Mgr.

Michaela Kalašová

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

64 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 41 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla to moje první návštěva, byla jsem velmi spokojena, k Mgr. Kalašové se budu ráda vracet - děkuji!!! M.

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kalašová mi moc pomohla s akutními bolestmi zad a dobře poradila jak dál. Je profesionálka. A zároveň jsem se u ní cítila hodně příjemně. Jsem jí za její péči moc vděčná.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Příjemný přístup, mílé vystupování a hlavně aktivní zájem řešit pacientův problém. Doporučuji. Tomáš Z.

• M

Paní terapeutka je vynikající odbornice, všechno, co dělá, vysvětlí, je lidská, příjemná, prostě na jedničku! Cítím se po cvičení s ní velmi dobře! Doporučuji všemi deseti! Mirka K

• M

Vrele doporucuji, profi odborna pece i skvely pristup!!! Pani Kalasova mi opravdu pomohla a je velmi vstricna.

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vyšetření bylo příjemné. Paní Kalašová mi vše vysvětlila, dala kontakt na doporučení na další péči a i přes objednanou hodinu se se mnou zabývala 1,5 hodiny. Doporučuji.

• W
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem zde u pani Kalasove ve ctvrtek, jelikoz jsem mela silnou bolest v krizi, take diky vyhrezle plotynce a navsteva mi moc pomohla. Pani Kalsova manualne ulevila mym zadum, doporucila mi radu cviku, ktere mi opravdu pomahaji a vse mi perfektne vysvetlila. Navic me nadchnul jeji mily osobni pristup a ochota. Urcite mohu jen doporucit, Petra W. :-)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S paní Mgr. Kalašovou jsem byla velmi spokojena jak po profesní stránce, tak i po lidské. Doporučuji všem!!

• B

profesionální přístup,
    detailní popis prováděné rehabilitace,
    doporučení cviků a jejich názorné ukázání jak pokračovat doma s rehab. cviky,

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Mgr. Míša Kalašová je naprostá profesionálka a vždy dokáže pomoct klientům s jejich problémem. Navíc její přístup je velice lidský a moc příjemný. Vždy mi pomůže s mým problémem a doporučí také subjektivní řešení pro každodenní odbourání mých bolestí. Jsem opravdu moc ráda, že jsem se dostala k tak milé a profesionální fyzioterapeutičce a vzácnému člověku. Moc Vám, Míšo, děkuji ... ohromně mi pomáháte!

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut