Mgr.

Michaela Kalašová

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

68 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 34 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi doporučuji také "nedočkavým" sportovců ..je to kouzelnice :-) prostě zkušená profesionálka.

Martin

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kalašová je ochotná a snaží se pokud možno vyřešit problém, a především jeho příčinu, co nejrychleji. Netlačí vás do dalších terapií. Jde jí především o zdraví klienta, nikoliv udržet si ho co nejdéle.

• V

Také naprostá spokojenost. Přišla jsem s bolavým ramenem a paní magistra během jednoho setkání odhalila příčinu (vybočený obratel) a napravila. Tím skončilo mé měsíční utrpení :-)
    Velice profesionální, citlivý přístup. Doporučení cviků, které opravdu pomohou. Díky moc !!!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Musím se přidat k pozitivně hodnotícím. Paní Mgr. Kalašová je velmi příjemná, což je pro mě hodně důležité. Pacientovi se poctivě věnuje a snaží se maximálně pomoci. Hodinka zde strávená mi nejen pomáhá po stránce fyzické, ale i duševní. Každá návštěva je zároveň příjemný relax :)

• Chcela by som sa pridať k veľmi pozitívnemu hodnoteniu Mgr. Kalašovej. Prišla som za ňou s bolesťou ľavého rebra, lopatky a ramena, ktorá sa zhoršovala pri nádychu a robilo mi veľký problém s tým sa v noci vyspať. Paní Kalašová mi neskutočne pomohla aj vzhľadom na to, že som v 9. mesiaci tehotenstva a teda bola obmedzená v možnostiach liečby. Po týždni som sa v noci vyspala bez akýchkoľvek bolestí. V prípade ďalšieho problému by som určite volila ju. Na záver by som jej touto cestou chcela poďakovať. Bol to totiž jediný človek, ktorý ma ako tehotnú neposlal domov s tým, že s tým nemôže teraz nič urobiť. Ďakujem!

• Příjemný a profesionální přístup. Celostní pohled na léčbu pacoenta. Vždy bez čekání. Vřele doporučuji. Dagmar Tichá

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup, komplexní posouzení, příjemné prostředí, rozumná cena. Výsledek léčby zatím nelze posoudit, snad časem, nicméně paní magistra má moji důvěru.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moja diagnóza: plastika krížneho vazu . Výsledok : skvelý profesionál, individuálny prístup, široký záber. Max. spokojnosť . Aj pol roka po operácii a zanedbanej starostlivosti vidím už po 4 návšteve 100% zlepšenie stavu . Som p. Kalašovej nesmierne vďačná.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem minulý týden poprvé a už po první návštěvě jsem se cítila mnohem lépe, paní Kalašová je moc příjemná a má zlaté ruce :o)

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ráda bych také přidala velice pozitivní hodnocení paní Mgr. Kalašové. Přišla jsem za ní s urgentní bolavou zablokovanou lopatkou, s kterou mi dělalo potíže i dýchat. Dvakrát jsme spolu cvičily a dvakrát mi aplikovala elektroléčbu. Již třetí den jsem cítila značnou úlevu. Ukázala mi cviky na protažení i posílení problémové oblasti, které si cvičím doma. Chtěla bych mockrát poděkovat za velice milý, vstřícný a profesionální přístup a také za záchranu mé dovolené pod stanem :) Velice doporučuji!

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut