Mgr.

Michaela Kalašová

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

64 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 41 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

• Chcela by som sa pridať k veľmi pozitívnemu hodnoteniu Mgr. Kalašovej. Prišla som za ňou s bolesťou ľavého rebra, lopatky a ramena, ktorá sa zhoršovala pri nádychu a robilo mi veľký problém s tým sa v noci vyspať. Paní Kalašová mi neskutočne pomohla aj vzhľadom na to, že som v 9. mesiaci tehotenstva a teda bola obmedzená v možnostiach liečby. Po týždni som sa v noci vyspala bez akýchkoľvek bolestí. V prípade ďalšieho problému by som určite volila ju. Na záver by som jej touto cestou chcela poďakovať. Bol to totiž jediný človek, ktorý ma ako tehotnú neposlal domov s tým, že s tým nemôže teraz nič urobiť. Ďakujem!

• Příjemný a profesionální přístup. Celostní pohled na léčbu pacoenta. Vždy bez čekání. Vřele doporučuji. Dagmar Tichá

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální přístup, komplexní posouzení, příjemné prostředí, rozumná cena. Výsledek léčby zatím nelze posoudit, snad časem, nicméně paní magistra má moji důvěru.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moja diagnóza: plastika krížneho vazu . Výsledok : skvelý profesionál, individuálny prístup, široký záber. Max. spokojnosť . Aj pol roka po operácii a zanedbanej starostlivosti vidím už po 4 návšteve 100% zlepšenie stavu . Som p. Kalašovej nesmierne vďačná.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem minulý týden poprvé a už po první návštěvě jsem se cítila mnohem lépe, paní Kalašová je moc příjemná a má zlaté ruce :o)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ráda bych také přidala velice pozitivní hodnocení paní Mgr. Kalašové. Přišla jsem za ní s urgentní bolavou zablokovanou lopatkou, s kterou mi dělalo potíže i dýchat. Dvakrát jsme spolu cvičily a dvakrát mi aplikovala elektroléčbu. Již třetí den jsem cítila značnou úlevu. Ukázala mi cviky na protažení i posílení problémové oblasti, které si cvičím doma. Chtěla bych mockrát poděkovat za velice milý, vstřícný a profesionální přístup a také za záchranu mé dovolené pod stanem :) Velice doporučuji!

• R

Ráda bych také přidala velice pozitivní komentář, co se týče práce a vstřícnosti paní Mgr. Kalašové. Přišla jsem za ní s velice bolestivou zablokovanou lopatkou, při které mi dělalo problém i dýchat. Problém byl ještě v tom, že jsem do 5 dnů měla odjet na delší dovolenou pod stan, takže dost urgentní. Byla velice milá a profesionální. Dohromady jsme spolu dvakrát cvičily a 2x mi aplikovala elektroléčbu. Ukázala mi cviky zaměřené na můj problém, které si cvičím doma. Velice mi pomohla a po třech dnech jsem cítila značnou úlevu. Tímto mockrát děkuji, že má dovolená byla zachráněna a určitě moc doporučuji :)

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S Mgr. Kalašovou jsem po odborné i osobní stránce absolutně spokojená, a to i po opakovaných návštěvách a s různými potížemi.

• Chtěla bych všem, kteří budou mít zdravotní problémy před,ale hlavně po úraze,doporučit Mgr.Kalašovou.
    Před rokem jsem byla poražena cyklistou - spadla jsem na levou horní končetinu,ruka visela jako kus hadru... Žádná zlomenina,jen naražena s otlakem. Mgr. Kalašovou navštěvuji již několik let (po zlomenině dolní končetiny,zablokování krční páteře) a obrátila jsem se na ni i v tomto případě. Po dvou měsících pravidelných návštěv spojených s masážemi a cvičením je ruka v pořádku. Míšo, moc Vám děkuji, jsem totiž levák...

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní terapeutka je skvělá a příjemná! Její individuální přístup k problému je vynikající! Doporučuji!

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut