Ctiradova 4/807, Praha 4, Praha

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč)

Platba od pravidelných klientů (od 700 kč) + 18 Více

Lymfodrenáž přístrojová / manuální 50/60min (od 300 kč)

Masáž 30min (od 450 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Na Poříčí 12, Praha 1, Praha
Sportcentrum YMCA (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč) + 13 Více

Masáž 30min (od 500 kč)

Lymfodrenáž manuální 60min (od 800 kč)

Cvičení 30min (od 450 kč)

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete...

• poúrazové stavy
  • bolesti kloubů
  • poškození šlach

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Pomohla mi hodne:) Velice pratelska a hodne pozitivna)Pomohla mi z rukou,ktera byla zlomena a po operacie.Doporucuji ji hodne:) Dekuji

Velmi priatelsky a odborny pristup. Dakujem p. Mgr. Kalasovej za odporucane cviky a radu. Odporucam navstevu!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra mně pomohla od bolesti hlavy, způsobené zatuhlou páteří. Doporučila cviky, které mně pomáhají.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemné jednání, profesionální přístup a přizpůsobivost k mým konkrétním potřebám. Paní Kalašovou jsem navštívila s akutní bolestí zad před zimní dovolenou, kterou jsem si mohla díky uvolňovacím praktikám užít bez bolesti. Mnohokrát Vám děkuji nejen za to, ale i za další tipy jak na domácí cvičení, tak odborníky, kteří by mi mohli dále pomoci.

Paní Kalašová je velice příjemná, obětavá a profesionální, vzbudila ve mně dojem, že své práci skutečně dobře rozumí a nasazuje všechny své schopnosti, aby pomohla pacientovi se zdravotním problémem. Mám za sebou teprve první návštěvu, ale cvičím podle doporučení a věřím, že efekt se brzy dostaví..

velmi prijemna. vsetko vysvetli. isla som k nej kvoli bolestiam hlavy a migrenam. uvolnila ma. este uvidim, ci to bolo dostatocne. odporucam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistru jsem vyhledala v období, kdy čekám na léčbu hrazenou pojišťovnou. Pokaždé jsem byla velmi spokojena - profesionální znalosti, příjemné chování a prostředí.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní fyzioterapeutka byla jediná, která se alespoň snažila mi nějak pomoci, když ostatní mě jen odbili. A ikdyž jsem těhotná, tak mi poradila některé cviky na mou bolest.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi doporučuji také "nedočkavým" sportovců ..je to kouzelnice :-) prostě zkušená profesionálka.

Martin

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Kalašová je ochotná a snaží se pokud možno vyřešit problém, a především jeho příčinu, co nejrychleji. Netlačí vás do dalších terapií. Jde jí především o zdraví klienta, nikoliv udržet si ho co nejdéle.

Celostní přístup k potížím

Masáž 30min

od 500 kč

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min

od 800 kč

Rtn reflexní terapie plosky nohy

Baňkování

od 700 kč

Tvarování těla

Lymfodrenáž manuální 60min

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi pomáhají. Celá rehabilitace je přizpůsobena na míru, což mi vyhovuje. Paní Kalašová je také velmi příjemná a systém on-line objednání mi vyhovuje. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Naše druhá návštěva u paní Kalašové s dcerkou kvůli špatnému držení těla a problémům s nožičkami. Musím ocenit skvělý přístup paní Míši k dcerce, při kterém byla motivovaná spolupracovat a cvičit. Po cvičení je už po dvou měsících patrný posun k lepšímu. Ve zbývajícím čase ještě paní fyzioterapeutka pomohla mě s mými problémy se zády a poradila mi cvičení, které mohu dělat i v těhotenství. Mohu velmi doporučit, objednáme se určitě znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Paní Kalašová velice příjemná a sympatická. Hezky mi uvolnila páteř, poradila cviky na doma. Doporučuji. MartinaN

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Spokojena všem doporučuji p fyzioterapeutka moc příjemná poradila pomohla všem doporučuji spokojenost

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Bolesti zad, propadli hrudnik

Jsem naprosto spojena. Zada mi fyzioterapeutka krasne uvolnila. Srovnala pater a poradila cvik na doma, ktery neni vubec slozity. Prijemne jednani. Pani Kalasova je velmi sympaticka. Mohu jen doporucit. A tesim se na dalsi navstevu.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Výborná profesionální péče , bez jakýchkoli výhrad. Rozhodně terapeutku v blízké době opět navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Vysetrenie mi prislo profesionalne, vyzera, ze pani fyzioterapeutka vie co robi a k istemu zlepseniu prislo uz po navsteve.
Dalej je to uz len na domacom cviceni (pani Kalasova nelakala na dalsie platene navstevy, lebo nebudu potrebne)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie celostní přístup k potížím

Super a mohu jen a jen doporučit. Paní Kalašová mi vždy pomůže a dobře poradí. Chodím k ní již 3 roky a naprosto jí důvěřuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Paní Kalašová je opravdu člověk na svém místě. Přišel jsem s vážnou bolestí zad, která mi způsobovala i migrény. Vím, že je to na dlouhou cestu ještě, ale po první návštěvě pominula palčivá bolest a dokázal jsem se zase soustředit v práci. Komplexní zásah udělal své. Vážím si lidského přístupu a profesionality, se kterou svoji práci dělá. Takových lidí by opravdu mělo být více. Děkuji !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Mgr. Kalašová je skvělý profesionál v oblasti fyzioterapie, je velmi příjemným a ochotným odborníkem, který přesně zjisti váš problém a maximálně vám pomůže. Srdečně doporučuji.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je nějaká šance napravit můj problém.Zhruba před rokem jsem se začala aktivně věnovat fitness a někdy v polovině roku,kdy svaly začaly růst,jsem přišla na to,že mám totálně křivé lopatky z toho,že jsem celý život nosila kabelku na pravém rameni,tudíž jí mám jakoby sesazenou dolu a druhá je normální. Zařadila jsem spoustu core a balančních cviků,cviků bez použití osy,převážně jednoruční činky,ale místo zlepšení, se to horší a všechno mi začal přebírat levý trapéz.Už jsem z toho nešťastná,jelikož se chci fitness věnovat profesionálněji.Ve finále to tedy vypadá tak,že levé rameno je výš a trapéz je objemnější,pravá část níž a trapéz žádný. Díky za odpověď , Bára

Dobrý den Báro, na jednu stranu je skvělé, že se věnujete cvičení intenzivně, ale podle toho, co píšete, jste svoji původně možná neviditelnou svalovou nerovnováhu posilováním bohužel "posílila" také. Řešení bych hledala v postupném "narovnávání", které ale bude chtít kombinaci fyzioterapie,kde můžeme uvolnit, protáhnout a upravit co bude třeba (a co půjde) a posléze posílit (a tím zastabilizovat) tak, aby následné posilování vedlo k vyváženosti a ne naopak.

Mgr. Michaela Kalašová

• Dobry den,
    chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

• poúrazové stavy