a dvakrát mi aplikovala elektroléčbu. Již třetí den jsem cítila značnou úlevu. Ukázala mi cviky na protažení i posílení problémové oblasti, které si cvičím doma. Chtěla bych mockrát poděkovat za velice milý, vstřícný a profesionální přístup a také za záchranu mé dovolené pod stanem :) Velice doporučuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ráda bych také přidala velice pozitivní komentář, co se týče práce a vstřícnosti paní Mgr. Kalašové. Přišla jsem za ní s velice bolestivou zablokovanou lopatkou, při které mi dělalo problém i dýchat. Problém byl ještě v tom, že jsem do 5 dnů měla odjet na delší dovolenou pod stan, takže dost urgentní. Byla velice milá a profesionální. Dohromady jsme spolu dvakrát cvičily a 2x mi aplikovala elektroléčbu. Ukázala mi cviky zaměřené na můj problém, které si cvičím doma. Velice mi pomohla a po třech dnech jsem cítila značnou úlevu. Tímto mockrát děkuji, že má dovolená byla zachráněna a určitě moc doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S Mgr. Kalašovou jsem po odborné i osobní stránce absolutně spokojená, a to i po opakovaných návštěvách a s různými potížemi.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chtěla bych všem, kteří budou mít zdravotní problémy před,ale hlavně po úraze,doporučit Mgr.Kalašovou.
Před rokem jsem byla poražena cyklistou - spadla jsem na levou horní končetinu,ruka visela jako kus hadru... Žádná zlomenina,jen naražena s otlakem. Mgr. Kalašovou navštěvuji již několik let (po zlomenině dolní končetiny,zablokování krční páteře) a obrátila jsem se na ni i v tomto případě. Po dvou měsících pravidelných návštěv spojených s masážemi a cvičením je ruka v pořádku. Míšo, moc Vám děkuji, jsem totiž levák...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní terapeutka je skvělá a příjemná! Její individuální přístup k problému je vynikající! Doporučuji!

Celostní přístup k potížím

Masáž 30min

od 500 kč

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min

od 800 kč

Rtn reflexní terapie plosky nohy

Baňkování

od 700 kč

Tvarování těla

Lymfodrenáž manuální 60min

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Spokojena všem doporučuji p fyzioterapeutka moc příjemná poradila pomohla všem doporučuji spokojenost

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi pomáhají. Celá rehabilitace je přizpůsobena na míru, což mi vyhovuje. Paní Kalašová je také velmi příjemná a systém on-line objednání mi vyhovuje. Mohu jen doporučit.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Bolesti zad, propadli hrudnik

Jsem naprosto spojena. Zada mi fyzioterapeutka krasne uvolnila. Srovnala pater a poradila cvik na doma, ktery neni vubec slozity. Prijemne jednani. Pani Kalasova je velmi sympaticka. Mohu jen doporucit. A tesim se na dalsi navstevu.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Výborná profesionální péče , bez jakýchkoli výhrad. Rozhodně terapeutku v blízké době opět navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Vysetrenie mi prislo profesionalne, vyzera, ze pani fyzioterapeutka vie co robi a k istemu zlepseniu prislo uz po navsteve.
Dalej je to uz len na domacom cviceni (pani Kalasova nelakala na dalsie platene navstevy, lebo nebudu potrebne)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie celostní přístup k potížím

Super a mohu jen a jen doporučit. Paní Kalašová mi vždy pomůže a dobře poradí. Chodím k ní již 3 roky a naprosto jí důvěřuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Paní Kalašová je opravdu člověk na svém místě. Přišel jsem s vážnou bolestí zad, která mi způsobovala i migrény. Vím, že je to na dlouhou cestu ještě, ale po první návštěvě pominula palčivá bolest a dokázal jsem se zase soustředit v práci. Komplexní zásah udělal své. Vážím si lidského přístupu a profesionality, se kterou svoji práci dělá. Takových lidí by opravdu mělo být více. Děkuji !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Mgr. Kalašová je skvělý profesionál v oblasti fyzioterapie, je velmi příjemným a ochotným odborníkem, který přesně zjisti váš problém a maximálně vám pomůže. Srdečně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Paní fyzioterapeutka je příjemná,vše se snaží vysvětlit ,odůvodnit a hlavně pomoci od problému. Myslím, že je to člověk na svém místě. Určitě se opět objednám a ostatním vřele doporučuji :-),

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie bolest zad

Paní magistra je odborník na svém místě, navíc je moc milá osoba. Všem bych ji rozhodně doporučila. Zatím jsem byla jen jednou, po návštěvě jsem se cítila výborně a těším se, až mi cviky, které mne naučila pomohou, věřím tomu.

• poúrazové stavy
  • bolesti kloubů