Ctiradova 4/807, Praha 4, Praha

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč)

Platba od pravidelných klientů (od 700 kč) + 18 Více

Lymfodrenáž přístrojová / manuální 50/60min (od 300 kč)

Masáž 30min (od 450 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Na Poříčí 12, Praha 1, Praha
Sportcentrum YMCA (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
739 21.....

Fyzioterapie 60min (od 800 kč)

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min (od 800 kč)

Rehabilitace sportovců 60min (od 800 kč) + 13 Více

Masáž 30min (od 500 kč)

Lymfodrenáž manuální 60min (od 800 kč)

Cvičení 30min (od 450 kč)

V současné době působím na 2 pracovištích, nejvíce v Nuslích-Ctiradova 4 a v úterý bývám v Sportcentru YMCA Na Poříčí 12 - na obě pracoviště se můžete...

• poúrazové stavy
  • bolesti kloubů
  • poškození šlach

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Michaela je opravdu skvělá profesionálka -už delší dobu mi pomáhá při vleklých problémech se zády, radí mi cviky na doma a hledá řešení. Jako bonus z každé návštěvy si odnesete dobrou náladu a energii, která zní neuvěřitelně vyzařuje.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Michaela Kalašová je vstřícná, příjemná a profesionálně zdatná. Pomohla mně nejen nabídnutými cviky, ale i srozumitelným vysvětlením jejích účinků v širších souvislostech.

Má první návštěva dopadla na výbornou, příjemné prostředí, vstřícné jednání, profesionální přístup. Paní Kalašová mi všeběhem terapie vysvětlila, ukázala a doporučila cviky domů. Za měsíc přijdu určitě znovu. Díky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní je velmi příjemná, poradí, vyslechne a snaží se pomoct. Určitě se plánuji vrátit, mohu doporučit.

O
Návštěva z ZnamyLekar.cz

První zkušenost výborná. Odbornost, trpělivost a laskavost. Takže jsem se rozhodl k pravidelným návštěvám.
S opakovanými návštěvami je moje zkušenost jen a jen lepší. Michaela umí pacientovi naslouchat, vybízí ho ke spolupráci, což je nejlepší vztah mezi oběma stranami. Ne "lékařská" nadřazenost, ale vcítění se do stavu pacienta, maximální nasazení během terapie - to všechno přispívá k tomu, že se můj stav zlepšuje.
Díky.

Michaela působí velmi profesionálně a zároveň přátelsky. Během prvních pár minut jsem se jí poddala s naprostou důvěrou. Po celou dobu vysvětluje co dělá a proč, a neustále hlídá jestli to není příliš bolestivé. Pokud budu potřebovat, tak se na ní určitě obrátím znovu. Klára K.

Velmi přijemná a professionalní, moc doporučuju! Byl jsem 1 krat, a po první navštěve ihned jsem se objednal znovu, protože ukazala mi problemy, ktere jsem neviděl.

Velmi příjemná a milá. Perfektní přístup ke klientovi a díky ní mě přestává bolet zápěstí a bolesti zad téměř zmizely. Děkuji!

Michaela mě velmi pomohla nejen s fyzickými, ale i psychickými problémy, jelikož tyhle dvě věci jdou ruku v ruce a moc jí za to děkuji a všem moc doporučuji:)

Marie Jenková

Kouzelné ruce, které Vás ihned zbaví bolesti a trápení! Profesionální přístup a příjemné vystupování. Mgr. Kalašová je první lékařkou, od níž odcházím s úsměvem.
Doporučuji!

Masáž 30min

od 500 kč

Rehabilitace pro těhotné ženy 60min

od 800 kč

Rtn reflexní terapie plosky nohy

Baňkování

od 700 kč

Tvarování těla

Lymfodrenáž manuální 60min

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi pomáhají. Celá rehabilitace je přizpůsobena na míru, což mi vyhovuje. Paní Kalašová je také velmi příjemná a systém on-line objednání mi vyhovuje. Mohu jen doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Naše druhá návštěva u paní Kalašové s dcerkou kvůli špatnému držení těla a problémům s nožičkami. Musím ocenit skvělý přístup paní Míši k dcerce, při kterém byla motivovaná spolupracovat a cvičit. Po cvičení je už po dvou měsících patrný posun k lepšímu. Ve zbývajícím čase ještě paní fyzioterapeutka pomohla mě s mými problémy se zády a poradila mi cvičení, které mohu dělat i v těhotenství. Mohu velmi doporučit, objednáme se určitě znovu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Paní Kalašová velice příjemná a sympatická. Hezky mi uvolnila páteř, poradila cviky na doma. Doporučuji. MartinaN

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Spokojena všem doporučuji p fyzioterapeutka moc příjemná poradila pomohla všem doporučuji spokojenost

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Bolesti zad, propadli hrudnik

Jsem naprosto spojena. Zada mi fyzioterapeutka krasne uvolnila. Srovnala pater a poradila cvik na doma, ktery neni vubec slozity. Prijemne jednani. Pani Kalasova je velmi sympaticka. Mohu jen doporucit. A tesim se na dalsi navstevu.

Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Výborná profesionální péče , bez jakýchkoli výhrad. Rozhodně terapeutku v blízké době opět navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Vysetrenie mi prislo profesionalne, vyzera, ze pani fyzioterapeutka vie co robi a k istemu zlepseniu prislo uz po navsteve.
Dalej je to uz len na domacom cviceni (pani Kalasova nelakala na dalsie platene navstevy, lebo nebudu potrebne)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie celostní přístup k potížím

Super a mohu jen a jen doporučit. Paní Kalašová mi vždy pomůže a dobře poradí. Chodím k ní již 3 roky a naprosto jí důvěřuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Sportcentrum YMCA fyzioterapie v SC YMCA

Paní Kalašová je opravdu člověk na svém místě. Přišel jsem s vážnou bolestí zad, která mi způsobovala i migrény. Vím, že je to na dlouhou cestu ještě, ale po první návštěvě pominula palčivá bolest a dokázal jsem se zase soustředit v práci. Komplexní zásah udělal své. Vážím si lidského přístupu a profesionality, se kterou svoji práci dělá. Takových lidí by opravdu mělo být více. Děkuji !!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: CIRRACENTRUM, fyzioterapie Běžný termín

Mgr. Kalašová je skvělý profesionál v oblasti fyzioterapie, je velmi příjemným a ochotným odborníkem, který přesně zjisti váš problém a maximálně vám pomůže. Srdečně doporučuji.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je nějaká šance napravit můj problém.Zhruba před rokem jsem se začala aktivně věnovat fitness a někdy v polovině roku,kdy svaly začaly růst,jsem přišla na to,že mám totálně křivé lopatky z toho,že jsem celý život nosila kabelku na pravém rameni,tudíž jí mám jakoby sesazenou dolu a druhá je normální. Zařadila jsem spoustu core a balančních cviků,cviků bez použití osy,převážně jednoruční činky,ale místo zlepšení, se to horší a všechno mi začal přebírat levý trapéz.Už jsem z toho nešťastná,jelikož se chci fitness věnovat profesionálněji.Ve finále to tedy vypadá tak,že levé rameno je výš a trapéz je objemnější,pravá část níž a trapéz žádný. Díky za odpověď , Bára

Dobrý den Báro, na jednu stranu je skvělé, že se věnujete cvičení intenzivně, ale podle toho, co píšete, jste svoji původně možná neviditelnou svalovou nerovnováhu posilováním bohužel "posílila" také. Řešení bych hledala v postupném "narovnávání", které ale bude chtít kombinaci fyzioterapie,kde můžeme uvolnit, protáhnout a upravit co bude třeba (a co půjde) a posléze posílit (a tím zastabilizovat) tak, aby následné posilování vedlo k vyváženosti a ne naopak.

Mgr. Michaela Kalašová

• Dobry den,
    chtel bych se zeptat za jak dlouho bych mohl realne chodit na rehab (rozhybavat) kotnik po zlomenine typu C (Maisonneuveove zlomenine)? Bylo to reseno cestou bez operace, 6 tydnu sadra. Prvni ortoped mi rekl, ze mam cvicit a tyden po sundani sadry uz vicemene prestat pouzivat berle. Druhy se zdesil proc nebyla operace a ze na rehab mam na minimalne 3 tydny zapomenout (opet od sundani sadry), kvuli riziku rozjizdeni vidlice lytkove a holeni kosti. Proto bych se rad zeptal na dalsi nazor.

Dekuji za odpoved.

Dobry den, jestli se jinemu ortopedovi rozhybavani nezdalo, je mozne, ze kosti nesrostly idealne. Protoze pokud je vse srostle, jak ma, melo by jit nohu normalne rozhybavat a postupne zatezovat, pripadne prechodne jeste tejpovat podle potreby. Ale zalezi na posouzeni stavu. Cas rehabilitace je individualni, to se opravdu neda jednoznacne stanovit.

Mgr. Michaela Kalašová

• poúrazové stavy