Mgr.

Michaela Kalašová

verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut přijímá nové pacienty

68 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 34 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • CIRRACENTRUM, fyzioterapie

Tvarování těla
    Řešení svalových dysbalancí
    Hodnocení svalových dysbalancí
    Celostní přístup k potížím
    Rtn reflexní terapie plosky nohy

Hodnocení pacientů

• M

Michaela mě velmi pomohla nejen s fyzickými, ale i psychickými problémy, jelikož tyhle dvě věci jdou ruku v ruce a moc jí za to děkuji a všem moc doporučuji:)

Marie Jenková

• N

Kouzelné ruce, které Vás ihned zbaví bolesti a trápení! Profesionální přístup a příjemné vystupování. Mgr. Kalašová je první lékařkou, od níž odcházím s úsměvem.
    Doporučuji!

• Pomohla mi hodne:) Velice pratelska a hodne pozitivna)Pomohla mi z rukou,ktera byla zlomena a po operacie.Doporucuji ji hodne:) Dekuji

• I

Velmi priatelsky a odborny pristup. Dakujem p. Mgr. Kalasovej za odporucane cviky a radu. Odporucam navstevu!

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistra mně pomohla od bolesti hlavy, způsobené zatuhlou páteří. Doporučila cviky, které mně pomáhají.

• T
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi příjemné jednání, profesionální přístup a přizpůsobivost k mým konkrétním potřebám. Paní Kalašovou jsem navštívila s akutní bolestí zad před zimní dovolenou, kterou jsem si mohla díky uvolňovacím praktikám užít bez bolesti. Mnohokrát Vám děkuji nejen za to, ale i za další tipy jak na domácí cvičení, tak odborníky, kteří by mi mohli dále pomoci.

• M

Paní Kalašová je velice příjemná, obětavá a profesionální, vzbudila ve mně dojem, že své práci skutečně dobře rozumí a nasazuje všechny své schopnosti, aby pomohla pacientovi se zdravotním problémem. Mám za sebou teprve první návštěvu, ale cvičím podle doporučení a věřím, že efekt se brzy dostaví..

• Z

velmi prijemna. vsetko vysvetli. isla som k nej kvoli bolestiam hlavy a migrenam. uvolnila ma. este uvidim, ci to bolo dostatocne. odporucam.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní magistru jsem vyhledala v období, kdy čekám na léčbu hrazenou pojišťovnou. Pokaždé jsem byla velmi spokojena - profesionální znalosti, příjemné chování a prostředí.

• H
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní fyzioterapeutka byla jediná, která se alespoň snažila mi nějak pomoci, když ostatní mě jen odbili. A ikdyž jsem těhotná, tak mi poradila některé cviky na mou bolest.

Dotazy od pacientů (11)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete objednávat prostřednictvím níže uvedených kalendářů. POKUD SE VÁM NEBUDE DAŘIT ZADAT OBJEDNÁVKU, kontaktujte prosím přímo poskytovatele - Známý lékař - kontaktní formulář je uveden na konci stránky. Děkuji.

Rehabilitaci se věnuji od r.2000. Pracovala jsem v nemocnici i v ambulantním zařízení fyzioterapie. Pracovat samostatně a nezávisle je pro mne velmi důležité, jelikož zde mohu nabídnout klientovi dostatek času a více terapeutických metod. V současné době ordinuji většinu týdne v Nuslích a v úterý bývám v Sportcentru YMCA.
    Moje předchozí praxe: 6 let jako ergoterapeut v nemocnici, 6 let v ambulantních zařízeních fyzioterapie, 4 roky (externě) lektorská činnost na 3.lékařské fakultě Univerzity Karlovy obor ergoterapie. Samostatnou ordinaci fyzioterapie jsem otevřela v 2011. Moje vzdělání pro rehabilitaci: r.2000 ergoterapie (DiS) na VZŠ J.E.Purkyně; r.2006 Univerzita J.E.Purkyně, obor vychovatelství - speciální pedagogika (Mgr.); 2010 fyzioterapie na VŠZSP v Bratislavě (Bc). Průběžně se účastním rozšiřujících kurzů ve svém oboru.
    Ve volném čase se věnuji hudbě (dechové hudební nástroje) a sportu (horolezectví, horské kolo).

• fyzioterapeut
  • ergoterapeut