Ctiradova 4/807, Praha 4, Praha

• poškození šlach

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Také naprostá spokojenost. Přišla jsem s bolavým ramenem a paní magistra během jednoho setkání odhalila příčinu (vybočený obratel) a napravila. Tím skončilo mé měsíční utrpení :-)
Velice profesionální, citlivý přístup. Doporučení cviků, které opravdu pomohou. Díky moc !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Musím se přidat k pozitivně hodnotícím. Paní Mgr. Kalašová je velmi příjemná, což je pro mě hodně důležité. Pacientovi se poctivě věnuje a snaží se maximálně pomoci. Hodinka zde strávená mi nejen pomáhá po stránce fyzické, ale i duševní. Každá návštěva je zároveň příjemný relax :)

Chcela by som sa pridať k veľmi pozitívnemu hodnoteniu Mgr. Kalašovej. Prišla som za ňou s bolesťou ľavého rebra, lopatky a ramena, ktorá sa zhoršovala pri nádychu a robilo mi veľký problém s tým sa v noci vyspať. Paní Kalašová mi neskutočne pomohla aj vzhľadom na to, že som v 9. mesiaci tehotenstva a teda bola obmedzená v možnostiach liečby. Po týždni som sa v noci vyspala bez akýchkoľvek bolestí. V prípade ďalšieho problému by som určite volila ju. Na záver by som jej touto cestou chcela poďakovať. Bol to totiž jediný človek, ktorý ma ako tehotnú neposlal domov s tým, že s tým nemôže teraz nič urobiť. Ďakujem!

Příjemný a profesionální přístup. Celostní pohled na léčbu pacoenta. Vždy bez čekání. Vřele doporučuji. Dagmar Tichá

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup, komplexní posouzení, příjemné prostředí, rozumná cena. Výsledek léčby zatím nelze posoudit, snad časem, nicméně paní magistra má moji důvěru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moja diagnóza: plastika krížneho vazu . Výsledok : skvelý profesionál, individuálny prístup, široký záber. Max. spokojnosť . Aj pol roka po operácii a zanedbanej starostlivosti vidím už po 4 návšteve 100% zlepšenie stavu . Som p. Kalašovej nesmierne vďačná.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem minulý týden poprvé a už po první návštěvě jsem se cítila mnohem lépe, paní Kalašová je moc příjemná a má zlaté ruce :o)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ráda bych také přidala velice pozitivní hodnocení paní Mgr. Kalašové. Přišla jsem za ní s urgentní bolavou zablokovanou lopatkou, s kterou mi dělalo potíže i dýchat. Dvakrát jsme spolu cvičily a dvakrát mi aplikovala elektroléčbu. Již třetí den jsem cítila značnou úlevu. Ukázala mi cviky na protažení i posílení problémové oblasti, které si cvičím doma. Chtěla bych mockrát poděkovat za velice milý, vstřícný a profesionální přístup a také za záchranu mé dovolené pod stanem :) Velice doporučuji!

Ráda bych také přidala velice pozitivní komentář, co se týče práce a vstřícnosti paní Mgr. Kalašové. Přišla jsem za ní s velice bolestivou zablokovanou lopatkou, při které mi dělalo problém i dýchat. Problém byl ještě v tom, že jsem do 5 dnů měla odjet na delší dovolenou pod stan, takže dost urgentní. Byla velice milá a profesionální. Dohromady jsme spolu dvakrát cvičily a 2x mi aplikovala elektroléčbu. Ukázala mi cviky zaměřené na můj problém, které si cvičím doma. Velice mi pomohla a po třech dnech jsem cítila značnou úlevu. Tímto mockrát děkuji, že má dovolená byla zachráněna a určitě moc doporučuji :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S Mgr. Kalašovou jsem po odborné i osobní stránce absolutně spokojená, a to i po opakovaných návštěvách a s různými potížemi.

Celostní přístup k potížím

Masáž 30min

od 500 kč

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min

Sportcentrum YMCA

Rtn reflexní terapie plosky nohy

Baňkování

od 700 kč

Tvarování těla

Lymfodrenáž manuální 60min

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi pomáhají. Celá rehabilitace je přizpůsobena na míru, což mi vyhovuje. Paní Kalašová je také velmi příjemná a systém on-line objednání mi vyhovuje. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Naše druhá návštěva u paní Kalašové s dcerkou kvůli špatnému držení těla a problémům s nožičkami. Musím ocenit skvělý přístup paní Míši k dcerce, při kterém byla motivovaná spolupracovat a cvičit. Po cvičení je už po dvou měsících patrný posun k lepšímu. Ve zbývajícím čase ještě paní fyzioterapeutka pomohla mě s mými problémy se zády a poradila mi cvičení, které mohu dělat i v těhotenství. Mohu velmi doporučit, objednáme se určitě znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Paní Kalašová velice příjemná a sympatická. Hezky mi uvolnila páteř, poradila cviky na doma. Doporučuji. MartinaN

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Spokojena všem doporučuji p fyzioterapeutka moc příjemná poradila pomohla všem doporučuji spokojenost

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Bolesti zad, propadli hrudnik

Jsem naprosto spojena. Zada mi fyzioterapeutka krasne uvolnila. Srovnala pater a poradila cvik na doma, ktery neni vubec slozity. Prijemne jednani. Pani Kalasova je velmi sympaticka. Mohu jen doporucit. A tesim se na dalsi navstevu.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Výborná profesionální péče , bez jakýchkoli výhrad. Rozhodně terapeutku v blízké době opět navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Vysetrenie mi prislo profesionalne, vyzera, ze pani fyzioterapeutka vie co robi a k istemu zlepseniu prislo uz po navsteve.
Dalej je to uz len na domacom cviceni (pani Kalasova nelakala na dalsie platene navstevy, lebo nebudu potrebne)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie celostní přístup k potížím

Super a mohu jen a jen doporučit. Paní Kalašová mi vždy pomůže a dobře poradí. Chodím k ní již 3 roky a naprosto jí důvěřuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Paní Kalašová je opravdu člověk na svém místě. Přišel jsem s vážnou bolestí zad, která mi způsobovala i migrény. Vím, že je to na dlouhou cestu ještě, ale po první návštěvě pominula palčivá bolest a dokázal jsem se zase soustředit v práci. Komplexní zásah udělal své. Vážím si lidského přístupu a profesionality, se kterou svoji práci dělá. Takových lidí by opravdu mělo být více. Děkuji !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Mgr. Kalašová je skvělý profesionál v oblasti fyzioterapie, je velmi příjemným a ochotným odborníkem, který přesně zjisti váš problém a maximálně vám pomůže. Srdečně doporučuji.

13 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.Jmenuji se Martina a je 44 let. Mám stále problémy s páteří...krční páteř. Postoupila jsem všechna vyšetření i magnetickou rezonanci. tam mi našli nález ale není v takovém rozsahu aby jej operovali. Mám už šestou nemocenskou na záda a mám opakované bolesti. .Tedkom mi taky natéká obličej , oči. Mám vyšetření alergologa, chirurgie, atd. Nikdo neví. Jsem opravdu zralá na psychiiatri a nevím kam...se obrátit. Moc vám děkuji za vaši radu.

Souhlas s kolegyněmi. Fyzioterapie by pomoci mohla, pokud je příčina v pohybovém systému, což nikdo neprokázal, ani nepopřel, takže nezbývá, než to vyzkoušet :-)

Mgr. Michaela Kalašová

• Dobry den,
    chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

• poúrazové stavy